18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prima aprilisowa wkręta

Katoneo • 2014-04-06, 21:53


Uczniowie postanowili zażartować sobie ze swojego nauczyciela. Swoją drogą pozazdrościć można tak fajnego belfra.

Ziaba

2014-04-06, 21:56
Pff, mój profesorek od P.O. na wycieczkach z nami chleje na tyle autobusu :D

A na dwudniowych jak wszyscy zdychaja w drodze powrotnej znow przychodzi z lekarstwem ;D

baritone

2014-04-06, 22:19
Rudy, a ma poczucie humoru. I na dodatek jeszcze nauczyciel... C-c-c-c-c-ombo breaker!

Ptoon

2014-04-07, 00:30
Ziaba, nazywanie nauczyciela w liceum (i to jeszcze od P.O.) profesorem jest jak nazywanie grabarza papieżem. Nigdy tego nie rozumiałem.

ma...........pa

2014-04-07, 00:38
Bo chyba żaden nie miał wyższego tytułu niż magister. musieli się jakoś sk***ole dowartościować.

jacobfcb

2014-04-07, 00:40
Tak mi szumi jakoś ze nie moge zrozumiec co ta dziewczyna mowi...

itachi666

2014-04-07, 00:45
wkoncu ktoś napisał po polsku, a nie te j***ne amerykańskie "PRANK"

MrBean

2014-04-07, 00:47
Szczęść Boże.
Przy okazji tego dowcipu chciałbym zaprosić wszystkie młode kobiety do naszego kółka różańcowego w naszej Parafii na warsztaty edukacyjne dotyczące czystości młodzieży i dorosłych przed ślubem. Warsztaty poprowadzi ksiądz Witold, bardzo sympatyczny człowiek, który wyjaśni jakie przeszkody mogą pojawić się przed młodym człowiekiem dążącym do zbawienia i jak sobie z nimi radzić. Szczegóły w "prywatnej wiadomości" na forum.

_Azazel

2014-04-07, 00:55
@up Co to za debil?

A co do filmu, już tłumaczę, ta dziewczyna powiedziała coś śmiesznego.

Amidra

2014-04-07, 01:43
Ulżyło mu bo przestraszył się ojcostwa.

eithe

2014-04-07, 03:15
I to jest k***a to, na poziomie, przemyślane, z kulturką. piwko!


p.s
zajebiście coś tak przyjemnego i zabawnego obejrzeć, po zalewie tych gównianych 'pranków'

WakeUpDead

2014-04-07, 10:08
eithe napisał/a:

I to jest k***a to, na poziomie, przemyślane, z kulturką. piwko!


p.s
zajebiście coś tak przyjemnego i zabawnego obejrzeć, po zalewie tych gównianych 'pranków'


Aha

Ca...........er

2014-04-07, 10:15
Filmik przywraca wiarę w normalną, inteligentną młodzież. A myślałem już, że to gatunek wymarły.
Tak na marginesie, to znam kilku rudych (tak, mam również rudych znajomych) i jakoś tak się złożyło, że wszyscy mają zajebiste poczucie humoru, ale wszyscy nie dali sobie w kaszę dmuchać i są silni psychicznie, a co za tym idzie jak się trafiała jakaś "nienawidząca gingerów" sp***olina, to dostawała w ryj, a oni zyskiwali szacunek, wypływając na fali nienawiści do rudzielców :D

MrBean
Bardzo zainteresowało to moją siostrę, ponieważ od jakiegoś miesiąca już jej nie bolcuję (żona była zazdrosna), a dziewczyna boi się szukać seksu w internecie - wiadomo, różni psychopaci, handlarze żywym towarem i ogólnie możliwość przypału. Kiedy zobaczyła Twoją wiadomość wstąpiła w nią nadzieja! Ile lat ma Witold? Myślę, że wszelkie przeszkody szybko upadną, bo moja siostra jest bardzo kontaktowa i... Sprawna, a razem z księdzem Witkiem uda jej się odnaleźć utracony raj. Przypuszczam, że przypadnie mu do gustu taka wesoła, figlarna jedenastoletnia kicia. Bardzo proszę o PW :D

Shady_7

2014-04-07, 12:11
Kojota k***a mają w klasie, że coś tak w tle wyje ???

ellsworth

2014-04-07, 19:26
Ptoon napisał/a:

Ziaba, nazywanie nauczyciela w liceum (i to jeszcze od P.O.) profesorem jest jak nazywanie grabarza papieżem. Nigdy tego nie rozumiałem.


Zaszłość przedwojenna. Wtedy w liceach, a nawet gimnazjach często nauczali profesorowie akademiccy, choć i dziś zdążają się ludzie mający coś więcej niż mgr. Mój nauczyciel fizyki i informatyki w liceum, a w dodatku wychowawca był doktorem fizyki. I to jeszcze po angielsku przewód doktorski zrobił. W gimnazjum z kolei mojej nauczycielki od chemii nie było przez jakiś czas, bo broniła doktorat.