18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy do lewego

~Beny • 2020-01-16, 23:00
Lewy do prawego


Urobonos

2020-01-16, 23:08
Nice. Wszyscy zachowali zimną krew. Szczególnie ten z prawej.

r061071

2020-01-16, 23:12
prawdziwe jak dobijanie rannych tupolewa

HalfGod

2020-01-16, 23:22
Teraz jak ma wybuchnąć WW3 to połowa rekrutów sama w koszarach się wykończy. Druga w drodze na front lub po pierwszej dobrej napie**alance. Psycha siądzie bo zero respawnu i nie będą mogli biegać jak tyle ile chcą po planszy pojebusy jak w CS lub innych strzelankach. Fizyka i prawo naturalne zrobią swoje. Iluz takich cepów musiało się skończyć podobnie podczas 2 WW.

Mercury001

2020-01-17, 02:34
Tak samo prawdziwe jak ulgi podatkowe... :-|

P4GER

2020-01-17, 05:56
HalfGod napisał/a:

Teraz jak ma wybuchnąć WW3 to połowa rekrutów sama w koszarach się wykończy. Druga w drodze na front lub po pierwszej dobrej napie**alance. Psycha siądzie bo zero respawnu i nie będą mogli biegać jak tyle ile chcą po planszy pojebusy jak w CS lub innych strzelankach. Fizyka i prawo naturalne zrobią swoje. Iluz takich cepów musiało się skończyć podobnie podczas 2 WW.



Nigdy więcej wojny!!! Jak marzysz o wojnie to jedź na Syrię się tłuc, albo do Afryki, wojna to najgorsze zło i tysiące zabitych niewinnych ludzi, także precz z takim pie**oleniem i oswajaniem innych bo nawet nie wiesz o czym gadasz dzieciaku

oleyu

2020-01-17, 07:48
oppssss. I`m so sorry :)

bercisko

2020-01-17, 07:56
Może i ściema, ale łuska temu z lewej wyleciała.

RoBoTRoN

2020-01-17, 08:03
Hmmm, to albo bardzo dobra inscenizacja, albo.....?

Podsumujmy:
- na samym początku filmu widać, że strzelec RPK-74 wyjmuje z niego magazynek, a pewnie nie sprawdził po tym komory...;
- jeśli ktoś spodziewał się jakiegoś dużego błysku płomienia czy dymu z lufy po wystrzale, to nie w pełnym słońcu, nie z tej broni (długa lufa) i nie z tego kalibru (5,45x39mm);
- łuska wylatuje prawilnie, mocno, daleko, z piękną rotacją od odbojnika;
- to nie ślepak bo nie widać odrzutnika na końcu lufy, co prawda bez niego strzał padłby, ale nie przeładowałby broni - ergo, nie byłoby wylatującej łuski...
- zainteresowany bardzo ładnie i naturalnie upada, widać to wyraźnie po zachowaniu szyi - robiąc to świadomie, odruchowo usztywniamy kark, a ten gość ładnie się "szmaci", trzeba umieć tak zrobić....

Takie są moje wywody, ale co ja tam wiem...



SzaKaaL

2020-01-17, 08:14
Nawiązując do dyskusji w komentarzach, nieco przerażająca jest nieświadomość niektórych ludzi.. Gdyby (k***a oby nie) do wojny doszło to z miejsca by srali pod siebie ze strachu, błagali o litość albo sprzedawali sąsiadów, a taka opcja sprzedawania i tak zakłada, że nie dojdzie np. do bombardowania miasta, ostrzału cywili. Trzeba być tępym przymułem żeby nie zdawać sobie z tego sprawy. Zginie na waszych oczach ktoś bliski i nagle uśmieszki z ryja znikną. Pokora się pojawi jak bezsilnie będziecie patrzeć jak ktoś krzywdzi Waszą rodzinę. k***a co się dzieje z tym światem, że już tak wiele pokoleń jest kompletnie pozbawione pokory i szacunku do innych. Nawet własnego życia nie szanujecie.. Tragedia.

klos79

2020-01-17, 09:07
Prowadzący na końcu zerka na strzelającego, jakby chciał zapytać: A co to się tutaj odj***ło?

kulawiec

2020-01-17, 11:04
Jak jest wojna, to się po prostu sp***ala. Jak najszybciej i najdalej. Bez zastanawiania się nad dobytkiem i innymi pierdołami. 99% problemów wynika z czekania h*j wie na co.

Esccax

2020-01-17, 11:18
Zabawne jest zawsze to napinanie kto by co na wojnie, ale żodyn, żodyn! w wojsku nie był.
Trzeba być ostatnim kretynem żeby gloryfikować wojnę. Argument "bo my ludzie" jest tak durny, że aż szkoda gadać.

Byku35

2020-01-17, 15:18
RoBoTRoN napisał/a:

Hmmm, to albo bardzo dobra inscenizacja, albo.....?
Podsumujmy:
- na samym początku filmu widać, że strzelec RPK-74 wyjmuje z niego magazynek, a pewnie nie sprawdził po tym komory...;
- jeśli ktoś spodziewał się jakiegoś dużego błysku płomienia czy dymu z lufy po wystrzale, to nie w pełnym słońcu, nie z tej broni (długa lufa) i nie z tego kalibru (5,45x39mm);
- łuska wylatuje prawilnie, mocno, daleko, z piękną rotacją od odbojnika;
- to nie ślepak bo nie widać odrzutnika na końcu lufy, co prawda bez niego strzał padłby, ale nie przeładowałby broni - ergo, nie byłoby wylatującej łuski...
- zainteresowany bardzo ładnie i naturalnie upada, widać to wyraźnie po zachowaniu szyi - robiąc to świadomie, odruchowo usztywniamy kark, a ten gość ładnie się "szmaci", trzeba umieć tak zrobić....
Takie są moje wywody, ale co ja tam wiem...



Frajer jesteś bo łykłeś to
reakcja, ruchy są nie prawdziwe

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-17, 15:24
Esccax napisał/a:

....żodyn, żodyn! w wojsku nie był.



k***a mów za siebie małolacie.