18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premier Morawiecki i fraszka

naitsyrk • 2020-03-23, 11:47
Przytoczenie fraszki J. Kochanowskigo "Na zdrowie" przez Premiera Morawieckiego :D


sars_80

2020-03-23, 12:00
Piwo za dobrego klipa. Można by jeszcze nutę rap w podkład zaj***ć hehe

silwerbalk

2020-03-23, 12:28
Ja pie**ole i tu wychodzi jego iq..... Ja wiem że był bankowcem ale on się jąka jak jakiś gimbus odpowiadający na pytania :roll: oni protera to nawet słowa nie potrafią powiedzieć jednego j***nego zdania z głowy.... I tacy ludzie rządzą tym krajem ja pie**ole... :-/

edmund

2020-03-23, 12:58
slowa pamięta, no może dykcja szwankuje

ritu4l

2020-03-23, 13:16
On nie jest od recytowania wierszy przecież, taniej sensacji szukacie. Oby wam te szkoły pootwierali na całe lato ;-)

wilkoala

2020-03-23, 13:25
Ebbebe wwfww jako smakujesz aż się zepsujesz...abffbff prawda....czyli wtedy dopiero wiemy kiedy brakuje nam tego zdrowia abffww jak ono jest absolutnie kluczowe...

petru23

2020-03-23, 13:31
A garbaty anioł na to: skończ pie**olic tato...

Justynka99

2020-03-23, 13:45
edmund napisał/a:

slowa pamięta, no może dykcja szwankuje



Ale ułożyć te słowa w odpowiedniej kolejności to już za dużo. Zresztą pie**oli taka k***a o zdrowiu, ale druga kadencja Adrianka to już ważniejsza i w tym celu zdrowie ludzi już można poświęcić.

skywalker75

2020-03-23, 15:16
To na prawdę zabawny filmik z Morawieckim, szkoda tylko ze zatoczył już chyba 10 koło w internetach. Najwyraźniej KODziarze dostają sraczki na widok słupków sondażowych. Co do samego Morawieckiego to najlepszy premier po 89 r

gumstg

2020-03-23, 15:33
skywalker75 napisał/a:

To na prawdę zabawny filmik z Morawieckim, szkoda tylko ze zatoczył już chyba 10 koło w internetach. Najwyraźniej KODziarze dostają sraczki na widok słupków sondażowych. Co do samego Morawieckiego to najlepszy premier po 89 r



Tak przypisujac sobie cudze osiagniecia. jak np z drogami. To jak byl internowany w stanie wojennym

juras80krk

2020-03-23, 15:38
Może to choroba filipińska ?? :)

fieryangel

2020-03-23, 15:56
skywalker75 napisał/a:

To na prawdę zabawny filmik z Morawieckim, szkoda tylko ze zatoczył już chyba 10 koło w internetach. Najwyraźniej KODziarze dostają sraczki na widok słupków sondażowych. Co do samego Morawieckiego to najlepszy premier po 89 r



No tam konkurencja taka była, że ja pie**ole...
Pawlak - idiota i komuch z PSL
Oleksy - komuch z SLD
Buzek - komuch z AWS
Miller - komuch z SLD
Belka - marionetka z SLD
Marcinkiewicz - marionetka SLD
Kaczyński - turbo socjalista z PiS
Tusk - folksdojcz, zdrajca narodu, złodziej z PO
Kopacz - wyjątkowo głupia marionetka Tuska
Szydło - marionetka Kaczyńskiego
Morawiecki - marionetka Kaczyńskiego.

Dream team k***a... Co jeden to większy zdrajca Polski, debil albo zwykły złodziej.

Kilku pominąłem, bo za ich czasów miałem wyj***ne na politykę więc się nie wypowiadam. Ale to też ta sama śmietanka z okrągłego stołu, więc jeden ch*j.
Moglibyśmy się w końcu uwolnić od rządów zdrajców - znów bylibyśmy potężnym, bogatym krajem... Ale nie, lepiej głosowa na tych samych i potem beczeć jak to nam jest źle...

kolosasz

2020-03-23, 16:04
@up
Już chciałem pisać, że trudno ci dogodzić, że chyba tylko ty nie jesteś idiotą, folksdojczem, złodziejem, turbosocjalistą, i że jesteś naj., itp.
Ale zobaczyłem, to:
fieryangel napisał/a:


Marcinkiewicz - marionetka SLD



I wtedy mnie w jeb łebło: Ten wpis to pie**olona ironia!

ElektrycznyMordulec

2020-03-23, 17:00
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i tu wychodzi jego iq..... Ja wiem że był bankowcem ale on się jąka jak jakiś gimbus odpowiadający na pytania oni protera to nawet słowa nie potrafią powiedzieć jednego j***nego zdania z głowy.... I tacy ludzie rządzą tym krajem ja pie**ole...



Opowiedz nam ten wiersz tylko nie ściągaj z internetu...

:-D nie, nie lubię morawieckiego :-)

Tr...........ty

2020-03-23, 17:14
silwerbalk napisał/a:

Ja wiem że był bankowcem



Był banksterem, z wykształcenia historykiem. W obu przypadkach był równie beznadziejny.