18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla syna

Lukasero • 2015-09-27, 12:59
Ojciec kupił synowi konsolę na urodziny ... albo i nie :D



miszcz88

2015-09-27, 16:17
Wiem że ustawione ale i tak abstrah*jąc - dobrze tak grubasowi :D sądzać po jego zmarszczkach i sadle mógłby sobie taką konsolę przy odrobinie dobrej woli kupić. W stanach sprzęt jest tańszy a zarobki niebotycznie wyższe w porównaniu do naszych, nawet prekariat i LEET ma kasę za przewracanie burgerów która pozwala wyżyć

Bany60

2015-09-27, 16:39
Merry Christmas!!! na urodziny k***a poważnie ziomek??

SPAWACZ-UNIGRUNT

2015-09-27, 16:55
ale chory ch*j z tego dziada :D

Ogolnie takie pie**olenie "nabieracie sie na fejki" itd jest ch*ja warte, jak pie**olone Star Warsy ogladales z kolegami to tez im mowiles "ej k***a chlopaki nie nabierajcie sie to tylko fake" ??

Fake nie fake, filmik spelnia swoje zadanie, jest smieszny

Hojren

2015-09-27, 18:20
@Velture To czy mieszka ze starymi czy nie nie ma znaczenia. Ja mieszkam ale płacę za rachunki i pomagam im się utrzymać, bo z emerytury z kredytem ciężko się żyje, więc jak on też na siebie zarabia to ch*j Ci w oko :*

Caloroso

2015-09-27, 19:10
@Hojren

ch*j w oko i jeszcze buziak? ;)
Twoją postawę rozumiem i szanuję. Pozdrawiam

robcio26

2015-09-28, 00:12
W pewnym momencie widać jak skacze kamera. Jest to efekt zatrzymania kamery wznowienia nagrywania. Po prostu zaczal rozpakowywac prezent zatrzymal nagranie wyjal konsole wsadzil cegly i wznowil nagranie.

Docent

2015-09-28, 16:58
Nie, żeby coś, ale ten filmik ma 9 miesięcy (przynajmniej na tym kanale) i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nigdy tego tutaj nie było.