18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawowita władza kościelna

wir00z • 2021-03-17, 10:13
W Państwie kościelnym żyjemy


szpaku196

2021-03-17, 10:16
Mandat ci wystawi

konradkonradkonrad

2021-03-17, 10:16
kościół to od dawna ma wyj***ne na boga i wiare po prostu kasa i władza nad mocherami

Mietek7567

2021-03-17, 10:19
Jak najbardziej zgadzam się z kurią w tej sprawie. Facet musi mieć naprawdę nudne życie jezeli nie ma nic ciekawszego do roboty niż liczenie ludzi w kościele.

Cz...........as

2021-03-17, 10:36
Drogiemu ks. dr. hab. Piotrowi Sterczowskiemu coś się chyba popie**oliło.



Mietek7567 napisał/a:

Facet musi mieć naprawdę nudne życie jezeli nie ma nic ciekawszego do roboty niż liczenie ludzi w kościele.



Prawo obowiązuje wszystkich. W sklepach liczą co do jednej osoby a Kościół to jest wyjęty spod prawa??

ququa

2021-03-17, 21:23
AyCaramba napisał/a:

Drogiemu ks. dr. hab. Piotrowi Sterczowskiemu coś się chyba popie**oliło.
Prawo obowiązuje wszystkich. W sklepach liczą co do jednej osoby a Kościół to jest wyjęty spod prawa??





W których sklepach tak licza skrupulatnie? Jeszcze sie nie spotkałem z takim czymś, że mnie ktoś do sklepu nie wpuscił, bo za duzo ludzi w srodku.
Zreszta po kiego grzyba, te rystrykcje gorsze niz za okupacji.

Wiewór

2021-03-19, 00:25
ququa napisał/a:

W których sklepach tak licza skrupulatnie? Jeszcze sie nie spotkałem z takim czymś, że mnie ktoś do sklepu nie wpuscił, bo za duzo ludzi w srodku.
Zreszta po kiego grzyba, te rystrykcje gorsze niz za okupacji.



Np w selgrosie w Krakowie liczą.
j***ć kościół katolicki. Sk***ysyny ponad prawem

Cz...........as

2021-03-19, 07:03
ququa napisał/a:


W których sklepach tak licza skrupulatnie? Jeszcze sie nie spotkałem z takim czymś, że mnie ktoś do sklepu nie wpuscił, bo za duzo ludzi w srodku.



W wielu, wyjdź z piwnicy to zobaczysz.

ququa napisał/a:

Zreszta po kiego grzyba, te rystrykcje gorsze niz za okupacji.



Zapytaj się babci albo dziadka jak było za okupacji i przestań pie**olić.

Ork.Fajny

2021-05-23, 09:53
Wiewór napisał/a:

j***ć kościół katolicki. Sk***ysyny ponad prawem



Jakim prawem histeryku....? Piszesz szybciej niż myślisz/analizujesz...
Jeśli adresat tego głupiego listu jest katolikiem, to ma zasrany obowiązek stawić się tam, bo jeśli ktoś jest KATOLIKIEM to zobowiązuje się do przestrzegania zasad katolicyzmu czyli m.in. zwierzchnictwa klech nad jego osobą jako osobą wierną.

Klechy nie są ponad żadnym prawem bo k***a nie mogą nic mu zrobić poza wysyłaniem takich listów i grożeniem mu karani kościelnymi, które nic nie znaczą realnie poza wykluczeniem z ich wspólnoty religijnej. A jak typ nie jest nawet katolikiem to jeszcze mniej mu mogą bo mu nawet ekskomuniką nie zagrożą.

Jak ktoś ma za dużo czasu i wysyła go kogoś grożące listy że za dużo osób w kościele było i idzie zawiadomić prokuraturę, to niech się liczy że ktoś mu odpisze równie groźnym listem...

Wiewór

2021-05-23, 18:23
Ork.Fajny napisał/a:

Jakim prawem histeryku....? Piszesz szybciej niż myślisz/analizujesz...
Jeśli adresat tego głupiego listu jest katolikiem, to ma zasrany obowiązek stawić się tam, bo jeśli ktoś jest KATOLIKIEM to zobowiązuje się do przestrzegania zasad katolicyzmu czyli m.in. zwierzchnictwa klech nad jego osobą jako osobą wierną.
Klechy nie są ponad żadnym prawem bo k***a nie mogą nic mu zrobić poza wysyłaniem takich listów i grożeniem mu karani kościelnymi, które nic nie znaczą realnie poza wykluczeniem z ich wspólnoty religijnej. A jak typ nie jest nawet katolikiem to jeszcze mniej mu mogą bo mu nawet ekskomuniką nie zagrożą.
Jak ktoś ma za dużo czasu i wysyła go kogoś grożące listy że za dużo osób w kościele było i idzie zawiadomić prokuraturę, to niech się liczy że ktoś mu odpisze równie groźnym listem...



Ty jednak jesteś kompletny debil

Ork.Fajny

2021-05-23, 21:03
Sensowna odpowiedź. Godna kogoś kto myśli że jest mądrzejszy i lepszy od klech ❤