18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prezes PZKosz

nowynick • 2019-09-04, 09:47
po wygranym meczu z Chinami i zapewnieniu sobie awansu do ćwierćfinału


TB303

2019-09-04, 16:40
Się nie zesrajcie, polaczki zakompleksione.

ritu4l

2019-09-04, 17:15
ojcieckogut napisał/a:

facet się cieszy tak jak wielu kibiców cieszyło się przed telewizorami. nie róbmy podwójnych standardów, nie karzmy człowieka że uległ pozytywnym emocjom.
po co ta spina?



Facet robi to na pokaz do kamery, liczy że to trafi do sieci i będzie miał poklask u Grażyn i januszy co będą mówić "ojej jak on się cieszy musi oddawać tej drużynie całe serce miodzio slodzio". No a u zawodników widać zajebiste zniesmaczenie i zażenowanie tą ustawką. Głupi ch*j i tyle.

ZaSwojePiję

2019-09-05, 13:56
Velture napisał/a:

Przykro się na to patrzy. Ogólnie na tego typu akcje.
No ale od zalania było tak, że każdy sukces miał wielu ojców.
Wygrana jest, premie będą dla tatusiów na górze. Premia zadaniowa za to, że drużyna się przebrała w szatni, premia celowa za to, że zagrali mecz, premia dodatkowa za wygrany mecz, premia bonusowa za awans, premia regulaminowa i jeszcze premia uznaniowa aby hajs się zgadzał.



ZARANIA

konował

2019-09-05, 20:53
Ja pie**ole, chłop się k***a ucieszył tak jak każdy inny kibic. Nawet patrząc z perspektywy zawodnika to miło dostać słowa uznania zostać uściskany i usłyszeć że jesteśmy najlepsi na świecie. Ale nie k***a bo już sadolowe janusze się zleciały i KWIII k***A ZŁODZIEJ ZA MOJĄ KRWAWICE CHRUM

ScrappyCoco

2019-09-08, 23:04
~Velture napisał/a:

Przykro się na to patrzy. Ogólnie na tego typu akcje.
No ale od zalania było tak...



Od zalania twojej formy, czy od zalania ci papy?