18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Premier: Miałem przy sobie mały pistolet

LadyBergamoth • 2007-10-16, 19:41
Artykuł z dzisiejszej Interii, wraz z wybranymi komentarzami czytelników ;)

"Premier Jarosław Kaczyński przyznał w poniedziałek, że "kiedyś, raz, miał przy sobie mały pistolet, zabawkę". - Nie ma mnie za co zaatakować, to atakuje mnie z powodu jakiejś zabawki sprzed 15 lat - mówił szef rządu w programie TVN "Teraz My"[...]"


Ja też mam wszystko małe. I dlatego też do tej pory jestem kawalerem..

Gangsta heheheh gangsta

Pistolecik by większy od niego wiadomo kapiszon.

MAŁY PISTOLECIK ..... MAŁY ROZUMEK !!!

Miau ci on, miau
I nadal ma nawalone w garach

trudno żeby miał duży :) ))

kłamie jak z nut
na początku mówił że nie pamięta i że nie miał
pistoletu, teraz okazuje się że miał pistolet
zabawkę, a za chwile okaże się że ta zabawka, to
magnum 45 .....

Pistolet mały, ale kabura pewnie bardzo duża.

Widać że jareczek dorosnąć nie może, mamusia, konto, prawo jazdy, pistolecik i on jest premierem 40 milionowego państwa :(

Maly PiStolecik
Maly wrost, malo urody, malo pamieci, maly penis.


Jaki strzelec
taka strzelba :) )

Niehonorowe
Niehonorowe jest mówienie o pistolecie a honorowe granie na emocjach: "pan się zastanawia czy Gdańsk jest polski czy niemiecki" zakompleksiony kurdupel ma jak widzę specyficzny rodzaj poczucia humoru: jak ja żartuję z kogoś to boki zrywać, jak ze mnie
żartują to świństwo.

po co ta zakłamana świnia kłamała że nic nie miał
i przede wszystkim kto to wie czy to była zabawka bo tego małego karła słowa są jak wiatr i do tego kłamliwe jak u najgorszej świni !!!

pistolecikiem przedłużył sobie...
pistolecik dodał mu w samopoczuciu ze 20 cm wzrostu i pewnie dodatkowo ze 20 cm długości... Ale i tak skończyła się ta dominacja na kocie...

wczorajsze wystąpienie premiera
udowodniło, że myliłem się myśląc, że niżej upaść nie można. Pomimo poprzedniego zaprzeczania, że incydent z "małym pistolecikiem" miał miejsce, wczoraj przyznał że miał, ale zrobił to w obronie wiary ojców, broniąc "zaciekle" atakowany Kościół.

bo do pisuarów mieli za wysoko...
kompleks niepełnej wartości... więc sztukuje sobie wzrościk pistolecikiem. Gdy ktoś od dzieciństwa musiał sikać do pisuarów pod górę... to i taki mamy skutek przeniesiony w życie polityczne. Zła komuna montowała zbyt wysoko pisuary... "Tłin braders" byli bowiem nawet aż tak prześladowani... Jeden ma kota, drugi czarownicę a ojcem chrzestnym duetu zagrzybiony "Rasputin z Torunia". Co za pech... Więc musi sobie bidulek dodać wzrostu
pistolecikiem...


czy to czytał prokurator Zero???
gdybym to ja przyznał się do grożenia komuś bronią, to po 5 minutach antyterroryści wyłamywaliby mi drzwi, żeby mnie zamknąć. skandal. to ma być państwo prawa?

pistolet?
hmmmm kiedy premier dostal pistolet? jesli przed 89 to znaczy ze byl agentem bo za komuny tylko pewni ludzie mieli bron ....czyli musialby być zaufanym ubekow...a moze dla nich pracowal? A zreszta pistolet zabawka....dorosly facet bez dzieci? bawil sie? a moze ma jeszcze lalki?

Pistolecik... zapewne na wodę...

"Donald Tusk coś brzydkiego mówił o Kościele..."
prawdziwy katolik z tego kaczora. Powiedz mu, że ma debilasty wyraz twarzy to się tylko uśmiechnie, ale powiedz, że chrystus był żydem to wyciągnie giwerę.

Śmiechu warte
Biedak rozchorował się - boi że Ziobro odda sprawę do prokuratora - he, he!!!!


Też mi afera z małym pistolecikiem .....
A cóż przy tym wzroście miał nosić ? Glocka 9 mmm?

Ale rydzyk dał katofanom premiera, nie dość że z małym rozumkiem, to jeszcze z małym pistolecikiem i kotkiem

Kaczyński powinien się leczyć
paranoik z niego niesamowity i te jego dzikie malutkie oczka, mysli chyba że jest Napoleonem...

Wszystko masz małe bo kurduple tak mają!
Mały pistolet, małego ptaszka i mały mózg.

... a Gruber miał swój mały czołg
:D