18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem rozwiązany.

wojtekjaruzelski • 2018-11-22, 21:24

Znalezione gdzieś na fejsbuczku.
Ja też nie widziałbym innego wyjścia gdybym miał takie dziecko, myślę ,że mamusia postąpiła właściwie ponieważ ona też zbyt urodziwa nie jest, także dwie pieczenie na jednym ogniu jak to się mówi.

Budrys2000

2018-11-23, 16:05
Dramat i nieszczęście.





;)

Aureora

2018-11-23, 23:06
Do tej pory myślałem, że jednak na sadolu to przebywają ogarnięci ludzie.
Ale widze, że nadal większość uznaje, że szczepionki przynoszą korzyści dla zdrowia :D

ja pie**olę, co za matoły.
Nie pozostaje nic tylko czekać, aż przekonają się na skórze własnego dziecka ;)

Cobalt54_PL

2018-11-24, 05:45
Skąd Wy niby temat szczepionek wzięliście? W artykule jest napisane: "w wieku zaledwie 17 lat urodziła dziecko – poważnie chorego na porażenie mózgowe chłopca imieniem Misha". Nic nie ma mowy o szczepionkach. Z resztą faktycznie wolicie powikłania jak 1/20 jak np. niedosłuch, albo głuchota po odrze, niż 1 na kilkaset tysięcy przypadków jakiegoś poważnego NOPu po szczepionce. Z resztą jeżeli takie osłabione bakterie w szczepionce wywołują szkody w organizmie, to on już wcześniej musiałby być chory. Dawniej po prostu by zmarł, ale obecnie z choroby dziecka robi się sensację na całą Polskę.

wójt

2018-11-24, 08:16
Ci co walczą z szczepionkami to maja zapewne ukraińskie paszporty

korowiow777

2018-11-24, 08:40
Jak słucham i czytam antyszczepionkowców to fascynuje mnie ich niewiedza a zarazem arogancja w wypowiadaniu się na temat szczepionek, szczepień i powikłań poszczepiennych. Powtarzacie tylko zasłyszane gdzieś zdania podobnych jak Wy zagubionych, niemających bladego pojęcia o temecie szczepień troli. Już udało Wam się zaszczepić płaskoziemstwo, reptilianów, bazy obcych na księżycu a Wasze wcześniejsze pokolenia lęki przed wyimaginowanymi bóstwami. Nie przeczytaliście ani jednej publikacji na ten temat, ani jednego badania - a są dostępne w internecie nawet po polsku.. pie**olicie bo to modne i Was wyróżnia z tłumu nieświadomych oszukiwanych kołoziemców (sferoziemców? no ch*j, takich jak ja idiotów), ludzi szczepiących swoje dzieci czy poddających w wątpliwość zabobony religijne całego świata. Przez Was nie żal mi by jebła asteroida i zmiotła ten wadliwy wytwór niesłusznie zwany homo sapiens...

niemamskarpet.

2018-11-24, 08:54
troche brutalnie, mogla to zrobic mnie brutalnie i pewniej bo np. slyszalem przypadki ze ktos przezyl po upadku z takiej wysokosci a to dopiero by miala przej***ne jakby przezyla i zostala warzywem

htp

2018-11-24, 10:09
Aureora napisał/a:

Do tej pory myślałem, że jednak na sadolu to przebywają ogarnięci ludzie.
Ale widze, że nadal większość uznaje, że szczepionki przynoszą korzyści dla zdrowia :D

ja pie**olę, co za matoły.
Nie pozostaje nic tylko czekać, aż przekonają się na skórze własnego dziecka ;)


Tu większość nawet uznaje, że Ziemia jest okrągła. Co za ludzie! Matoły to za mało.

AK1942

2018-11-24, 10:24
Do korowiow777
Nie wiem czy znasz skład większości szczepionek,ale prawie zawsze zawierają rtęć ,aluminium i formaldehyd i szereg innych gowien (rtęć i aluminium jak wiadomo to silne neurotoksyny oddziałujące na człowieka ,bardzo łatwo pokonują barierę krew-mózg i tam się osadzają ,powodując wiele chorób ) no i taka szczepionka podawana jest dzieciaczkowi już praktycznie od urodzenia ,gdzie system immunologiczny dopiero co się wykształca .Juz na dzień dobry jesteśmy truci ,żebyśmy w przyszłości nie byli za bardzo zdrowi,i finansowali koncerny farmaceutyczne .
Dziękuje i nie ma za co

ytrewqqwerty

2018-11-24, 11:09
Więc rtęci, aluminium i formaldehydu sie przyjmie z jedzenia czy oddychania a nie ze szczepionki. Tam sa uzyte w sladowych ilosciach jako konserwanty, jesli w ogole bo sa tez inne substancje konserwujace. A ten argument ze uklad immunologiczny sie dopiero rozwija to normalnie az mnie skreca jak slysze. wlasnie kurde o to chodzi ze sie rozwija i takie dziecko jest bezbronne, wiec trzeba mu pomoc oslabionymi antygenami w szczepionce bo z zywa, zjadliwa bakteria sobie nie poradzi...

HubadHulk

2018-11-24, 11:09
Wyjście jest zawsze. Śmierć to tchórzostwo i potępienie.
Do autora: żal mi CIEBIE i innych twojego pokroju. Płytki jesteś

doredo

2018-11-24, 12:30
Cobalt54_PL napisał/a:

Skąd Wy niby temat szczepionek wzięliście? .



Stąd co zawsze. Te debile w każdej chorobie widzą nop. Ty im tłumaczysz, że nie ma opcji na powiązanie jednego z drugim. Argumentujesz biochemią, fizjologią, farmakologią, immunologią, mikrobiologią, statystyką, itp itd, a oni ci mówią, że jesteś zmanipulowanym trollem bigpharmy, i dalej pie**olą o niezbitym dowodzie na zło w szczepionkach. No z głupoty po prostu

AK1942 napisał/a:

Do korowiow777
Nie wiem czy znasz skład większości szczepionek,ale prawie zawsze zawierają rtęć ,aluminium



Jak mocno trzeba mieć wyj***ne na chemie, żeby myśleć, że związek danego pierwiastka to to samo co dany pierwiastek? Wiesz ty debilu co pijesz? Za kogo ty sie k***a w ogóle uważasz, że czujesz się mocniejszy w decydowaniu co powinno znajdować się w szczepionkach, niż tysiące profesorów medycyny? Ah wszyscy są zmanipulowani, tak? Cała kadra każdego uniwersytetu, każdy lekarz, każdy farmaceuta, chemik, biolog, analityk, każde laboratorium, sanepid + wszyscy pracownicy, każde ministerstwo zdrowia, do tego jeszcze media, i historycy (bo przecież hiszpanka to mit), WSZYSCY k***A UWIKŁANI W SPISEG!!!1!1! Tylko tobie się nie dostało, bo nawet na biologii i chemii w swojej podstawówce nie uważałeś, i targa cię zwyczajny ból dupy co?

ziomandrzej

2018-11-24, 12:54
Moim zdaniem takie dzieci, które nie będą w stanie same funkcjonować powinno się oddawać państwu pod opiekę, ale regularnie doglądać co się z nimi dzieje. Wtedy jak by się okazało, że takich ośrodków dla dzieci specjalnej troski jest w Polsce setki, a dzieci w nich tysiące, to może w końcu ktoś w ministerstwie by się zainteresował dlaczego tak jest.

Możliwe, że w końcu zaczęli by robić bezpieczniejsze szczepionki, zaczęli w końcu też porządnie badać dzieci i robić bardzo przemyślane kwalifikacje do szczepienia.

Absdef

2018-11-24, 13:39
maniekboy napisał/a:

Antyszczepionkowcy powinni z wlasnej kieszeni oplacac leczenie i pobyt w szpitalu



Nie ma to jak dobrze ugruntowane argumenty.

doredo

2018-11-24, 13:54
Absdef, Ale czego w twierdzeniu maniekboy'a nie zrozumiałeś? Ktoś rezygnuje z profilaktyki, więc dobrowolnie generuje koszta, toteż sam powinien sobie za to płacić. To chyba oczywiste? Niech się cieszą, że w ogóle ktoś ich do szpitala chce przyjmować. Przecież ich zdaniem lekarze to spiskowcy, konowały i na niczym się nie znają. Więc na ch*j w ogóle się u nich leczyć?

AK1942

2018-11-24, 17:10
Doredo
Podajesz przykład hiszpanki ,a przecież była ona spowodowana programami szczepieniami prowadzonymi w tym czasie na masowa skale,dokładnie przywieźli ja ze sobą amerykańscy żołnierze zaszczepieni przed przyjazdem do Europy i to oni w pierwszej kolejności zaczęli chorować ,młodzi i zdrowi .
Piszesz o lekarzach itp. przecież oni są opłacani przez koncerny farmaceutyczne,ich motto to leczyć ale żeby czasem nie wyleczyć