18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prekursor Sadistic.pl 2000 - 2003

DGKmieciu • 2015-04-05, 01:11
Witam.
Mam takie pytanie do starszych użytkowników którzy pamiętają internet w latach 2000 - 2003.
Za nim powstał sadistic.pl jedna z najbardziej popularnych (a raczej znaną) stron o podobnej tematyce była rotten . com, była to anglojęzyczna strona. Szukając podobnych stron znalazłem pewna Polską stronę i właśnie nie pamiętam jak ona się nazywała. Jedynie szczątkowe informacje: jak to że miała czarne tło(jak większość stron z tamtego okresu), nie miała dialerów co było zaskakujące. Był tam tez dział mp3 z undergroundowymi Polskimi kawałkami oraz standardowo różne jpeg i filmiki.
Wiem że nie wiele to mówi,ale jedno co pamiętam, było to specyficzne dla tej strony, to żeby wejść na ówczesną wersje działu Hard (bodajże była oznaczona na czerwono "..... +18") trzeba było wpisać w okienku hasło: "FORTEPIAN"
Może ktoś pamięta z was tą stronę albo coś kojarzy?

Było tam od groma filmików,obrazków oraz artykułów których wydaje mi się że tutaj nigdy nie zostały wrzucone.
Chciałem sprawdzić tą stronę przy pomocy archive . org

Jak cos więcej mi sie przypomni to napisze :]

ToxicNinja

2016-05-18, 20:44
Bestgore kom. Za swiezy jestem wiec noe moge pelnego adresu. Polskiej niestety nie znam, ale ta jest wierna kopia rottena, ktirego juz dawno nie ma. Zarejestruj sie tylko na stronie zeby moc wyswietlac pelne obeazki. Jak to zrobisz mozesz smialo wchodzic, scrolujesz do polowy strony az znajdziesz ENTER BEST GORE. Milego ogladania:)

Nemesis

2019-06-20, 18:08
Nie znam strony, ale podyskutuje. Kojarzę rotten do tej pory odwiedzam. Zaglądam też na crazy shit ale tam to odlot kompletny. Pozdrawiam.

Je...........ik

2019-11-19, 18:39
KocPaulina napisał/a:

Hcfor



Hcfor napewno nie jest taki stary mam konto zalozone w 2009

xaus

2019-11-26, 23:26
Bestgore chyba jest sporo młodsza niż 2002- 2003 rok. Najlepsza w tamtych czasach była strona ogrish.com to była jedna z pierwszych takich stron. Mam do dziś płytę z najlepszymi filmikami z tej strony ale niestety płytka już nie działa. Jeden film szczególnie zapadł mi w banię, wbijanie na pal w wykonaniu arabów chyba jeszcze sprzed zamachów na WTC. Szukałem tego filmu kilkukrotnie w necie ale bez powodzenia.

~McSadol

2022-06-10, 21:54
To był broodnywieprz ..... - nie dziękuj ...