18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba włamania

CrazyEdek • 2022-05-06, 08:38
Won mi stąd, ty ch*ju jeden ty.


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-05-06, 08:45
k***a, ale to było dobre. Marzy mi się taka Polska, wchodzi w nocy jakiś obszczymur na moją posesje i jeb jeb jeb z laserka, i cwe*a nie ma. Następny się zastanowi, jak pocztą pantoflową pójdzie fama, że jeden z drugim został odj***ny bo miał lepkie ręcę

edek_kotek

2022-05-06, 08:50
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

k***a, ale to było dobre. Marzy mi się taka Polska, wchodzi w nocy jakiś obszczymur na moją posesje i jeb jeb jeb z laserka, i cwe*a nie ma. Następny się zastanowi, jak pocztą pantoflową pójdzie fama, że jeden z drugim został odj***ny bo miał lepkie ręcę



Jak pójdzie fama pocztą pantoflową to następny przyjdzie z giwerą i będziesz miał przesrane ;-)

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-05-06, 08:54
edek_kotek napisał/a:

Jak pójdzie fama pocztą pantoflową to następny przyjdzie z giwerą i będziesz miał przesrane



Jak każdy się będzie tej broni bał jak ognia to nigdy dobrze nie będzie. Nożem czy siekierą też możesz niezły bałagan zrobić. A mieć broń palną i jej nigdy w życiu nie użyć (do obrony) w niczym nie przeszkadza. Oczywiście z prawem do posiadania broni powinna wejść kara śmierci w przypadkach 100% winy bez promila szansy wątpliwości.

r061071

2022-05-06, 10:17
zawiodłem się -liczyłem że wpie**oli mu stalowe dłuto w oko a tu tylko trochę ołowiu

:kawa:

Juzwa

2022-05-06, 11:27
Jak złodziej nie da rady czegoś ukraść, to zniszczy, W latach 80 ktoś włamał mi się do "Malucha", a że nie mógł go odpalić to pociął fotele. Ten na filmiku wróci i podpali mu dom. Złodziejom powinno się upie**alać ręce. Obydwie!

ktototakianunaki

2022-05-06, 11:38
edek_kotek napisał/a:

Jak pójdzie fama pocztą pantoflową to następny przyjdzie z giwerą i będziesz miał przesrane



no widac jak typowa baba znasz sie na takich tematach. u siebie w domu ameboidzie masz przewage taktyczna. znasz rozmieszczenie pokoji mebli itp. wlamywacz nawet dostajac sie do srodka nie ma praktycznie szans.

korowiow777

2022-05-06, 20:37
czy ja tam widzę rykoszet od ryja? Z czego on strzelał?

Karboksylator

2022-05-06, 23:06
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak każdy się będzie tej broni bał jak ognia to nigdy dobrze nie będzie. Nożem czy siekierą też możesz niezły bałagan zrobić. A mieć broń palną i jej nigdy w życiu nie użyć (do obrony) w niczym nie przeszkadza. Oczywiście z prawem do posiadania broni powinna wejść kara śmierci w przypadkach 100% winy bez promila szansy wątpliwości.



nie ma czegoś takiego jak 100% winy bez promila szansy wątpliwości

ko...........lo

2022-05-07, 01:14