18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Prawilny Ciapak" mówi jak jest.

ReveN_RV • 2015-09-14, 20:26
Właściciel amrit Kebab mówi jak jest:


"-Zatrudniłby Pan kogoś z imigrantów czy uchodźców u siebie w restauracji?

-W mojej restauracji ludzie ciężko pracują, bo kanapkę kebab trzeba umieć zrobić w 9 sekund. Karmimy 5 tys. ludzi dziennie. A ci imigranci nie chcą ciężkiej pracy. Dostaję więc mnóstwo pytań w rodzaju, jak przedostać się z Polski do Niemiec. Jak urządzić się w Niemczech. Zapewniam was wszystkich, że Polska nie jest celem tej migracji.
"
"-Wielu ekspertów przekonuje, że Polska mogłaby skorzystać na przyjęciu uchodźców i imigrantów, bo Syryjczycy są wykształceni, a swoją przedsiębiorczością mogą wiele wnieść nawet do naszej gospodarki.

-Tak mówi ktoś, kto nie rozumie realiów. Jeśli syryjski stomatolog straci dom na wojnie, to przeprowadzi się do Libanu, Turcji czy Jordanii i nie musząc uczyć się języka, będzie zarabiał dwa razy więcej niż polski dentysta. Ci, którzy szturmują granice, to słabo wyedukowani ludzie z pustyni. Zobaczcie jaki bałagan zostawiają za sobą. Wstyd mi. Przykro mi to mówić jako dumnemu Syryjczykowi. Oni usłyszeli, że Niemcy przyjmują wszystkich, więc porzucają dobytek i jadą po łatwe życie. Co oni wniosą? Koran pod pachą."

Jak dla mnie, ten człowiek, zasłużył na Polskie obywatelstwo bardziej niż nie jeden "Polak". Krata piwa dla niego! :wodka: :piwo: ;)

Nie znalazłem po tagach.
tutaj link do całości:
http://natemat.pl/154119,wlasciciel-amrit-kebab-widze-te-twarze-i-wstyd-mi-narobia-balaganu

donkapusta

2015-09-14, 20:30
Jeśli to prawda to kanapka z szynką dla tego człowieka.

Autor

2015-09-14, 20:35
Każdy zdroworozsądkowy człowiek doskonale o tym wie, ale wytłumaczyć to takim jak oni:

jest tak samo możliwe, jak lot na księżyc za pomocą miotły.

stery_srh

2015-09-14, 20:49
Skąd biorą się tacy idioci, jak ci z owej manifestacji? Co oni mają w tych pustych łbach?

krzyks

2015-09-14, 20:49
Dodam swoje. NIE JESTEM rasistą. Dodam więcej. NIE znam POLAKA rasisty. Rasista ... to ktoś, kto dyskryminuje inną rasę, naciągając teorię - inną religię. Ktoś coś ma do JAPOŃCZYKÓW? Ja nie.. a rasa inna.. oni do nas też nie mają nic - szanują nawet naszą kulturę. Polska była pierwszym krajem w Europie, jeśli nie na świecie, w którym ludzie z różnych kultur mogli żyć bez problemów. Do dziś mamy u nas TATARÓW... tak, wiernych POLSCE. Ale przez wszystkie lata świetności POLSKA nie zgadzała się na tych, którzy NIE chcieli się asymilować. Tacy zawsze byli zwalczani.. i DOBRZE. Dziś w Polsce pracują także Syryjczycy - SUPER. Ale to są ludzie, którzy PRACUJĄ, utożsamiają się z NASZYM krajem. Nie mam nic przeciwko. Sęk w tym, że to mały odsetek. Resztę prawdy znamy.

Ra...........it

2015-09-14, 20:51
Ciapak ciapakom ciapakiem...


dobrze powiedział - ale co innego mógł w obecnej sytuacji

~Nei

2015-09-14, 21:05
5 tys ludzi dziennie? 5000 x (min) 15zł= zacny interes

bleblebator1

2015-09-14, 21:09
krzyks napisał/a:

Dziś w Polsce pracują także Syryjczycy - SUPER. Ale to są ludzie, którzy PRACUJĄ, utożsamiają się z NASZYM krajem. Nie mam nic przeciwko. Sęk w tym, że to mały odsetek. Resztę prawdy znamy.



Poruszyłeś ważny temat.
Pracują Syryjczycy, Irakijczycy, Irańczycy, Egipcjanie, Libijczycy.
Kraje, gdzie była zorganizowana wolta aby wprowadzić demokrację za pomocą luf hamburgerskich czołgów kierowanych przez żydów.
Inni muzułmanie raczej jakoś się do pracy nie garną.

8michal7

2015-09-14, 21:13
Może i masz racje kiedyś też zbłądziłem jadłem kebaby ciapackie, hamburgerowe kanapki. Teraz gdy zmądrzałem jem schabowego, golonkę oraz bigos i wyj***ne mam na niego i resztę tej swołoczy.

5987389

2015-09-14, 21:14
Ale Amrtia to ja szanuję :) . Zajebisty kebab i inne obiadki.

mlynek990

2015-09-14, 22:27
@krzyks
Mylisz się, wielu Japończyków jest strasznymi rasistami ;-)

Mindfuck

2015-09-15, 00:57
Mam coś do Japończyków, odnośnie cipek - golić zamiast cenzurować.

Bankracy

2015-09-15, 09:34
Byłem ostatnio na kebabie, mój ulubiony turek świetnie już nawija po polsku.

TechnoVikingSven

2015-09-15, 17:12
przykro mi słyszeć że jeśli nie życzę sobie imigrantów w polsce to mam "w dupie" życie innych.
To ciekawe bo jakieś 2 tygodnie temu widząc wypadek na budowie przed moim domem zadzwoniłem po pogotowie co najprawdopodobniej uratowało temu człowiekowi życie. Czemu to zrobiłem? Jakoś się nad tym nie zastanawiałem, to chyba naturalne.
Ale do sprawy uchodźców podchodzę z prostego ekonomicznego punktu widzenia - żeby dawać trzeba mieć. A my polacy, ja polak nie mam. Mimo że ciężko pracuję to nie mam i musiałem wrócić mieszkać do rodziców, jeżdżę 18letnim samochodem i nie stać mnie żeby zaprosić dziewczynę na randkę do kina albo wyjechać na wakacje.
Więc dlaczego ktoś ma dostawać za darmo? Bez wkładu własnego?
Czemu te pieniądze nie mogą iść na ułatwienie prowadzenia mi działalności gospodarczej? Czemu programy Mieszkanie dla młodych są tak skonstruowane że nie będę się nigdy do nich kwalifikował? Czemu pracując sześć dni w tygodniu nie stać mnie na zatrudnienie pracownika i odprowadzać za niego zus?
Czemu zarobił bym więcej na zmywaku w wielkiej brytanii czy holandii niż tu pracując "intelektualnie"?
Rozumiem, to moja wina, jestem idiotą skażonym ambicjami i chcę do wszystkiego w życiu dojść sam...

Achajos

2015-09-18, 02:39
krzyks napisał/a:

Dodam swoje. NIE JESTEM rasistą. Dodam więcej. NIE znam POLAKA rasisty. Rasista ... to ktoś, kto dyskryminuje inną rasę, naciągając teorię - inną religię. Ktoś coś ma do JAPOŃCZYKÓW? Ja nie.. a rasa inna.. oni do nas też nie mają nic - szanują nawet naszą kulturę. Polska była pierwszym krajem w Europie, jeśli nie na świecie, w którym ludzie z różnych kultur mogli żyć bez problemów. Do dziś mamy u nas TATARÓW... tak, wiernych POLSCE. Ale przez wszystkie lata świetności POLSKA nie zgadzała się na tych, którzy NIE chcieli się asymilować. Tacy zawsze byli zwalczani.. i DOBRZE. Dziś w Polsce pracują także Syryjczycy - SUPER. Ale to są ludzie, którzy PRACUJĄ, utożsamiają się z NASZYM krajem. Nie mam nic przeciwko. Sęk w tym, że to mały odsetek. Resztę prawdy znamy.



Generalnie to zgadzam się, ale Japończycy należą do naszej (białej) rasy. A Tatarzy na propsie, boją się ISIS bardziej niż my, Polacy, bo wiedzą że jako 1 pójdą pod nóż.