18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent od uporczywej sąsiadki

symeon94 • 2019-01-30, 20:50
Oto co znalazłem na drodze biegnącej do mojej działki. :0



Przepraszam za nagranie w pionie (emocje).

Wiochmen

2019-02-01, 11:02
Jak czytam te komentarze to wiem ze w tym kraju z taka mentalnością dobrze nigdy nie będzie.

teksty typu "za darmo ci tak nie zrobili", " na pewno cos odj***les"

k***a nawet gdyby on cos zrobił niestosownego, to nie robi sie takiego gowna komuś...

Idz i powiedz wprost o co chodzi a nie zastawiaj jakies j***ne pułapki czy niszczyl mienie...

tacy ludzie to dno.

Sam pewnie dawno mialbym auto cale porysowane gdyby nie to ze zawsze stoi pod kamerami, bo juz pare razy slyszalem, ze ludzie sie skarzą bo im moje auto glosno chodzi rano jak jade do pracy.(do pracy jade nie o 3/4 tylko o 7,30...)

Wiewór

2019-02-01, 14:59
Polak wysysa nienawiść z mlekiem matki. Polak nienawidzi wszystkiego co inne i obce. Polak nienawidzi przede wszystkim sąsiadów. dlatego, że to najbliższa osoba, której można nienawidzić.
Nienawiść do innych ma wrodzą a różni się ona tylko wymyślonym przez niego powodem dlaczego nienawidzi innej osoby... bo pedał, bo ma za drogie auto, a bo ładną żonę, bo do kościółka nie chodzi, bo jego dzieci grają w piłkę, bo mu dzień dobry raz nie powiedział... Wszystko może go wk***ić. Najbardziej wk***ia sukces innych. Nic tak Polaka nie uwiera.
Powody są prozaiczne a nienawiść szczera prosto z serca.
Nie ma się nad czym zastanawiać. Tak już po prostu jest. Takie są prawa natury. Rano wstaje słońce, ptaki śpiewają, w zimie jest zimno, w nocy ciemno, polak nienawidzi, w lecie jest ciepło... krąg życia.

mazga50

2019-02-02, 21:27
I co, nadal uporczywie jest twoją sąsiadką?