18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba wyrwania komórki

Macx83wwww • 2021-01-13, 01:04
W trakcie protestów zwolenników Trumpa


outsidethebox86

2021-01-13, 09:49
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



Przecież na tym filmiku, kamer jest od groma, że nie wspomnę o CCTV . Poza tym nie wygląda to tak, jakby czarna kobieta nagrywała tę drugą. Z resztą nawet jeśli, to można w cywilizowany sposób to zakomunikować, a nie pchać te grabie w cudzą przestrzeń. Czy to takie straszne, że mierzi nas chamstwo?

Gimby nie zrozumieją - dobrze, że Ty tak wszystko rozumiesz, zawsze tu tylu mądrych ludzi, co jeden to mądrzejszy. Szkoda tylko, że przy tylu mądrych głowach, ten świat wciąż tak wygląda jak na filmiku z góry.

qplam

2021-01-13, 10:14
No nie potrzebnie sięgała po cudzy telefon no i dostała. Ale podejrzewam że nagrywająca była jedną z tych co ma inne poglądy i znalazła się tam by tylko podgrzewać atmosferę. Ciekawe czy też by została tak odprowadzona jak by akurat stała z innej strony muru :/
Ten świat zbliża się ku czemuś dużemu jak już władza musi nastawiać ludzi by sąsiad a nawet więcej żeby brat miał do brata uraz bo ten ma inny pogląd na świat i nie myśli tym co karmią go media... Sami siebie wyzabijamy, a Ci u góry dalej będą mieli bal ale nie chodzi mi o tych z piosenki Cugowskiego, ale może oni i też.

Attero132

2021-01-13, 15:31
Murzyńskie samice mają w ch*j siły...no ale cóż w końcu to nadal geny sprzed kilku tysiecy lat gdy na ziemi używało się głównie siły mięśni a nie mózgu...

gieno1

2021-01-13, 16:31
Przez ciągłe żarcie hamburgerów z mózgu mają galarete

KaeReS

2021-01-13, 17:25
UkrytaPodNickiem napisał/a:

i bardzo dobrze, wypie**alaj z łapami od cudzej własności





Quassar napisał/a:

I k***a prawidłowo i ofc jeszcze sie lemingi k***a zebrały w niby obronie tej tempej dzidy co tak na prawdę sama zaczęła.
ch*j w dupe prowokatorom.



Okej julki...
Jakby było odwrotnie to byście płakały, że biała bije czarną.

shoe5maker

2021-01-13, 17:56
Jak Kaczor przejebie w Polsce wybory będzie bardzo podobnie, tylko więcej babć.

PieronJasnySzlag

2021-01-13, 18:09
Małpa wlazła w tłum trumpowców i zaczeła nagrywać siebie na streama że pie**oli Trumpa. Trumpowcy grzecznie ją wyprosili po za demonstracje.

Teraz sobie wyobraźcie że biała dziewczyna wchodzi w BLM i nagrywa analogicznie jebiąc nigasów. Co by było dalej chyba każdy sadol mający IQ powyżesz murzyna potrafi sobie to wyobrazić...

Ziomee22

2021-01-13, 19:38
h*j że czarna, w jape sie należało :D

Mors_Nigra

2021-01-13, 21:38
35i napisał/a:

Co wy piszecie? Po ch*j kręciła? Jakby mnie ktoś filmował telefonem, prawdopodobnie by stracił telefon lub zęby. Mój szpetny ryj jest mój, a nie publiczny. Gimby nie zrozumieją.



Ty k***a czegoś nie rozumiesz, troglodycki imbecylu. Nie chcesz, żeby ktokolwiek nagrywał twoją brudną i brzydką mordę, zostań w swoim zapyziałym, osranym gównem prywatnym chlewie. W miejscu publicznym, każdy jeden ma 100% prawo cię nagrywać, się k***a panicz znalazł, tfu!

A co do filmiku: Dwa zjeby się spotkały, tępa czarnulka która poszła prowokować i tępa biała dzida, która sprowokować się dała. Co do samego ciosu w twarz, to była już napaść. Nastąpiła próba wyrwania telefonu, ale nic dalej nie nastąpiło, tępa biała dzida zabrała do siebie ręce, a cios nie był próbą bronienia się, tylko zemstą. Czarnulka postąpiła potem w zgodzie z dziką naturą. Jak by głupia biała dzida nie postanowiła jej potem oddać, to może by nawet wygrała proces z czarnuszką o napaść.

tadeusz93

2021-01-13, 23:08
Może po prostu chciała odzyskać swoją własność?

Może po prostu chciała odzyskać swoją własność?

aleextra

2021-01-14, 10:19
Córeczka tej białej kobiety doniosła, że to jej matka i straciła kasę na studia, zbiera kasę na gofoundme :)

andysmith

2021-01-14, 13:55
milo sie patrzy jak ten kraj sie niszczy sam od srodka . putin to to musi miec banan na ryju jak to widzi

jajcu111

2021-01-16, 03:03
k***a jakie społeczniaki, ciekawe czy by tą tępą p*zdę próbującą zabrać telefon zaprowadzili do policjantów, jakby jej się kradzież udała.