18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konował

2012-10-10, 12:19
0 piw 0 komentarzy i takie gówno na główną ląduje k***a mać. Kogo to bawi ???

ktbffh

2012-10-10, 12:22
to jest j***ne ścierwo, niedługo większość filmików na sadistiku będzie z bardzo zajebiście ultra mega zabawnego ToSieWytne... ja pie**ole...

NealCaffrey

2012-10-10, 12:27

Kuriki

2012-10-10, 12:38
Jest k***a opcja zignorowania MaturaToBazdura i ToSieWytnie ale nie k***a, trzeeeba shejtować trzeeeba.

Rozwijam komenty i co widzę? Góóówno wylane spod palców gimbusiarni zamiast sensownej krytyki.

Bym coś teraz napisał adekwatnego do komentów ktbffh oraz konował'a ale warna bym dostał ;*

oc...........an

2012-10-10, 12:40
Modern Talking zawsze na propsie!

A co do tego gówna na głównej: pewnie mają umowę z sadisticiem (sprzedały się k***y! ;) ). 99% odcinków nie było ani śmiesznych, ani ciekawych. Program powinien był zakończyć się po 5 odcinkach.

BTW: oglądałem kiedyś "Dzień dobry TVN" i tam byli ci pajace. Zaczęli opowiadać jaka to matura jest niepotrzebna i że wiedza że szkoły się nie przydaje itp. po czym zostali zrównani z ziemią przez prowadzącego (bodajże M. Prokop to był), który im wygarnął, że są idiotami, bo matura nie polega na pisaniu testu - to jest egzamin dojrzałości, który klasyfikuje czy jesteś na tyle dojrzały, żeby walczyć o miejsce w świecie.

Nie jestem fanem ani TVN, ani Prokopa, ale za ten wywiad telewizja i prowadzący "którzy stali tam gdzie stao ZOMO" mają u mnie plusa jak z Warszawy do Ełka ;)

@up powiedział niezwykle dojrzały osobnik, który już cały świat zobaczył (101 lat piechotą nie chodzi). Opowiesz nam jak z hitlerem walczyłeś i co widziałeś?

pitarturbull1987

2012-10-10, 12:47
błagam przepytajcie w 3 sezonie wszystkich polityków!

Plecionkarz

2012-10-10, 12:59
jak przez dwa sezony wystarczająco dobitnie nie udało im się udowodnić, że matura to bzdura to znaczy, że ch*jowi z nich udowadniacze. Trzeci sezon tym bardziej to pogłębi.

dziarski

2012-10-10, 13:49
koleś od matura to bzdura to drewniak, powinien się od PYTY uczyć jak się z debilami rozmawia

straatveger

2012-10-10, 14:16
Rozumiem że sadol sprzedał kawałek miejsca pod to gówno. Więc panowie omijajmy to z daleka !! :D

Qunda

2012-10-10, 14:20
Do wszystkich napinaczy, co k***a prawda i nauka boli :-/

krycheuszos

2012-10-10, 14:29
Ale się dorobili, że przeprowadzają wywiad z znanymi osobnikami. Aż się nie mogę doczekać co znowu powie Cejrowski o Donaldzie! A tak ogólnie to chyba trudniej jest dojść do matury w 3 klasie niż ją zdać.

Pater patriae

2012-10-10, 14:50
Cytat:

który im wygarnął, że są idiotami, bo matura nie polega na pisaniu testu - to jest egzamin dojrzałości, który klasyfikuje czy jesteś na tyle dojrzały, żeby walczyć o miejsce w świecie.



Wątpię, żeby powiedział, że są idiotami, ale pomijając to, jakoś nie widzę jak ta matura ma sprawdzić, czy jestem "na tyle dojrzały, żeby walczyć o miejsce w świecie.", co ma umiejętność znalezienia miejsc zerowych, czy cech romantyzmu w jakimś wierszu?
Matura jest tylko z nazwy egzaminem dojrzałości, jej prawdziwym celem jest sprawdzenie wiadomości nabytych przez 12 lat nauki, aby uczelnie mogły zweryfikować, czy warto tracić na Ciebie czas.
Dodatkowo matura nie jest obowiązkowa, więc jeżeli ktoś jej nie chce zdawać to nie musi, a robienie takich idiotycznych programów, bo z całą pewnością pokazują tylko największych debili, żeby inne debile oglądając ten program mogły poczuć się lepiej jest żałosne.

Anders Breivik

2012-10-10, 16:21
xAftermath napisał/a:


I prawidłowo, ma więcej piw niż to ch*jstwo.
Tyle razy klikałem ignoruj a to gówno dalej się wyłania..