18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem medyczny

nowynick • 2016-10-04, 13:39
Młoda para postanowiła sprawić sobie dziecko. Próbują miesiąc, rok - i nic. Idą zatem do lekarza:
- Doktorze, jest taka i taka sprawa, drugi rok usiłujemy dorobić się dziecka, ale nie wychodzi. Co robić?
- Chłopaki, wy tak na serio?

decode21

2016-10-04, 16:18
Najpierw się zaśmiałem a potem pomyślałem o tych lewicowych oszołomach co wychodzą teraz na ulice. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego zoofilia, pedofilia, nekrofilia itp. są uznane za zaburzenia seksualne, a homoseksualizm już nie?

Xa...........ii

2016-10-04, 16:45
@decode21 bo pedofile, zoofile i nekrofile nie są tak poj***ni jak homosie, by drzeć mordę o prawa by w końcu doprowadzić do wykreślenia tej choroby psychicznej z rejestru chorób :amused:

A co do żartu, 50/50 śmieszne a zarazem pokazuje smutną rzeczywistość =/

pi...........ja

2016-10-04, 16:47
decode21 napisał/a:

Najpierw się zaśmiałem a potem pomyślałem o tych lewicowych oszołomach co wychodzą teraz na ulice. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego zoofilia, pedofilia, nekrofilia itp. są uznane za zaburzenia seksualne, a homoseksualizm już nie?

Jeszcze są. Jeszcze.

zomos

2016-10-04, 17:07
decode21 napisał/a:

Najpierw się zaśmiałem a potem pomyślałem o tych lewicowych oszołomach co wychodzą teraz na ulice. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego zoofilia, pedofilia, nekrofilia itp. są uznane za zaburzenia seksualne, a homoseksualizm już nie?



Parafrazując pewne słowa:

Cytat:

Nie to normalne co normalne, ale normalne to co kto sobie dał wmówić


mietekvan

2016-10-05, 10:36
Jakby się udąło to by wyszedł gówniarz :D