18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba odbicia kolegi z rąk policji

Barnellini • 2020-07-04, 17:45
Nie udało się ale można było spróbować :D


McQurwa

2020-07-04, 18:00
Jak oglądam niemiecką policję vs ciapaci


maksymilian45

2020-07-04, 20:25
Nagranie i respekt u kolegi zostanie że próbował.

shoe5maker

2020-07-04, 21:37
Był kiedyś taki program w tv "Macie co chcecie", jeszcze bym im dorzucił więcej "tolerancji" i "kobiet z dziećmi".

Noemi1998

2020-07-04, 21:55
To zdarzenie mialo miejsce w City of Stuttgart , stolicy Baden-Wurttembergi , jednego z najbogatszych miast w DE, podczas ostatnich zamieszek spowodowanych jak sie okazało kolejnym nalotem psów , tzw trzepanką , poprostu psy poszły w miasto i zaczeli trzepac kazdego napotkanego ,wszystkich jak leci... ale towarzystwo zgromadzone w centrum uznało ze takie działania są nadużyciem i są szykanujące , doszło do zamieszek czego skutkiem m.in było plądrowanie luksusowych sklepów , demolka suko-wozów oraz liczni ranni po obydwu stronach .. gazeta BILD ,cos ala nasze brukowce , opublikowal te właśnie nagranie tytułując je SHOCK video! Nie ma takiego czegoś jak Naród Niemiecki, Niemcy to obecnie, multi-kulti, wymieszanie ras i kolorów skóry, tak jak UK, USA , Francja. To już nie jest jednolity naród pod wzgledem koloru skóry, wyznania religijnego etc , pisząc o Niemcach musicie dodawac o Jakich chodzi : Białych Niemców , Azjatów Niemców etc, Niemcy to po USA 2 cel migracji na Świecie, chodzi oczywiscie o zarobki i socjal ! ok . 2 mln Polaków rownież tam egzystuje zeby oddac prawde. Dlatego tych co widzicie tych Arabów to mogą byc ludzie ktorzy juz tam od ktoregos pokolenia zyja i pracują , i maja jedno obywatelstwo Niemieckie, mimo iz w domach mówi sie w jezykach swych przodków . Z Ciekawszych informacji moge przytoczyc ze uśredniając oszczednosci Niemców (środki na koncie), kazdy z nich posiada ok 65'000 Euro oszczednosci zgromadzonych w samej tylko walucie na kontach bankowych(nie uwzgledniajac pozyczek/kredytow)==( usredniajac, jeden bedzie mial 150'000 , drugi 20'000 E.) . Wyobraźcie Sobie że kazdy Polak ma 289'000 PLN(65k Euro) na koncie , powiedzmy w roku 2019. Słowo "Wyobraźcie" Jest tutaj kluczowe...

edmund

2020-07-04, 23:19
przyznam że takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem,
bronili policjanta i pilnowali skutego,
szok

chyba że to tajniacy

PsikutaBezS

2020-07-05, 05:12
edmund napisał/a:

przyznam że takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem,
bronili policjanta i pilnowali skutego,
szok
chyba że to tajniacy



Prawdziwych niemców już niema czyli tylko jakiś odpowiednik Waffen SS....

kaziupir

2020-07-05, 09:51
Same ciapate, co to może być za kraj? Irak? Afganistan? Pakistan? A nie, to Niemcy.

mrokussw

2020-07-05, 12:23
I udało się masonom wywołać wojny domowe już w prawie każdym kraju

pawel15822

2020-07-05, 22:52
A to białe k***isko co tam robi?

Anonimowyja

2020-07-05, 23:07
Noemi1998 napisał/a:

Z Ciekawszych informacji moge przytoczyc ze uśredniając oszczednosci Niemców (środki na koncie), kazdy z nich posiada ok 65'000 Euro oszczednosci zgromadzonych w samej tylko walucie na kontach bankowych(nie uwzgledniajac pozyczek/kredytow)==( usredniajac, jeden bedzie mial 150'000 , drugi 20'000 E.) . Wyobraźcie Sobie że kazdy Polak ma 289'000 PLN(65k Euro) na koncie , powiedzmy w roku 2019. Słowo "Wyobraźcie" Jest tutaj kluczowe...


Z ciekawszych informacji to dzisiaj w radiu słyszałem, że 1/3 Niemców nie ma ŻADNYCH oszczędności i żyją z miesiąca na miesiąc. Nie wiem, może to Ci, którzy żyją w tym kraju na socjalu? Może w takim razie te oszczędności dzielą się na ludzi pracujących i emerytów?

janlew

2020-07-06, 11:53
McQurwa napisał/a:

Jak oglądam niemiecką policję vs ciapaci


Jak się znajdzie więcej debili głosujących na tego odbyta czaskoskiego, to będziesz to oglądał na żywo