topic

Prawilny chłopak uczy czarnulę szacunku do białego człowieka

~T3RMINATOR • 2020-11-22, 13:38
Chłopak przywraca prawidłowy stan rzeczy.

mirkselv2

2020-11-22, 13:57
Aż się cieplej na serduszku zrobiło po obejrzeniu tego materiału :kawa:

banerr

2020-11-22, 13:57
Małpka skakała, skakała i się doigrała. Brawo i piwo.

Rebeliant

2020-11-22, 13:59
Ale to było zajebiste! j***ne murzyńskie ścierwo dostało to na co zasłużyło ku uciesze wszystkich Sadoli. Takie ścierwo trzeba j***ć aż się wszystkich nie zajebie. Świat nie potrzebuje takich odpadów. Kolor skóry nie ma tu znaczenia, każdy odpad powinien zdechnąć, najlepiej tak aby było od ch*ja materiałów na Sadola.

FunkyKoval5

2020-11-22, 15:01
...cytujac klasyka z Czterej Pancerni i Pies..."za to order"... :mrgreen:

Buzun93

2020-11-22, 15:11
Rebeliant napisał/a:

Ale to było zajebiste! j***ne murzyńskie ścierwo dostało to na co zasłużyło ku uciesze wszystkich Sadoli. Takie ścierwo trzeba j***ć aż się wszystkich nie zajebie. Świat nie potrzebuje takich odpadów. Kolor skóry nie ma tu znaczenia, każdy odpad powinien zdechnąć, najlepiej tak aby było od ch*ja materiałów na Sadola.

Czyli wilk syty i owca rozszarpana? :-D

Pralpunkt

2020-11-22, 15:40
Piwko dla tego młodzieńca, tak się powinno gadać z małpami

borelli

2020-11-22, 16:02
Najlepszy film w tym roku. Pobicie murzyna, kobiety i rozwydrzonego dzieciaka w jednym. Swoją drogą reszta białych niech się uczy.

Rebeliant

2020-11-22, 16:23
borelli napisał/a:

Najlepszy film w tym roku. Pobicie murzyna, kobiety i rozwydrzonego dzieciaka w jednym. Swoją drogą reszta białych niech się uczy.

Mistrz tokarki, czyli mechanik precyzyjny, wygrywa w tym miesiącu ze wszystkimi jak i z tym filmem. Bezapelacyjnie.

fieryangel

2020-11-22, 16:36
BIAŁEGO CZŁOWIEKA

Pleonazm (z gr. πλεονασμός pleonasmos „nadmiar”), potocznie lub żartobliwie masło maślane[1] – wyrażenie, w którym jedna część wypowiedzi zawiera treść występującą także w drugiej części, zaliczane do redundantnych połączeń wyrazowych[2][3].

notak

2020-11-22, 18:00
dont tacz my bicz,
nie znam angielskiego, ale w ch*j ciągle to slysze od jebniętych feminazistek,
ktoś przetłumaczy

Justynka99

2020-11-22, 18:12
Jeżeli kobieta uderzyłaby pierwsza to spoko. Ale to on zaatakował, więc można najwyżej płuc w mordę takiemu frajerowi. Tym co to popierają również.

satariel

2020-11-22, 20:10
Justynka99 napisał/a:

Jeżeli kobieta uderzyłaby pierwsza to spoko. Ale to on zaatakował, więc można najwyżej płuc w mordę takiemu frajerowi. Tym co to popierają również.

Odwróćmy sytuację, mężczyzna drze mordę na babę i wymach*je przed nią łapami, ona daje mu z płaskiego. Piałabyś z zachwytu zapewne. Możliwe, że sama lubisz tak szczekać na facetów, jeżeli jakiegoś masz, to nie szkoda mi pantofla. Taka damska forma ratlerka. Ale spokojnie, trafi kosa na kamień kiedyś, jeżeli moje przypuszczenia są prawdziwe. A po drugie nie wiadomo co było wcześniej. Hał, hał k***a, nie dotykaj mnie, jestem boginią.

ungubungu

2020-11-22, 20:39
Tak właśnie powinni traktować każdą piszczącą małpę w juesejach.

Albo strzelać.