18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba generalna przed sylwestrem

T3RMINATOR • 2020-12-17, 22:53
Mają rozmach sk***ysyny. :szczerbaty:


nowynick

2020-12-17, 23:09
O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną 8-)



C0C0JUMBO

2020-12-17, 23:14
"Ciekawe czy są świadomi ile CO2 generuje taki pokaz do atmosfery? " Zapytał Wulkan.

St...........on

2020-12-17, 23:21
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



To nie zapomnij nas poczęstować jakimiś zacnymi fotami ;)

Voyton

2020-12-18, 00:18
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



Bo jestes j***nym pasozytem jak wiekszosc publiczniakow na zluzbie. Jestescie wspolwinni tej absurdalnej plandemii. Przez was - sprzedawczyki, umieraja ludzie. Macie krew na rekach.

nowynick

2020-12-18, 00:35
:roll:

uwierz, że miejsce w którym pracuję jest stuprocentowym zaprzeczeniem słowa "publiczny"... ;) tak Cię oświecę poza tym , że masa wykształconych ludzi niemedycznych pracuje nocami (jak teraz ja), energetycy, ciepłownicy, inżynierowie utrzymania ruchu, wodociągi etc. itp.

Zbysław

2020-12-18, 00:39
niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji

wigilii też k***a nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał

albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie

nowynick

2020-12-18, 00:44
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też k***a nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



nie zesraj się rudzielcu...

St...........on

2020-12-18, 01:34
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też k***a nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Tylko uważaj rudy, bo sebixy chodzą w grupach z nożami. Aha i nie zapomnij o nagraniu :amused:

Znałem kiedyś takiego jak ty( nadgorliwego społeczniaka)... jego hałupa płonęła całą noc, bo ktoś zablokował wjazd straży pożarnej :amused: Niech mu ziemia zimną będzie :amused:

Kostor

2020-12-18, 01:35
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też k***a nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Mam nadzieje, Rudy sk***ysynu, ze ostatecznie trafisz na harda

Czerstwy

2020-12-18, 03:47
Zbysław napisał/a:

niech kogoś zobacze na dworze po 19tej do rana w sylwestra, to obezwładnie i zatrzymam do przyjazdu policji
wigilii też k***a nie popuszcze będą obserwował kto i do kogo przyjechał
albo się stosujemy albo nie!! i jak nie to obezwładnic i dzwonić po wsparcie



Nice provo bro

Noside

2020-12-18, 06:17
Pamiętajcie - fajerwerkami napie**alamy pod Sejmem 27-ego grudnia.

emilkubel

2020-12-18, 15:38
Berlin poznaje,Hermannstrasse.

Kamil3l

2020-12-18, 17:15
nowynick napisał/a:

nie zesraj się rudzielcu...





SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Tylko uważaj rudy, bo sebixy chodzą w grupach z nożami. Aha i nie zapomnij o nagraniu
Znałem kiedyś takiego jak ty( nadgorliwego społeczniaka)... jego hałupa płonęła całą noc, bo ktoś zablokował wjazd straży pożarnej Niech mu ziemia zimną będzie





Kostor napisał/a:

Mam nadzieje, Rudy sk***ysynu, ze ostatecznie trafisz na harda



Słabszy dzień, gapiostwo, czy nie umiecie w użyć mózg?

RoBoTRoN

2020-12-18, 19:21
nowynick napisał/a:

O tak à propos. Jakoś półtora miesiąca temu dowiedziałem się, że od 19ej 31 grudnia zaczynam 12sto godzinny dyżur. Dzisiejszych zapowiedzi o obostrzeniach w Sylwka słuchałem jakoś z taką miną



Ja od 20:00... Piona!