18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Problem

Nocturno • 2015-11-14, 12:59
To uczucie, gdy prosisz o kondony przy kasie, a baba patrzy na twój ryj z niekrytym zdziwieniem... :shock:

Ne...........ro

2015-11-14, 13:46
:amused:



My...........er

2015-11-14, 16:16
^Google też nie wie.^

MaratHS

2015-11-14, 17:12
Dlatego zamiast kupować prezerwatywy w osiedlowym warzywniaku polecam zrobić kilka kroków więcej i wybrać się do apteki, albo do samoobsługowego marketu. A po drugie jeśli kobieta nie połyka i nie bierze tabletek antykoncepcyjnych to tak na prawdę nie kocha... tyle w temacie. :D

Choć nie ukrywam, że mam straszną satysfakcję jak stoję w kolejce w biedrze, za mną jakaś starowinka typu moher, a moim jedynym produktem który kupuję są kondomy. :roll:

Ps Tak naprawdę nie r*cham, ale muszę przynajmniej robić takie pozory

Bonawentura Bonaparte

2015-11-14, 18:24
Pamiętam jak nigdyś jeden z działaczy sportowych skomentował niespodziewaną wygraną swojego zespołu z dużo mocniejszym rywalem:

- Panie redaktorze, bo czasami jest tak, że i ślepy, kulawy kundel na obcej wsi zar*cha.

Dlatego ziomek nie przejmuj się. Babeczka stojąca przy kasie pewnie sama dawno bolca nie widziała.
Wykorzystuj okazje! r*chaj póki ciepła! :D

Plecionkarz

2015-11-14, 18:25
zwłaszcza jak to jest kasa w PKP

KrisCFC

2015-11-14, 18:29
MaratHS napisał/a:



Choć nie ukrywam, że mam straszną satysfakcję jak stoję w kolejce w biedrze, za mną jakaś starowinka typu moher, a moim jedynym produktem który kupuję są kondomy. :roll:



Ja zazwyczaj kupuję w rossmanie, przeważnie biorę do tego płyn do płukania ust, a ostatnio brałem też butelkę martini bianco, musi to ciekawie wyglądać. :amused:

czarnyblack

2015-11-14, 18:32
Cytat:

To uczucie, gdy prosisz o kondony przy kasie, a baba patrzy na twój ryj z niekrytym zdziwieniem... :shock:



Zawsze możesz się wybronić, że lubisz bezpieczny sex z ojcem.

evilmatt

2015-11-14, 18:32
JA swego czasu brałem zestaw składający się z piwa, kondomów i kefiru. Mina kasjerki bezcenna :amused:

MiotaczBobruf

2015-11-14, 18:33
No jak jesteś rudym konfidentem to każdy by się zdziwił :amused:

ho...........zo

2015-11-14, 18:48
Dlatego walenie konia jest lepsze, unika się takich niezręcznych sytuacji.

hrabia9933

2015-11-14, 18:48
widac, ze Twoj stary tez nie wiedzial, ze do antykoncepcji służy KONDOM

qwerq221

2015-11-14, 18:48
k***a wielkie mi rzeczy bo baby są pok***ione i tyle. Jak miałem 18 lat i wreszcie znalazła się pierwsza c**a do regularnego r*chania to musiałem się zmierzyć z tym samym problemem co wszyscy młodzi faceci i kupować kondomy. Nie ukrywam na początku tylko szybkie akcje na stacjach benzynowych biorę płace odliczoną kasę i wypie**alam. Po kilku miesiącach takiego "działania" znudziło mi się latanie co 2 dzień na cpn i musiałem odważyć się i iść do apteki po większą paczkę gum takie 12 sztuk. Chodziłem z apteki do apteki szukając aptekarza bo we wszystkich k***a same j***ne okularnice do tego podstarzałe. Ale wreszcie się udało znaleźć jedną z aptekarzem i mówię mu, że chce kondomy pokazałem mu ręką które gość zwyczajnie się uśmiechnął, ale bez żadnego zj***nego komentarza, zwyczajnie dał mi paczkę, zapłaciłem i wyszedłem. Dopiero po kilku razach gdy kupowałem w tej samej aptece u tego samego aptekarza kondomy dotarło do mnie, że to k***a zwyczajna sprawa czy masz k***a 40 lat czy masz k***a 17 i zacząłem kupować już bez żadnej wewnętrznej blokady gumy wszędzie.

Czyli jeśli jesteś młodym mężczyzną, który dopiero zaczyna kupować kondony to radziłbym omijać j***ne kasjerki czy aptekarki bo dopiero później jak już będziesz miał wyj***ne gdzie i kiedy kupujesz gumy to, to czy ona zrobi głupią minę srającego kota będziesz miał tak głęboko w ch*ju, że nawet tego nie zauważysz. Ewentualnie jakbyś jednak dostrzegł ten jej zj***ny wyraz twarzy to możesz np. też jebnąć głupią minę i się suka zawiesi. :-)

saves

2015-11-14, 18:58
Kupowałeś po 12 sztuk? Ile z pierwszego pudełka masz do dziś? :)