18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent urodzinowy

~Sunday • 2019-10-31, 18:47

I to jest prawdziwa niespodzianka :ciasteczkowy:

te...........di

2019-11-05, 22:34
radek225 napisał/a:

Twoja mama nie zgodziła się na wrzucanie tutaj moje i jej seks-taśmy, a Twojej siostry nie chce mi się odkopywać ku*asie zaj***ny.
dokładnie, a teraz wypinaj się - ja cię w dupę, ty mi loda.



Widzisz Radek z Twoimi tekstami jest jak z Twoim r*chaniem, slabe.... I nie pie**ol ze masz sex tasme bo po ch*j nagrywac cos krotszego niz spłukiwanie klocka w kiblu.

Psilocke

2019-11-07, 02:20
Prawda jest taka, że póki jest popyt to jest i podaż.
Ganiacie za plastikami to baby robią się na plastik.
A że pusto we łbie to też potrosze facetów wina.
Skoro chcemy taką tylko wyr*chac to po co ma mieć cokolwiek w głowie, skoro tylko o dupe chodzi.
Ja ze swoją jestem już długo.
Wk***ia mnie czasami niemiłosiernie, że mam ochotę jej ukrecic łeb. Pomysły jakie miewa czasem mijają granicę absurdu.
Ale jak chalupe budowalismy to popie**alala z pustakami całe dnie. ch*j, że po jednym bo krzepy brak.
Miche ugotuje, dzieciaka ogarnie.
Ja z kolei tą chalupe wykanczam, dorabiam po godzinach i dbam żeby im było lepiej niż mi kiedyś.
Nie wiele mamy wspólnych zainteresowań ale nauczyliśmy się słuchać swojego pie**olenia o rzeczach, które nas nie interesują.
Kasę domową trzyma ona bo ja rozjebie co do grosza na ch*j wie co.
Choć czasami jej oszczędność mnie wk***ia bo nie kupi sobie czegoś bo za drogo.
A moja matka to wredna zolza, która dwa małżeństwa położyła. Dopiero za trzecim razem trafiła anioła nie faceta, który jest w stanie znieść ją i jej zachowanie. ch*j wie jakim sposobem.
Szczęściem mieszka w ch*j daleko i widujemy się raz w roku max.
A żeby nie było to moja żona nie takie ostatnie ciele w oborze.
Takie 6-7/10. Mi pasuje ale ja akurat lubię takie karakany.
Reasumując jak to kiedyś mówił taki jeden.
Szukaj baby z głową, cipe ma każda.

gabriel0

2019-11-08, 15:46
Cały twój tekst bardzo mi się podoba, ale z jednym się nie zgodzę.
Psilocke napisał/a:

Szukaj baby z głową, cipe ma każda.


Be6he6mo6th

2019-11-09, 10:49
Psilocke napisał/a:

Prawda jest taka, że póki jest popyt to jest i podaż.
Ganiacie za plastikami to baby robią się na plastik.
A że pusto we łbie to też potrosze facetów wina.
Skoro chcemy taką tylko wyr*chac to po co ma mieć cokolwiek w głowie, skoro tylko o dupe chodzi.
Ja ze swoją jestem już długo.
Wk***ia mnie czasami niemiłosiernie, że mam ochotę jej ukrecic łeb. Pomysły jakie miewa czasem mijają granicę absurdu.
Ale jak chalupe budowalismy to popie**alala z pustakami całe dnie. ch*j, że po jednym bo krzepy brak.
Miche ugotuje, dzieciaka ogarnie.
Ja z kolei tą chalupe wykanczam, dorabiam po godzinach i dbam żeby im było lepiej niż mi kiedyś.
Nie wiele mamy wspólnych zainteresowań ale nauczyliśmy się słuchać swojego pie**olenia o rzeczach, które nas nie interesują.
Kasę domową trzyma ona bo ja rozjebie co do grosza na ch*j wie co.
Choć czasami jej oszczędność mnie wk***ia bo nie kupi sobie czegoś bo za drogo.
A moja matka to wredna zolza, która dwa małżeństwa położyła. Dopiero za trzecim razem trafiła anioła nie faceta, który jest w stanie znieść ją i jej zachowanie. ch*j wie jakim sposobem.
Szczęściem mieszka w ch*j daleko i widujemy się raz w roku max.
A żeby nie było to moja żona nie takie ostatnie ciele w oborze.
Takie 6-7/10. Mi pasuje ale ja akurat lubię takie karakany.
Reasumując jak to kiedyś mówił taki jeden.
Szukaj baby z głową, cipe ma każda.



Jestem pod wrażeniem szczerości. Pewnie ze względu na anonimowość, ale powiem Ci że znam typ twojej matki, i znam odpowiednik tego anioła faceta. Prawdopodobnie facet który lubi gdy kobieta wszystkim rządzi.
Ale ogólnie mam takie samo spojrzenie na życie co Ty. No ja tylko tym się różnie że nie rozpie**alam pieniędzy, moja narzeczona też nie, oboje mamy tędencje do skąpstwa i się zastanawiam co zrobić po za rok ślubie z wspólną kasą, czy ją uwspólnić, czy założyć wspólne konto, czy zostawisz oddzielnie jak jest i za każdym razem pie**olić się z opłatami na wszystko jak się usamodzielnimy.