18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Premier Morawiecki i fraszka

naitsyrk • 2020-03-23, 11:47
Przytoczenie fraszki J. Kochanowskigo "Na zdrowie" przez Premiera Morawieckiego :D


Direct1

2020-03-23, 18:20
Pewnie lepszym premierem byla by Pani kora do dinozaurow chciala rzucac kamieniami??? A moze prezydentem Kidawa ktora ma milion razy wiecej wpadek i nie ma bladego pojecia o prowadzeniu panstwa? Mowcie na Morawieckiego co chcecie ale gosc jest tak ogarniety ze cala PO KOloko razem wzieta mu nie dorowna. I nie pieprzcie glupot o przeslonieciu swiata kacza dupa i tvpis bo kto z tych memokow z PO potrafi biegle mowic po angielsku rozmawic z innymi rzeczowo na temt wojska., ekonomii itd? Nikt¡! Takze szKODniki zamilczcie.

Tr...........ty

2020-03-23, 21:27
Direct1 napisał/a:

I nie pieprzcie glupot o przeslonieciu swiata kacza dupa i tvpis bo kto z tych memokow z PO potrafi biegle mowic po angielsku rozmawic z innymi rzeczowo na temt wojska.



Po angielsku on tak samo pie**oli od rzeczy jak po polsku, tylko nic nie rozumiesz i nie jesteś w stanie tego stwierdzić. Dla takich jak ty Lech Roch Pawlak biegle gada po francusku.

zaba1999

2020-03-23, 23:03
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i tu wychodzi jego iq..... Ja wiem że był bankowcem ale on się jąka jak jakiś gimbus odpowiadający na pytania oni protera to nawet słowa nie potrafią powiedzieć jednego j***nego zdania z głowy.... I tacy ludzie rządzą tym krajem ja pie**ole...



Kretynie to jest fake xD

paul000

2020-03-23, 23:27
Direct1 napisał/a:

Mowcie na Morawieckiego co chcecie ale gosc jest tak ogarniety



Aaaaahahahhaha dowcip k***a dnia!! Ten zjeb morawiecki ogarnięty? A dudzie to ty byś pewnie gałe robił :D Lecz się kretynie, chociaż nie wiem czy z kretynizmu się wychodzi. morawiecki to zwyczajna sprzedajna szmata.


Direct1

2020-03-24, 09:00
paul000 napisał/a:

Aaaaahahahhaha dowcip k***a dnia!! Ten zjeb morawiecki ogarnięty? A dudzie to ty byś pewnie gałe robił Lecz się kretynie, chociaż nie wiem czy z kretynizmu się wychodzi. morawiecki to zwyczajna sprzedajna szmata.



Nie wiem komu tam robisz gale w to juz nie wnikam niech to zostanie miedzy Toba a kolega ale do sedna nie podales niekogo kto bylby lepszy do prowadzenia Polski i polskiego rzadu. Tylko nie posz ogolnikami ze kazdy inny bylby lepszy boto swiadczy wlasnie o braku wiedzy. Rzady PO sprzedaly pol polski za zlotowke czy znasz inne panstwo rozwiniete ktore tak postepuje.? Chcesz byc murzynem Makreli i Makarona? Twoja sprawawolno Ci. Ja jednak wole zeby Polska byla silna i niezalezna we wszystkim od niemiec. Bez obrazy ale czy nie widzisz tego ze Polska kupuje niemieckie spolki lotnicze. Za czasow ryzego to lot mial byc sprzedanny a teraz lot przynosi zyski. O czym to swiadczy? Ze tamte rzady byly niekompetentne nie dawaly sobie rady. A sory dawaly sobie rade w robieliu polakow w h*ja namafie vatowskie paliwowe przekrety ambergold i milion innych. Gdyby teraz rzadzilp PO to nie mielibysmy 800 zarazonych tylko 8000. Tloki w autobysach w warszawie nie widzisz tego? W krakowie nie ma takiego problemu. Ciagle oplaty zaparkowanie. W krakowie niema takiego problemu. Swiadczyto o nieumiejetnym prowadzeniu.

Boston86

2020-03-24, 11:39
Zrobi ktoś to z Siarą i telewizorem?

supercharger

2020-03-24, 18:43
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i tu wychodzi jego iq..... Ja wiem że był bankowcem ale on się jąka jak jakiś gimbus odpowiadający na pytania oni protera to nawet słowa nie potrafią powiedzieć jednego j***nego zdania z głowy.... I tacy ludzie rządzą tym krajem ja pie**ole...



wiesz że tutaj montaż troche pomógł

Tr...........ty

2020-03-25, 00:09
Direct1 napisał/a:

Rzady PO sprzedaly pol polski za zlotowke



Możesz podać jakieś przykłady?

SQRW3L_ponury

2020-03-25, 02:24
Direct1 napisał/a:

Rzady PO sprzedaly pol polski za zlotowke czy znasz inne panstwo rozwiniete ktore tak postepuje.? Chcesz byc murzynem Makreli i Makarona?



nie wierze ze mozna posługiwać sie tymi sloganowymi bredniami na serio - na zadne z tych twierdzeń nie masz nawet cienia dowodu ale klepiesz jak spiker w tvpis

Direct1 napisał/a:

Twoja sprawawolno Ci. Ja jednak wole zeby Polska byla silna i niezalezna we wszystkim od niemiec. Bez obrazy ale czy nie widzisz tego ze Polska kupuje niemieckie spolki lotnicze. Za czasow ryzego to lot mial byc sprzedanny a teraz lot przynosi zyski. O czym to swiadczy? Ze tamte rzady byly niekompetentne nie dawaly sobie rady.



Ja wolę zeby Polska była mądra a nie przesiąknięta debilną partyjniacką propagandą - przesledz dla odmiany nie dochody lotu ale np. stadniny w Janowie podlaskim albo jeszcze lepiej notowania spółek skarbu panstwa - zobaczysz jak pisowscy włodarze doskonale gospodarują naszym majątkiem - a na sam koniec dowiedz sie jakie są prognozy dla LOTu po wykupieniu Condora (którego nikt nie chciał bo to w praktyce same długi i latające rzęchy - nawet Lufthansa pomimo ze to niemiecki przewoźnik - a te debile z pisu rzucili sie jak szczerbaty na suchary zeby miec nowy wspaniały materiał propagandowy jak to Polacy wykupują Niemców...)

Direct1 napisał/a:

A sory dawaly sobie rade w robieliu polakow w h*ja namafie vatowskie paliwowe przekrety ambergold i milion innych. Gdyby teraz rzadzilp PO to nie mielibysmy 800 zarazonych tylko 8000. Tloki w autobysach w warszawie nie widzisz tego? W krakowie nie ma takiego problemu. Ciagle oplaty zaparkowanie. W krakowie niema takiego problemu. Swiadczyto o nieumiejetnym prowadzeniu.



piszesz o robieniu Polaków w chu*a przez mafie vatoska z którą walczy z ramienia pisu banaś robiący wałki na vacie, wspominasz amber gold ale nie zająkniesz sie o 4 razy wiekszej pisowskiej aferze get back (o SKOKach nie wspominajac) - wiec z ciekawosci zapytam - to czysta pisowska hipokryzja czy po prostu jesteś tak głeboko niedoinformowany ?