18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba samojebki

petru23 • 2020-07-30, 22:49
Źródło mówi, że koleś po spowodowaniu wypadku chciał popełnić samojebkę.




Pralpunkt

2020-07-31, 00:30
Nie ma co fura zmiażdżona jak puszka po piwie a koleś wyszedł z niej bez żadnych połamań

igorzasty18

2020-07-31, 02:45
k***a. j***ny zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden ch*j nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.

plastic

2020-07-31, 04:31
igorzasty18 napisał/a:

k***a. j***ny zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden ch*j nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.



aahahaha, się uśmiałem :D

GoGeTa

2020-07-31, 08:06
Gość rozj***l samochód, a potem cięcie po którym jest w stanie mówić i biegać. j***ny nieudacznik nawet mi samobójstwo nie wyszło

woytasw

2020-07-31, 08:59
Chłop może w szoku jest...

Japiszon

2020-07-31, 10:00
O man. Are u ok?
Ameby j***ne. Ju okej? Starzy zdechli, ten się tnie

kolosasz

2020-07-31, 11:55
k***a, jak w madmaksie

Cichyx

2020-07-31, 13:42
Pralpunkt napisał/a:

Nie ma co fura zmiażdżona jak puszka po piwie a koleś wyszedł z niej bez żadnych połamań



Tu akurat się nie zgadzam, człowiek po takim zdarzeniu ma taki skok adrenaliny że rzeczy które dla zwykłego śmiertelnika są niemożliwe nagle stają się możliwe. Zakładam że on jest cały połamany.

igorzasty18 napisał/a:

k***a. j***ny zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa.



Możliwe że ktoś już sprawdził tylko my tego nie widzieliśmy, druga sprawa to to że ciężarówka płonie i w takich sytuacjach wiadomo że większość ludzi nie będzie ryzykować. Jak na kursie pierwszej pomocy " Jeśli nie masz pewności czy Ty będziesz bezpieczny, to nie podchodzę, bo martwy nikomu nie pomożesz".

Rozjebie

2020-07-31, 13:44
igorzasty18 napisał/a:

k***a. j***ny zamiast sprawdzić czy w ciężarówce nikt nie potrzebuje pomocy i ewentualnie jej udzielić, to chodzi i nagrywa. Żaden ch*j nawet na numer ratunkowy nie zadzwonił a każdy telefon w łapie ma. Z kolei widząc, że koleś chce się zabić (może chłop w szoku jest), to zamiast go złapać i zabrac nóż to też woli go nagrywać. Mam nadzieję, że mu bateria w telefonie niebawem wyjebie w kieszeni, a gdy będzie przez to płonąć to każdy kto będzie obok niego, zamiast udzielić pomocy to wyciągnie telefon i zacznie go nagrywać.



Gdybyś znal angielski, to oszczędziłbyś sobie wysrywów w internecie. Na filmie jest jasno powiedziane, ze w ciężarówce nikogo nie ma, wiec na ch*j ktoś ma podchodzić do auta, które może zaraz wybuchnąć? A druga rzecz, ch*j mnie obchodzi jakiś random, który chce se poderżnąć gardło - kto normalny będzie świrowi wyrywał nóż, amebo? I jeszcze do tego uj***ny krwią, a skąd wiesz baranie, ze koleś na przykład nie ma wirusowego zapalenia wątroby, albo jednej z setek chorób przenoszonych przez krew? Co mnie obchodzi jakiś p*zduś, ważniejsza jest dla mnie moja rodzina, której sam nie chciałbym potem zarazić nieświadomie jakimś syfem

rzeznianumer5

2020-07-31, 19:28
Coordinator napisał/a:

Gdybyś znal angielski, to oszczędziłbyś sobie wysrywów w internecie. Na filmie jest jasno powiedziane, ze w ciężarówce nikogo nie ma, wiec na ch*j ktoś ma podchodzić do auta, które może zaraz wybuchnąć? A druga rzecz, ch*j mnie obchodzi jakiś random, który chce se poderżnąć gardło - kto normalny będzie świrowi wyrywał nóż, amebo? I jeszcze do tego uj***ny krwią, a skąd wiesz baranie, ze koleś na przykład nie ma wirusowego zapalenia wątroby, albo jednej z setek chorób przenoszonych przez krew? Co mnie obchodzi jakiś p*zduś, ważniejsza jest dla mnie moja rodzina, której sam nie chciałbym potem zarazić nieświadomie jakimś syfem



Ale słyszałeś o tym, że jesteś obowiązany udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku nawet we krwii? Nie mam na myśli tego ko kretnego murzyna tylko twoją dziwną argumentacje. Poza tym nie wiem czemu obrażasz nieznanych ci ludzi w internecie. Dowartościowany się poczułeś i możesz znów spokojnie układać towar w biedronce?

:roll:

Rozjebie

2020-07-31, 22:18
rzeznianumer5 napisał/a:

Ale słyszałeś o tym, że jesteś obowiązany udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku nawet we krwii? Nie mam na myśli tego ko kretnego murzyna tylko twoją dziwną argumentacje. Poza tym nie wiem czemu obrażasz nieznanych ci ludzi w internecie. Dowartościowany się poczułeś i możesz znów spokojnie układać towar w biedronce?



Masz 42 lata, a pie**olisz kocopoły jakbyś był w przedszkolu. A obrażać nie lubię, ale czasem trzeba, zwłaszcza jak widzę życzenie komuś, żeby zaczął płonąć

rzeznianumer5

2020-07-31, 22:32
Coordinator napisał/a:

Masz 42 lata, a pie**olisz kocopoły jakbyś był w przedszkolu. A obrażać nie lubię, ale czasem trzeba, zwłaszcza jak widzę życzenie komuś, żeby zaczął płonąć



Jeżeli chce Ci się ustawiać rzeczywistą datę urodzin przy rejestracji na jakichś gównostronkach to jesteś psychopatą.

:-D