18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Próba gwałtu na 94-letniej staruszce.

Villeman • 2018-02-16, 17:40
Moje rejony, takie piękne :banany:

Źródło: podhale24.pl

"Policjanci zatrzymali w jednej z miejscowości na terenie powiatu nowotarskiego 57-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianej alkoholem imprezy usiłował zgwałcić 94-letnią matkę gospodarza.

Policja nie podaje, w której miejscowości doszło do tego nietypowego zdarzenia. Trzech znajomych spotkało się przy butelce wódki. W trakcie picia, kiedy gospodarz wyszedł na podwórko, jeden z gości chciał zgwałcić jego 94-letnią matkę. - Kobieta nie dała wyrządzić sobie krzywdy, złapała za stojącą koło łóżka szklaną butelkę amolu i kilkakrotnie uderzyła nią potencjalnego gwałciciela. Mężczyzna nie spodziewał się takiej reakcji starszej pani, wystraszył się i uciekł do swojego domu - relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Staruszka o zdarzeniu natychmiast poinformowała syna, a ten zawiadomił policję. Policjanci udali się do domu napastnika i zatrzymali 57-latka. Prokurator wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu kontaktowania się w jakikolwiek sposób z pokrzywdzoną. Za usiłowanie gwałtu podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

W trakcie usiłowania gwałtu w pomieszczeniu znajdował się również 47-latek, który jednak nie był świadomy tego, co się dzieje, ponieważ spał upojony alkoholem."


Jam nie wiem, może babunia wysyłała jakieś sprzeczne sygnały, opacznie zrozumiane przez naszego amatora :doggy:

black88

2018-02-17, 15:52
jakby to doszło do skutku to chyba byłby jakiś rekord co?? :)

latino_lover

2018-02-17, 18:24
A ten gospodarz to się przypadkiem nie nazywał Stiffer? Swoją drogą zawsze kisnę z takiej małomiasteczkowej patologii, j***ne robale po 50-60 lat i muszą chlać w domu 94-letniej babiny.

deMiguel

2018-02-17, 20:00
Ciekawe czy sądzony będzie za próbę gwałtu czy za nekrofilię.

Gromm

2018-02-17, 20:26
Bzdura, to kryptoreklama Amolu...

Tulkas

2018-02-17, 20:33
chciał potem mówić "wyr*chałem Ci starą"

Ch...........KI

2018-02-17, 20:50
Niezły zwyrol

tarcer123

2018-02-17, 21:28
Ja rozumiem ze alkohol powoduje powstawanie roznych dziwnych pomysłów ale k***a bez przesady.
Moim zdaniem to jakis zwyrol a alkohol tylko.dodal mu.odwagi.

A babcia tez dziwna. Miala okazje na ostatnie przepychanie w zyciu a zrobila aferę. :amused: