18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Problem rozwiązany.

wojtekjaruzelski • 2018-11-22, 21:24

Znalezione gdzieś na fejsbuczku.
Ja też nie widziałbym innego wyjścia gdybym miał takie dziecko, myślę ,że mamusia postąpiła właściwie ponieważ ona też zbyt urodziwa nie jest, także dwie pieczenie na jednym ogniu jak to się mówi.

No...........iX

2018-11-24, 17:12
Wyobraźcie sobie, że rząd nakazuje przesiąść się wszystkim w w specjalne auta z najniższą emisją spalin dla wspólnego dobra. Nagle ktoś zaczyna lamentować że przy 120km/h w tych autach urywają się koła. Eksperci powołani przez rząd zapewniają że to nie ma związku, ale coraz więcej ludzi wokół mówi to samo.

1 Zakazujecie wjazdu do miasta i odmawiacie finansowania leczenia raka płuc antyautowcom?
2 Zgadzacie na rządowy program odszkodowawczy dla okaleczonych w nowych autach?
3 Żądacie od producenta aut żeby w pełni odpowiadał za swój produkt i udowodnił że jest bezpieczny?

Może tak będzie wam łatwiej ogarnąć, bo mam wrażenie że umknęło wam, że szczepionki to taki sam biznes jak każdy inny a nie działalność charytatywna.
Z waszych podatków opłacony jest zysk, ryzyko i łapówki. Najlepszy interes na świecie.
Nie ryzykuje żaden minister, lekarz ani handlowiec tylko rodzice i dziecko.

krzysiekm3

2018-11-24, 20:37
Ludzie, miejcie trochę pokory w sobie...łatwo jest powiedzieć czy ocenić, a skąd jeden z drugim wiecie jaka była ich sytuacja ? Hmm a ty jeden z drugim siedzicie sobie w domku pod pierzynką i walicie kapucyna pod trzepaki z neta więc szczym ryj leszczu internetowy jeden z drugim, cieszta się że to wy nie byliście
P.S ja wiem że to jest sadistik ale k***a ;-) :-o

rok333

2018-11-25, 04:18
@NorbiX ale wiesz o tym że wprowadzenie na rynek szczepionki to inwestowanie w nią zanim zaczniesz sprzedawać ze 20 lat albo więcej przy mega surowych warunkach i długich badaniach a każde problemy mogą ją skreślić i cały hajs sie idzie j***ć? W dodatku koszty szczepień są w niskie w porównaniu do kosztów leczenia chorób którym zapobiegają...
Kolejna sprawa to to że na szczepionkach koncerny zarabiają mały % z ogółu dochodów jakie mają...

doredo

2018-11-25, 13:50
@up a co ty chciałeś tym udowodnić?
btw twoja "analogia" z poprzedniego komentarza jest do dupy bo:
1. Nie tylko rządowi eksperci, ale wszyscy ludzie którzy mają pojęcie w temacie głośno i wyraźnie mówią, że zagrożenie jest skrajnie małe, i zupełnie nie współmierne do zagrożenia chorobami.
2. jeżeli ktoś zwala winę za chorobę genetyczną, fas, itp na szczepionkę, to nic mu się nie należy.
3. Jeżeli na podstawie wymysłów pt "autyzm poszczepienny, spisek bigparmy" wyczytanych od mechaników z internetu ktoś naraża zdrowie i życie postronnych to trzeba go karać z całą surowością, i odseparować od społeczeństwa mogącego ucierpieć przez jego głupotę.
4. Producent w pełni odpowiada za swoje szczepionki. Ale w uzasadnionych przypadkach (np przy zanieczyszczeniu). Jak ktoś lamentuje że należy mu sie 100milionów bo brajanek dostał autyzmu po szczepionce to litości.
A z twoimi mało ekonomicznymi teoriami o biznesie krótko i poprawnie rozprawił się rok333, więc dodam tylko, że zastanów się, czy taniej jest zapobiegać, czy leczyć. I odpowiedz sobie na pytanie kto tak naprawdę jest na rękę tej słynnej "bigpharmie"

:roll:

do...........ka

2018-11-25, 19:10
Świat nie jest czarno-biały.
A łatwość z jaką przychodzi Wam ocena sytuacji, z którą w życiu się nie zetknęliście świadczy wyłącznie o ograniczonym horyzoncie.
Nie wiecie nawet, co czuła, stojąc przed tym oknem (?), ale wiecie lepiej, co powinna zrobić. Życzmy sobie tylko, byśmy nigdy nie znaleźli się przed równie ciężkim wyborem. Nieistotne, czego by dotyczył.

kuczaj

2018-11-25, 20:57
O k***a, anty-szczepy z wiedzą z grupy dla Madek xD
Jak widzę takie wypociny, zwłaszcza o "rtęci i amelinium" w szczepionkach, to już wiem że nie ma co dyskutować z kimś takim...
Autyzm bezszczepienny 0o

lucilla

2018-12-10, 15:26
"Piszesz o lekarzach itp. przecież oni są opłacani przez koncerny farmaceutyczne,ich motto to leczyć ale żeby czasem nie wyleczyć"

Wszyscy są opłacani; biolodzy, chemicy, lekarze, drwale i policjanci. U nich również obserwuje się największy udział w molestowaniu nieletnich. Za koncernami stoją Żydzi. Zapomniałem dodać, że Jerzy Zięba wie wszystko najlepiej i jest bogiem.

WaleWiadroNaBalkonie

2020-01-14, 02:50
AlaksanderLukaszenka napisał/a:

Nie widziała innego rozwiązania? W sumie się nie dziwię. Zastanawiam się czy chłopak urodził się już niepełnosprawny czy na późniejszym etapie rozwoju dziecka coś się popsuło. Bo jeśli chłopak już urodził się taki, to matka jest sama sobie winna. Podczas badań lekarz na pewno powiedział jak wygląda sytuacja. Miała wyjście - aborcja.



Masz dzieci, jeśli nie to nie wypowiadaj się na ten temat.