18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba wyrwania komórki

Macx83wwww • 2021-01-13, 01:04
W trakcie protestów zwolenników Trumpa


UkrytaPodNickiem

2021-01-13, 01:36
i bardzo dobrze, wypie**alaj z łapami od cudzej własności

outsidethebox86

2021-01-13, 01:47
Heh tego się nie spodziewała, dobrze jej tak, za chamstwo czasem trzeba odpłacić większym chamstwem, tylko taka nauka na takiego podziała.

Quassar

2021-01-13, 02:30
I k***a prawidłowo i ofc jeszcze sie lemingi k***a zebrały w niby obronie tej tempej dzidy co tak na prawdę sama zaczęła.

ch*j w dupe prowokatorom.

Er...........en

2021-01-13, 02:35
murzyn to murzyn mim wszystko....

35i

2021-01-13, 05:24
UkrytaPodNickiem napisał/a:

i bardzo dobrze, wypie**alaj z łapami od cudzej własności





outsidethebox86 napisał/a:

Heh tego się nie spodziewała, dobrze jej tak, za chamstwo czasem trzeba odpłacić większym chamstwem, tylko taka nauka na takiego podziała.



Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.

Kutasiarz

2021-01-13, 05:33
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.


No chyba że trafił byś na tą murzynkę.

35i

2021-01-13, 05:56
Boldrik napisał/a:

No chyba że trafił byś na tą murzynkę.



Prawdopodobnie nie trafię, co najwyżej na jakąś Karynę, wię nie ma co teoretyzować.

Sadoletocioty

2021-01-13, 07:47
35i napisał/a:

Prawdopodobnie nie trafię, co najwyżej na jakąś Karynę, wię nie ma co teoretyzować.



Chyba że zamiast kobiety zacznie cie nagrywać mężczyzna wtedy uklekniesz, przeprosisz, wrócisz do domu i wylejesz żal w necie :)

pytolsky

2021-01-13, 08:28
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



Nikt jej nie nagrywał (w momencie wyrywania telefonu). Później jej nie przeszkadzało, że jej szpetny i już zakrwawiony ryj nagrywało kilka osób. Będąc w miejscu publicznym, podczas zgromadzeń publicznych, musisz liczyć się z możliwością uwiecznienia swojego pyska razem z mordami tysiąca innych osób - to pewnie będzie dla ciebie zdziwieniem, ale nagranie cię w takiej sytuacji bez pytania jest zgodne z prawem autorskim. Jak ci się to nie podoba, zawsze możesz stanąć trzy metry dalej i być poza zasięgiem aparatu.

No i koronny argument - pitu pitu a i tak ch*ja byś zrobił.

Panaes

2021-01-13, 08:39
Krąży nagranie to gdzie ona już jest zakrwawiona i się żali że ja BLM zaatakowało. Oczywiście ani słowa o tym co sama chciała zrobić. Klasycznie.

Wiewór

2021-01-13, 08:40
To bydło Trumpa to są wieksi idioci od poslamistow.
Same rednecki, foliarze, kuce, plaskoziemcy i inne przygłupy.

janlew

2021-01-13, 09:04
Ale się lewackich szmacisk się tu zebrało... czarna k***a za pobicie, do pierdla gdzie jej miejsce. A jeszcze lepiej deportacja, no ale przez następne 5 lat to nie będzie możliwe, niestety. Tak jak i u nas lewackie odpady, prędko do Izraela lub z powrotem na wschód nie emigrują.

Kepeszek

2021-01-13, 09:19
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



To ty nie rozumiesz prostaku zaj***ny. Po pierwsze to ona nikogo nie nagrywała, tylko pewnie robiła relacje na żywo na insta/Twitterze
Po drugie nie zachowuj sie jak dz**ka, to miejsce publiczne, spęd ludzi jak sk***ysyn, nie ma opcji żeby ktoś Cię nie nagrał. pie**olone bydło, w łeb sie jebnij sam

janlew napisał/a:

Ale się lewackich szmacisk się tu zebrało... czarna k***a za pobicie, do pierdla gdzie jej miejsce. A jeszcze lepiej deportacja, no ale przez następne 5 lat to nie będzie możliwe, niestety. Tak jak i u nas lewackie odpady, prędko do Izraela lub z powrotem na wschód nie emigrują.



Morda. Co innego nienawiść do poszczególnych ludzi za to co robią, a co innego bezpodstawny zwierzęcy rasizm. Czarna elegancko p*zde sprzedała dziwce co łapy po nie swoje pcha. I bardzo dobrze, powinni białej wyjebac ze dwie k***y zeby zapamiętała dobrze, ze cywilizacja nie przychodzi z kolorem skóry a zachowaniem i etykietą społeczną.