18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba kradzieży samochodu

phrontch • 2019-12-11, 08:40
Akcja rozkręca się od ok 0:50. Jeden zabity, jeden ranny jakoś uciekł




Wiewór

2019-12-11, 08:44
Znowu dobry człowiek z bronią ratuje dzień.
Dziś nie przeczytamy komentarzy zwolenników rozbrajania uczciwych obywateli i ich argumentów dlaczego ludzie mają być bezbronni.

SirMajkel

2019-12-11, 10:00
za martwego bandziora zawsze piwko!

shoe5maker

2019-12-11, 10:09
Wiewór napisał/a:

Znowu dobry człowiek z bronią ratuje dzień.
Dziś nie przeczytamy komentarzy zwolenników rozbrajania uczciwych obywateli i ich argumentów dlaczego ludzie mają być bezbronni.



Tam być rozbrojonym = biednym, nikim.

Janusz_k

2019-12-11, 13:53
"Znowu dobry człowiek z bronią ratuje dzień."
Jasne, wczoraj czy przedwczoraj w Ostrawie taki z legalną bronią
pokazał co daje uzbrojenie społeczeństwa, 6 zabitych kilku rannych
tylko dlatego że szpital go nie przyjął na leczenie.

Szkoda że Ciebie tam nie było.

DanJ93

2019-12-11, 16:01
Wiewór napisał/a:

Znowu dobry człowiek z bronią ratuje dzień.
Dziś nie przeczytamy komentarzy zwolenników rozbrajania uczciwych obywateli i ich argumentów dlaczego ludzie mają być bezbronni.


Ty weź ogarnij dupę, bo gdyby każdy mógł mieć broń, to by tej Pani tam tak ładnie nie wyprosili, tylko trochę inaczej by się jej pozbyli.
Nie wiem jak Ty, ale ja bym nie chciał chodzić po ulicach gdzie każdy może mieć broń, tym bardziej w Polsce, gdzie słowiańska agresja jest dość mocno pokazywana

piter52

2019-12-12, 01:16
Znowu dobry człowiek z bronią ratuje dzień.
Dziś nie przeczytamy komentarzy zwolenników rozbrajania uczciwych obywateli i ich argumentów dlaczego ludzie mają być bezbronni.


Dospely z Ostravy nie miał legalnej broni,


polakwrocek

2019-12-12, 21:05
DanJ93 napisał/a:

Ty weź ogarnij dupę, bo gdyby każdy mógł mieć broń, to by tej Pani tam tak ładnie nie wyprosili, tylko trochę inaczej by się jej pozbyli.
Nie wiem jak Ty, ale ja bym nie chciał chodzić po ulicach gdzie każdy może mieć broń, tym bardziej w Polsce, gdzie słowiańska agresja jest dość mocno pokazywana



Kiedy się te jełopy nauczą że 6 strzałowy rewolwer rozdzielnego ładowania zabija skutecznie , oraz jest niedrogi i legalny ?...
W Polsce prochowa broń JEST legalna.