18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prezent na dzień kobiet

Flodzia • 2022-01-10, 13:50

Chłop co wymyślił :amused:

OpenStreetMaps

2022-01-10, 14:14
Ale chytrus i niepraktyczny. Śledzie zjesz wysrasz i gówno z tego bedzie.
Mógł chociaż kobiecie odkurzacz kupić na dzień kobiet. :mrgreen:

Payan

2022-01-10, 14:16
"Będzie wódka, będą śledzie i por*chać też co będzie." :lol:

a2711817

2022-01-10, 14:16
Gdyby 8 marca wypadł w piątek to prezent jak najbardziej trafiony.

radek225

2022-01-10, 14:17
OpenStreetMaps napisał/a:

Ale chytrus i niepraktyczny. Śledzie zjesz wysrasz i gówno z tego bedzie.
Mógł chociaż kobiecie odkurzacz kupić na dzień kobiet.



Odkurzacz jest za mało praktyczny. Odkurza się raz może dwa razy w tygodniu. Ja bym kupił zestaw gąbek do zmywania. Są dużo tańsze i zmywa się dużo częściej. Też bym się wk***ił na jej miejscu, bo śledzie są obrzydliwe i jebią, jak cygan po kąpieli w gównie.

Kastrolog

2022-01-10, 14:19
Ja tu widzę babę bez poczucia humoru, takiego smutnego ryja to się nawet nie chce r*chać...

Mzimu

2022-01-10, 14:23
psiocha jej wali śledziem, a ona nie skumała sugestii, żeby się umyć.

sothis

2022-01-10, 14:35
Kastrolog napisał/a:

Ja tu widzę babę bez poczucia humoru, takiego smutnego ryja to się nawet nie chce r*chać...



No coś w tym jest, ale to działa w obie strony. Gość może być tak ch*jowy, że wyhodował u niej taka minę.

Ja rozumiem, kobiety mają niepraktyczne zachcianki.
Ale psim obowiązkiem faceta jest je czasem spełniać, żeby kobieta czuła się adorowana i kochana.
Zwiazek to nie tylko przyjemności ale i obowiązki....A jeśli ktoś tego nie rozumie, to lepiej żeby zrozumiał, inaczej będzie później pieczenie dupy ze odeszła lub zdradziła.

kubol

2022-01-10, 14:46
Co to k***a jest?

dejwid092

2022-01-10, 14:47
sothis napisał/a:

No coś w tym jest, ale to działa w obie strony. Gość może być tak ch*jowy, że wyhodował u niej taka minę.
Ja rozumiem, kobiety mają niepraktyczne zachcianki.
Ale psim obowiązkiem faceta jest je czasem spełniać, żeby kobieta czuła się adorowana i kochana.
Zwiazek to nie tylko przyjemności ale i obowiązki....A jeśli ktoś tego nie rozumie, to lepiej żeby zrozumiał, inaczej będzie później pieczenie dupy ze odeszła lub zdradziła.



Daj babie kartę żeby mogła latać z koleżankami po sklepach to nawet w dupę będziesz mógł jej zasadzić

FeeGiee

2022-01-10, 14:49
dejwid092 napisał/a:

Daj babie kartę żeby mogła latać z koleżankami po sklepach to nawet w dupę będziesz mógł jej zasadzić



no jak się z k***ami zadajesz to tak jest xD

andrzejrobert75

2022-01-10, 14:49
Kastrolog napisał/a:

Ja tu widzę babę bez poczucia humoru, takiego smutnego ryja to się nawet nie chce r*chać...



Może ładował zawsze w kakao,przodu nie widział .

dejwid092

2022-01-10, 14:55
FeeGiee napisał/a:

no jak się z k***ami zadajesz to tak jest xD



Skończ pie**olić bo każdej babie jak dasz kasę czy kartę oczka się zaświeca i będzie milutka i kochana.nie twierdzę ze faceci tak nie mają ale w tym kraju wiekszosc facetów albo utrzymuje kobietę albo zarabia więcej od niej

aaaaaaaaaaaaaa

2022-01-10, 15:03
kubol napisał/a:

Co to k***a jest?



Banderówka...