18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba okradzenia policjanta z samochodu

fantastico • 2017-03-08, 00:17
Beztroski rabuś nie spodziewa się rychłego końca swojego czynu, gdyż postępek ukarany zostaje samym napadniętym.


kazetcees

2017-03-08, 00:21
okradnonć policjanta z samohodu to jak wzionść szpadel i iść przes durzy las i pujść puźniej do domu

spiezmamusia

2017-03-08, 01:02
up myślę że ten szpadel musi być choć trochę cięższy niż zwykły bo mi droga przez las zajmuje do domu 20 minut choć zależy skąd ale twoja myśl moim zdaniem jest przednia gdyby dołożyć coś jeszcze bo tak to i tak nie zostaniesz zabity od razu

Noside

2017-03-08, 08:52
I bardzo dobrze. Takie coś, co napada z bronią w ręku i jest gotowe zabić za samochód, na którym zarobi grosze sprzedając go do dziupli na blachy to zwykły śmieć do utylizacji. Powinni kierowcy dać nagrodę.

longlong7

2017-03-08, 09:10
W polsce policjant nie miał by ze sobą brobi po służbie

Novotko

2017-03-08, 14:33
czyli taki ch*j ze szmatą może strzelać do rabusia, a ty człowieku szary radzić sobie musisz sam

lollo

2017-03-08, 14:44
longlong7 z tego co wiem, mojego kumpla stary miał broń po służbie na chacie, więc ja nie wiem jak to do końca jest.

Tarab85

2017-03-08, 15:44
Policjanci mają pozwolenie na broń, więc policjant po prostu może sobie kupić i mieć prywatną.

lpql

2017-03-08, 18:47
@Tarab85 wręcz przeciwnie. Policjant ma gorzej uzywskać pozwolenie na broń jak każdy zwykły kowalski, bo może dostać zgodę na zabieranie służbowej do domu. Nie jest tak, że idzie do sklepu i kupuje, bo ma odznakę :) Jeśli chce inną niż służbowa, musi się starać o pozwolenie.

SirMajkel

2017-03-08, 20:37
i tak się powinno postępować z bandziorami.

Wiewór

2017-03-09, 08:44
Tarab85 napisał/a:

Policjanci mają pozwolenie na broń, więc policjant po prostu może sobie kupić i mieć prywatną.


Niestety muszę cię rozczarować. W kraju popie**olonym jakim jest Polska policjant i żołnierz musi ubiegać się o pozwolenie na broń jeśli chce ją mieć poza godzinami pracy.
Nieczęsto zdarza się tak, że pozwolenia nie dostają.
Dużo o tym pisał Vega w Złych psach. Policjanci z wydziału zwalczania terroru kryminalnego czy jego byli członkowie czy też inni nie mogli dostać pozwolenia do noszenia broni bo ich kolega po fachu przyznawał je uznaniowo i najczęściej uznawał, że nie są zagrożeni.
Polska ma kompletnie zwichrowane prawo, które stoi na głowie i jest przeciwko ludziom. Nasze prawo to jest dalej relikt komuny.

marcinsud

2017-03-09, 16:05
@up poza tym normalny policjant ma to w dupie i woli zostawić broń w pracy w szafie niż bawić się w pisanie wniosków i jeszcze problemy sobie robić, gdyby broń zgubił lub sąsiad by go podj***ł, że mu groził lub cokolwiek. Szkoda zachodu w większości to ludzie którzy jak każdy normalny Polak wychodzą z roboty i chcą od niej odpocząć.