18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy pies nie je miodu, prawdziwy pies wysysa pszczoły

Karboksylator • 2022-05-23, 15:16


tak, wiem że z tik taka, ale mnie rozbawiło.

Lu...........sy

2022-05-24, 02:09
A o pszczoły to się mało kto martwi, chociaż są pod ochroną i są bardziej wartościowe od jakiegoś kundla. Jak wyginą psy, to jako ludzkość jakoś przeżyjemy. Jak wyginą pszczoły, to marny nasz los.

mit2

2022-05-24, 18:59
moVe napisał/a:

Jak wyginą pszczoły, to marny nasz los.


Bzdura.

Karboksylator

2022-05-24, 21:47
moVe napisał/a:

A o pszczoły to się mało kto martwi, chociaż są pod ochroną i są bardziej wartościowe od jakiegoś kundla. Jak wyginą psy, to jako ludzkość jakoś przeżyjemy. Jak wyginą pszczoły, to marny nasz los.





mit2 napisał/a:

Bzdura.



Dziś Wielki Dzień Pszczół. To właśnie im zawdzięczamy produkcję 1/3 żywności na całym świecie. Te pożyteczne owady zapylają aż 77 proc. gatunków roślin, z których wytwarzane są produkty spożywcze roślinnego pochodzenia. Bez pszczół ludzkość wyginie. Dlatego tak ważna jest pomoc każdego z nas, by te pracowite owady miały gdzie żyć.



Z danych ONZ wynika, że 84 proc. z 264 gatunków roślin uprawianych w Europie wymaga zapylania przez owady, głównie pszczoły, a wyłącznie te ostatnie zapylają 90 proc. tych roślin. Pszczoła robotnica żyje zaledwie 38 dni latem i w tym czasie produkuje 1/12 łyżeczki miodu. Od zarania historii wosk i miód pszczeli były wykorzystywane w życiu codziennym i w medycynie. Najstarszą zachowaną w bursztynie pszczołą jest znaleziona w New Jersey robotnica. Jej wiek oceniono na ok. 80 mln lat.

źródło
https://www.gov.pl/web/srodowisko/bez-pszczol-przezyjemy-najwyzej-4-lata

NataliaW

2022-05-25, 00:51
pazuzu napisał/a:

Jakby to zrobił mały dzieciak to bym się śmiał i dał piwo ale szczeniaka szkoda





stopwar napisał/a:

Szkoda, że nie ma opcji "minus piwo", bo co dwunożne małpy robią dwunożnym małpom, zostaje w rodzinie Homo Sapiens.
To podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami, a to już czyste sk***ysyństwo i nie powinno się takiego czegoś rozpowszechniać.
Potem debile oglądają i robią tak samo dla poklasku i uciechy ciemnego ludu.




Nie wiem czy wy tak na żarty, czy naprawdę jesteście takimi sp***olinami umysłowymi.
Dzieciaka nie szkoda, pieska szkoda?

picolo

2022-05-25, 20:14
k***a matoły przecież to dwa różne psy/filmiki.