18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zamachu w meczecie

lysout • 2015-04-06, 16:14
- Kojarzysz tego samotnego kolesia, który przychodzi w piątki do naszego pubu?
- Kojarzę. Co z nim?
- Kupił karabin i poszedł do meczetu.
- Zabił kogoś?
- Nie dał rady. Został powstrzymany tuż po wejściu.
- Przez policję?
- Przez smród.

zelasko

2015-04-06, 16:22
Jest w tym coś. Muzułmanie niby zwykle myją się przepisowo 5x dziennie, a i tak cuchną (nie pytajcie, skąd wiem). Nie da się tego wytłumaczyć niczym innym, jak tylko wpływem islamu. Pewnie prorok Muchomor zabronił im używać dezodorantów, czy cuś.

ul...........rt

2015-04-06, 16:25
@up
Nie pytamy skąd wiesz, domyślamy się ;)

okrutnyCham

2015-04-06, 16:30
karabin snajperski i problem smrodu ze łba :ciasteczkowy:

bleblebator1

2015-04-06, 19:09
@okrutnyCham
I co dalej?
Jak nie pogrzebiesz, smród zostanie
Jak będziesz grzebał, smród też będzie przy tobie

tranzystor

2015-04-06, 19:10
lysout napisał/a:

- Kojarzysz tego samotnego kolesia, który przychodzi w piątki do naszego pubu?
- Kojarzę. Co z nim?
- Kupił karabin i poszedł do meczetu.
- Zabił kogoś?
- Nie dał rady. Został powstrzymany tuż po wejściu.
- Przez policję?
- Przez smród.




-Kojarzysz takiego jednego kolesia z Sadistica, który zakłada czasem tematy?
-Kojarzę, co z nim?
-Postanowił założyć klejny temat z żartem
-Zabił kogoś?
-Tak, niektórzy ludzie padli z wycieńczenia tak ich wysuszyło

BarbraStyle

2015-04-06, 19:16
@up
po co cytujesz główny post?

Lech1111

2015-04-06, 19:17
Dbają o czystość ciała i mieszkania, nic o ubraniu czy zachowaniu czystości miejsc publicznych nie pamiętam.

lysout

2015-04-06, 19:18
tranzystor napisał/a:




-Kojarzysz takiego jednego kolesia z Sadistica, który zakłada czasem tematy?
-Kojarzę, co z nim?
-Postanowił założyć klejny temat z żartem
-Zabił kogoś?
-Tak, niektórzy ludzie padli z wycieńczenia tak ich wysuszyło



Odezwał się autor niczego...

kszan

2015-04-06, 19:43
Korzystajac z okazji pozwole sobieprzytoczyc pewna anegdotę, ktora uslyszalem kilka lat temu od swojego bliskiego przyjaciela. Otóż w palestynie żyło sobie szczesliwe małżeństwo, swietnie sie dogadywall, mąż prawie wcale nie bil zony natomiast ona nie wychodzila z kuchni. Para idealna mozna powiedziec. Pewnego dnia owe małżeństwo postanowilo skonsumowac swoj zwiazek, a wiec ruszyli do dzialania. Maz zapie**ala zone, r*cha ją, oboje nie mowia do siebie ani slowa, pewnie dlatego ze owa pani jest bardzo obeznana w łóżku, zna wszystkie sztuczki, motywy, motywiki, cialo ma wrecz idealne dla typowego muzlumanina. Nagle mąż imieniem Abdullah przemawia do swojej ukochanej: no wiesz tam, jestes spoko, cialko niczego sobie, znasz te wszystkie wywijasy i wgl, tylko k***a p*zde to mogla bys ogolic bo mnie lono swedzi i musze sie co chwile drapac wiec co to za przyjemnosc. Na to ona mu odpowiada: meeee, meeeee. No to juz koniec mojej anegdoty mam nadzieje ze sie podobala, smiesznascia napewno dorownuje zartowi z zamachem w meczecie. No to dowidzenia, pozdrawiam.

Bankracy

2015-04-06, 19:49
@up czego oczekiwać po tranzystorze

Co...........an

2015-04-06, 20:13
W sumie dobry pomysł. Jak już nie masz po co żyć i planujesz samobójstwo to chociaż to wykorzystaj.

Można wyrwać pare chwastów bez konsekwencji, wybić paru ciapaków, zapie**olić kilku pedofilów, gwałcicieli.

Noo coś pięknego, jeśli czyta to jakiś potencjalny samobójca to niech zapamięta.

kapsko

2015-04-06, 20:20
Mnie to rozj***ło jak zobaczyłem te ich dzbanki z wodą w kiblach do podmywania dupy zamiast podcierania się, jeden z drugim potem nie myje łap i dotyka wszystkiego tymi rękami którymi mył sobie dupę. Kiedyś w jednym z hoteli byłem świadkiem jak szmatogłowy ''artysta'' mył sobie nogi w publicznej umywalce - bezcenny widok a takie rzeczy całkiem niedaleko, bo w naszym UK. Każdy kto miał styczność z murzynami, hindusami i kozojebcami ten wie jak strasznie oni capią: mieszanka curry, kebaba, potu, jakichś gówien którymi się smarują (głównie murzyni) i ch*j wie czego jeszcze. Nawet polski żul leżący gdzieś na chodniku aż tak nie capi

Ragnarok2014

2015-04-06, 22:35
mały edit

- Kojarzysz tego samotnego kolesia, który przychodzi w piątki do naszego pubu?
- Kojarzę. Co z nim?
- Kupił karabin i poszedł do meczetu.
- Zabił kogoś?
- Nie dał rady. Został powstrzymany tuż po wyjściu.

tranzystor

2015-04-06, 23:04
lysout napisał/a:

lysout 

Wiek: 70
Dołączył: 10 Lut 2014


lysout napisał/a:

Odezwał się autor niczego...


Zamilcz szczylu.



Baltazar_4-20 napisał/a:

czego oczekiwać po tranzystorze



Bym ci wytłumaczył co to jest, ale nie wiem czy jest sens, bo i tak nie zrozumiesz. Tymczasem, kompromituj się dalej, nie przeszkadzam :mrgreen: