topic

Próba napadu

phrontch • 2020-05-13, 09:00
Na policjanta w cywilu
Dokaka

2020-05-13, 09:07
I wlasnie dla tego bron powinna byc legalna wszedzie i dla wszystkich.

C0C0JUMBO

2020-05-13, 09:15
Dokaka napisał/a:

I wlasnie dla tego bron powinna byc legalna wszedzie i dla wszystkich.Tiaaa... Porozmawiaj z kilkoma przypadkowymi przechodniami... Gdy zrozumiesz jaki jest niski poziom wiedzy i IQ to zmienisz zdanie by idioci nosili broń...

Dokaka

2020-05-13, 09:20
Ale wtedy taki przechodzien mialby swoja bron ktorej moglby uzyc to nie zadna filozofia
BALANCE musi byc a taki idiota moze miec to i przechodzien powinien.
Proste jak j***nie

forneusmarou

2020-05-13, 09:23
C0C0JUMBO napisał/a:

Tiaaa... Porozmawiaj z kilkoma przypadkowymi przechodniami... Gdy zrozumiesz jaki jest niski poziom wiedzy i IQ to zmienisz zdanie by idioci nosili broń...Logika w stylu: "Zakazać samochodów bo idioci za kierownicą zapie**alają 200 km/h i zabijają ludzi, niech bryczką jeżdżą!". Broń jak sama nazwa wskazuje służy do obrony, dlaczego niby przestępcy mają mieć do niej dostęp a normalni ludzi już nie???

SirMajkel

2020-05-13, 10:52
Dokaka napisał/a:

I wlasnie dla tego bron powinna byc legalna wszedzie i dla wszystkich.to ty chyba komentarzy nie czytasz na sadolu i wszędzie indziej. Super pomysł pozwólmy każdemu debilowi kupić broń. Kto zazwyczaj chodzi po ulicy z nożami, kastetami, batonami itd? Debile, którzy robią problemy. Normalny obywatel to co najwyżej gaz kupi dla swojej kobiety, żeby nosiła w torebce. Broń powinna być ogólnodostępna ale dla ludzi wykształconych z wysokim IQ i bez skrajnych poglądów.

nwonigers

2020-05-13, 11:10
SirMajkel napisał/a:

to ty chyba komentarzy nie czytasz na sadolu i wszędzie indziej. Super pomysł pozwólmy każdemu debilowi kupić broń. Kto zazwyczaj chodzi po ulicy z nożami, kastetami, batonami itd? Debile, którzy robią problemy. Normalny obywatel to co najwyżej gaz kupi dla swojej kobiety, żeby nosiła w torebce. Broń powinna być ogólnodostępna ale dla ludzi wykształconych z wysokim IQ i bez skrajnych poglądów.ahhhaaaa bo inteligentna osoba nie jest w stanie zabic tak o? zapomniales o breiviku? kazdy obywatel, ktory nie byl karany badz nie jest chory psychicznie powinien miec dostep do broni. zgodze sie tylko z tym ze w tym zj***nym kraju to by sie nie moglo udac i tak, bo seba z nozem wlamujacy sie do powiedzmy mojego mieszkania ma wiecej praw ode mnie. Te prawo jest nie do przejscia, nie chca go zmienic i nie zmienia. ch*j w ogole w taka dyskusje.

Dokaka

2020-05-13, 11:24
SirMajkel napisał/a:

to ty chyba komentarzy nie czytasz na sadolu i wszędzie indziej. Super pomysł pozwólmy każdemu debilowi kupić broń. Kto zazwyczaj chodzi po ulicy z nożami, kastetami, batonami itd? Debile, którzy robią problemy. Normalny obywatel to co najwyżej gaz kupi dla swojej kobiety, żeby nosiła w torebce. Broń powinna być ogólnodostępna ale dla ludzi wykształconych z wysokim IQ i bez skrajnych poglądów.No i wlasnie dlatego DLATEGO!!!!!! co sam k***a napisales powinienes miec prawo do noszenia broni DO SAMOOBRONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A krymial jak chce to bedzie nosil bo ma wyj***ne czy jest legalna czy nie.A Ty nie masz jak sie obronic przed kastetem nozem czy innym badziewiem.
I IQ nie ma tu nic do tego.Jak debil bedzie mogl to i TYy a wtedy masz rozne szanse.cJak inaczej Ci to przedstawic zebys zatrybil??
A tak na marginesie to w Polandzie mozna posiadac bron palna (Czarnoprochowa rozdzielnego ladowania)
Nawet rejestrowac nie trzeba!Wystarczy poczytac troche.

Magik2501

2020-05-13, 12:17
Takie filmy to najlepsze argumenty za większym dostępem do broni.
No nie ma tu absolutnie ŻADNEJ dyskusji - gdyby nie broń, to koleś by był okradziony lub martwy. Wszystko zawdzięcza wyłącznie temu, że miał klamkę.
Każdy obywatel powinien mieć takie prawo. Ale w Unii Eurpejskiej tneże obywatel miałby prawo zadzwonić na policję i czekać na interwencję. Równie dobrze koleś który się topi w rzece może zadzownić na pogotowie.

SirMajkel napisał/a:

to ty chyba komentarzy nie czytasz na sadolu i wszędzie indziej. Super pomysł pozwólmy każdemu debilowi kupić broń. Kto zazwyczaj chodzi po ulicy z nożami, kastetami, batonami itd? Debile, którzy robią problemy. Normalny obywatel to co najwyżej gaz kupi dla swojej kobiety, żeby nosiła w torebce. Broń powinna być ogólnodostępna ale dla ludzi wykształconych z wysokim IQ i bez skrajnych poglądów.Czyli urzędnik ma ocenić czy poglądy każdej osoby są odpowiednie? Nie są zbyt skrajne? To brzmi jak bardzo skrajna ideologia, nie sądzisz? Ludzie nazwali by ją totalitarną wręcz.

Wykształcenie też nie ma nic do rzeczy, w ogóle co to za idiotyczny argument. Breivik był wykształcony i co?
To, że ktoś posiadł daną wiedzę z jakiegoś zakresu np. geologii czy medycyny oznacza, że jest bezpieczniejszy niż osoba po technikum samochodowym albo kucharskim? No debil, no.

Nyrewesa

2020-05-13, 12:19
Dokaka napisał/a:

I wlasnie dla tego bron powinna byc legalna wszedzie i dla wszystkich.I co weekend jakiś seba prze grylu i piwie odstrzelil by swą karyne.

Janusz_k

2020-05-13, 12:20
Magik2501 napisał/a:

Wszystko zawdzięcza wyłącznie temu, że miał klamkę.


Owszem miał bo był policjantem, broń powinna byc dostępna ale nie dla wszystkich jak w USA tylko po testach, wtedy debile nie miały by do niej dostępu.


Dokaka

2020-05-13, 12:28
Nyrewesa napisał/a:

I co weekend jakiś seba prze grylu i piwie odstrzelil by swą karyne.No i oc za problem.? Jak sie patola kasuje sama to zawsze dobrze

FunkyKoval5

2020-05-13, 13:21
Tyle strzałów i te ścierwo nie padło...???
h*jowo strzela ichnia policja, dlatego tak kwitnie bandytka.... :mrgreen:

Zantus

2020-05-13, 19:50
Popieram, każdy powinien mieć prawo wybrać sposób w jaki chce się bronić. Włamują ci się do domu strzelasz, ktoś wyciąga nóż i chce zrobić krzywdę tobie lub twoim bliskim - strzelasz. Bez gadania. Tylko kompletny ignorant powie, że ludzie nie powinni posiadać broni. Zaatakuje mnie trzech czy czterech typów to czym mam się bronić, znać karate czy być sprinterem i uciekać a może popsiukać gazem pieprzowym? Broń służy do obrony, nie zawsze trzeba strzelać, bronią można także wymusić posłuszeństwo na napastniku. Pozdrawiam