18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Próba driftu wózkiem golfowym

CrazyEdek • 2022-06-01, 20:02
W końcu wyszło.


Quassar

2022-06-01, 20:10
hahahaha ale film trzyma w napięciu xDD

Wyjebie.... Nie nie wyjebie.. Wyjebie ??... Nie nie wyjebie xD
No, ale cierpliwość popłaca w końcu wyj***ł :P

baronturbina

2022-06-01, 20:14
Ciapaty rajdowiec k***a! Melexa rozj***ł. Mam nadzieje że ukarali go za pomocą opon.

nowynick

2022-06-01, 20:25
baronturbina napisał/a:

Ciapaty rajdowiec k***a! Melexa rozj***ł. Mam nadzieje że ukarali go za pomocą opon.



to chyba Meksykanin... Dobrze,że "kolega" akcję nagrał i zamieścił w sieci. Sąd nie będzie miał wątpliwości.

Tobiahus96

2022-06-01, 21:57
Mogę być zawistnym ch*jem i mówić że mnie wk***ia to że takie mokebe stać na to ( czytaj; stać na kradzież ) żeby pojeździć wózkiem golfowym a mnie nie, mimo że zapie**alam ile się da na utrzymanie rodziny, to powiem że cieszy mnie to że małpa zaraz się nim rozjebie i rozwali sobie ten swój głupi pysk. Dziękuję, dobranoc.

Wombat212

2022-06-02, 02:07
Tobiahus96 napisał/a:

Mogę być zawistnym ch*jem i mówić że mnie wk***ia to że takie mokebe stać na to ( czytaj; stać na kradzież ) żeby pojeździć wózkiem golfowym a mnie nie, mimo że zapie**alam ile się da na utrzymanie rodziny, to powiem że cieszy mnie to że małpa zaraz się nim rozjebie i rozwali sobie ten swój głupi pysk. Dziękuję, dobranoc.



No trochę jesteś tępym ch*jem jak już. Ten meks co rozwalił wózek tam pracuje o ile po prostu nie ukradł wózka żeby sobie pojeździć i zniszczyć nie swoje

KFCnigget

2022-06-02, 16:20
Wombat212 napisał/a:

No trochę jesteś tępym ch*jem jak już. Ten meks co rozwalił wózek tam pracuje o ile po prostu nie ukradł wózka żeby sobie pojeździć i zniszczyć nie swoje



czyli w obu sytuacjach wychodzi na to że to nie jego wózek geniuszu? :pięknyumysł: :kawa:

sebastianejro

2022-06-03, 13:09
Ej, ale ten słupek pęka zanim w niego uderza... chyba...