18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prima Sort pytka

Zapi93 • 2017-05-07, 08:18
Ludzie niedowartościowani wyszli na ulicę. :idzwch*j:


Nihilista

2017-05-07, 17:27
decode21 napisał/a:

Kwintesencja ogłupienia zawarta u tej szczupłej laski. Panie co się w tej PL dzieje, chce wyjechać. Tylko czy jej jest naprawdę tu źle? Coś sobie trenuje, markowe ciuszki, banan od ucha do ucha i na trampoliny sobie idzie. Czyli chodzący przykład terroru, dyktatury i niewolnictwa wprowadzonego przez Kaczyńskiego. :facepalm2:


Czyli cieszmy się, że kaczyński jeszcze nie zabronił przysiadów i uśmiechów, a także nie zdążył zaj***ć ciuszków tej pani i.. trampolin? Może miał bidulek za mało czasu, daj mu szansę.

koxu42

2017-05-07, 17:45
Nihilista Chyba nie rozumiesz,to ci wytłumacze. Nie chodzi o to że nikt jej tego nie zabronił,ale o to że jej sytuacja finansowa jest wystarczająco dobra,żeby było ją na to stać.

jebiewdupelewaka

2017-05-07, 18:09
dojechałem tylko do samochodu boru,
i zastanawiam się jakim trzeba być POpie**olONYM aby jarać się tym tematem , bez końca
ci złodzieje, manipulanci, kombinatorzy, aferzyści naprawdę potrafią zrobić papkę z mózgu platfusów umysłowych


Zygmundo

2017-05-07, 23:26
Pod ścianę to towarzystwo i rozstrzelać.
Przepraszam zdrajców się wiesza, szkoda kul.

podgor5

2017-05-08, 01:23
Student prawa powiedział że studiuje prawo bo padło pytanie "co pan studiuje?"

kosmosm

2017-05-08, 02:24
Niech ten debil z pyty, jeśli chce żeby było ciekawie,weźmie transparent z logo TVN lub Wyborczej i wytrzyma 5 minut na obchodach urodzin radia maryja. Zabawa gwarantowana.

support3

2017-05-08, 08:35
UBecja już dawno powinna wymrzeć a jak nie chce to powinno się jej pomóc. Jednak sprowadzanie tego marszu tylko do kwestii UBeckiej jest objawem dużej ignorancji, no chyba że jest się płatnym trollem kaczyńskiego.

Zapi93

2017-05-08, 09:02
A kto to sprowadza do kwestii stricte ubeckiej?

Verbatim369

2017-05-08, 09:50
Chłopcy aktywiści z ONR-u i PiSiasrczyki w swoim żywiole jak widzę :P

Wiewór

2017-05-08, 10:19
Precz z pisowską bolszewią.

GumowyKurczak

2017-05-08, 18:19
Najlepszy tekst:
"Tu jest Polska europejska i rolnicza, oraz wiejska, wolna Polska z zasadami lecz przede wszystkim seks ze zwierzętami" Szkoda że towarzystwo nie podłapało okrzyku, byłoby bardziej postępowo :D

hanskloswas

2017-05-08, 23:43
Ciekawe ze nie widać ich na marszach ONR-u albo miesięcznic smolenskich. Dopiero by się działo. Jedno nie właściwe pytanie, skulil by ogonek i do domku. Widać że kodowcy nie dają się sprowokować. Ale jak widać nie tylko kodowcy tam byli. Niestety naród wybrał, z deszczu pod rynne. PO tez mnie wk***ialo, tez myślałem ze PiS coś zmieni. Niestety jest to samo albo jeszcze gorzej. Stanowiska obsadzone swoimi. Co z tego ze wypie**ola komunistów z sądów, jak posadzą tam swoich. Prawo i ustawy piszą pod siebie. Wyborcą zamknęli gęby 500+, a co ich obchodzi ze dzieje się źle, byle 500+ co miesiąc wpływa na konto. Platforma na prawdę odpie**alala kaszane, ale po to głosowałem na PiS żeby to zmienić. A PiS robi to samo albo jeszcze gorzej. Ich jedyną wymówka jest " a co dzialo sie za rzadow PO" ... k***A po to was naród wybral żebyście z tym walczyli a nie robili to samo. Przepraszam, wk***ilem się.

Zapi93

2017-05-09, 16:06
Ależ oni byli na marszach ONR, to dawali im normalnie nawet megafonem się pobawić. :) Jak widać ONR ma większy dystans do siebie, niż łowcy HIVa. :)