18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezerwatywy

Ra...........hi • 2015-09-11, 02:02
Żona wybiera się na zakupy.
- Prezerwatywy kup - mówi mąż.
- No co ty! - mówi oburzona kobieta. Wszyscy będą wiedzieli, co będę robić. Wstydzę się!
- A jak z trójką dzieci idziesz ulicą, to się nie wstydzisz?

Nocturno

2015-09-11, 12:45
Widząc kobietę kupującą prezerwy zachodzi obawa, że mamy do czynienia z mentalną dz**ką, oddającą się byle komu, byle gdzie, byle jak, płaczącą później, że "nie ma warunków na dzieci", albo że to "niewłaściwy czas". Widząc zaś kobietę z trójką dzieci istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z kobietą dojrzałą, potrafiącą brać odpowiedzialność za swoje czyny i nie płaczącą po kątach, że żąda aborcji, bo gdy ona była w kuchni to jej dupa była w łóżku i nie wiedziała, co się z nią dzieje.
Z dwojga złego - wolę widzieć białą kobietę z masą dzieci, bo przynajmniej wiem, że walczy w ten sposób z niskim przyrostem naturalnym narodu. Laski kupujące prezerwy i noszące je w portfelu, albo portmonetce są po prostu żałosne. Tzn. co, "nigdy nie wiadomo, kiedy będzie numerek, więc cza się zabezpieczyć, bo nie ma warunków/zbyt młoda"? Jakie to dojrzałe :D

James.B

2015-09-11, 13:15
jeden koment i dobrze powiedziany pozdrawiam

Nasty_Hunk

2015-09-11, 13:17
No tak, dojrzalsze jest bezmyślne płodzenie dzieci i późniejsze ciągnięcie zasiłku z mopsu, kretynie.

Ba...........34

2015-09-11, 13:39
Nocturno19 napisał/a:

Widząc kobietę kupującą prezerwy zachodzi obawa, że mamy do czynienia z mentalną dz**ką, oddającą się byle komu, byle gdzie, byle jak, płaczącą później, że "nie ma warunków na dzieci", albo że to "niewłaściwy czas". Widząc zaś kobietę z trójką dzieci istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z kobietą dojrzałą, potrafiącą brać odpowiedzialność za swoje czyny i nie płaczącą po kątach, że żąda aborcji, bo gdy ona była w kuchni to jej dupa była w łóżku i nie wiedziała, co się z nią dzieje.
Z dwojga złego - wolę widzieć białą kobietę z masą dzieci, bo przynajmniej wiem, że walczy w ten sposób z niskim przyrostem naturalnym narodu. Laski kupujące prezerwy i noszące je w portfelu, albo portmonetce są po prostu żałosne. Tzn. co, "nigdy nie wiadomo, kiedy będzie numerek, więc cza się zabezpieczyć, bo nie ma warunków/zbyt młoda"? Jakie to dojrzałe :D


Dorobiłeś sobie ideologie,która jest bezsensu.Totalne bzdury.Rozumiem twój tok myślenia,ale brakuje mu sensu i logiki.

pi73rmaster

2015-09-11, 14:04
Cytat:

Tzn. co, "nigdy nie wiadomo, kiedy będzie numerek


No bo nie wiadomo. Rozumiem, że Ty sobie grafik układasz. Sam nie jestem fanem przygód na jedną noc z byle suczą, ale może się zdarzyć, że poznasz miłość swojego życia i do czegoś szybko dojdzie.

freaky

2015-09-11, 15:35
Po tym krótkim, aczkolwiek w pewnym sensie wymownym kawale pomyślałem sobie, że przez niektóre lewicowe standardy postrzegania postępu, Polska boryka się z problemem demograficznym. Zobaczcie, że w mass-mediach dominuje obraz kobiety niezależnej, amatorki przygodnego, ale (co "ważniejsze") bezpiecznego seksu, singielki, która zwiedziła połowę świata, oczytanej, mającej własne zdanie najczęściej uderzające w tradycyjny model rodziny. Z drugiej strony mężatka z dzieckiem coraz częściej jest synonimem obciachu, natomiast z dwójką i więcej, to już patologia. :roll:

Ma...........ge

2015-09-11, 20:57
freaky bo i prawdziwego mężczyznę trudniej znaleźć, to kobieta musi się stać obojgiem na raz.

Gizmolka

2015-09-11, 21:48
Ja pie**olę. A jak kobieta nie może brać tabletek, czy tam stosować innej antykoncepcji, to już gumek kupić nie może, bo co Ratoshi powie? Przecież gumki są dla niej i partnera/męża/chłopaka, i oboje z tego skorzystają. To dlaczego to tylko facet jest zobligowany do zakupu?
A kupowania tabletek też to dotyczy?
k***a!Żyję w patologii jakiejś chyba. Kupowałam kiedyś prezerwatywy, będąc sama na zakupach. A niedawno wysłałam mojego faceta do apteki z receptą na tabletki. Olaboga Ojciec rydzyk mnie wyklnie.

Ra...........hi

2015-09-12, 15:04
@up, ale mnie to ty w to nie mieszaj :D Ja nic nie powiem, bo mam wyj***ne kto, co gdzie i z kim robi, chyba że akurat robi to załóżmy w miejscu publicznym (akurat gdy tamtędy przechodzę) i nie jest to konsumpcją związku heteroseksualnego.

A tak w ogóle to jest tylko kawał, wiec nie wiem o co się spinacie :amused: