18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy łowca

ramzei • 2016-12-23, 09:21


Taki tam zajączek Bożonarodzeniowy. ;)

Inze

2016-12-23, 10:00
To jest kot a nie jakieś leniwe c**y co nawet myszy nie potrafią złapać bo są obżarte whiskasem

Azul_

2016-12-23, 11:04
Zajączek jest na Wielkanoc

Oponka

2016-12-23, 12:41
ktoś zna adres? chętnie przygarnę tego kiciucha :amused:

HalfGod

2016-12-23, 13:18
Chciał tego koteczka wyr*chać to koteczek zabrał go na chatę.

waloos

2016-12-23, 13:58
Coś mi to śmierdzi fejkiem. Zajczek zostawiał za sobą ślady krwi jak kot go ciągnął, dziwnym trafem krew zaczyna się tam gdzie zajączek leżał. Do tego koty zabijają raczej przez uduszenie ofiary ewentualnie wymach*ją nią i zrywają kręgosłup.

Mam wrażenie, że facet zabił sam/znalazł martwego zajączka, podsunął kotkowi a ten chciał go wciągnąć. Nawet żbiki dziko żyjące w lesie rzadko nastawiają się na zajęce, bo te są sk***ysyńsko szybkie. No i taki zajączek całkiem silnie wierzga nogami, więc ni ch*ja nie uwierzę że kot domowy upolował takiego sk***iela.

jedlek

2016-12-23, 14:02
@up Gratuluję dedukcji, której sam Scherlock Holmes by się nie powstydził ;)

KJP678

2016-12-23, 14:43
waloos napisał/a:

koty zabijają raczej przez uduszenie ofiary ewentualnie wymach*ją nią i zrywają kręgosłup.



O k***a, nie mogę :lol: , kot wymach*jący ofiarą? Kot to nie pies czy kura, duszenie i łamanie kręgów się zgodzę, ale nie machają nią. Koty to takie dobre sk***ysyny mordercy, że one czuje kiedy kły są nad kręgami szyjnymi ofiary (ma w tych kłach jakieś tam nerwy) i jak kły są tam, gdzie mają być, to kot automatycznie zaciska szczękę. Tak to w skrócie wygląda.

Fdslatghdlks

2016-12-23, 15:07
Na mój gust to coś przyj***ło w zająca, a kot wybadał że padlina jeszcze ciepła to zagarnął dla siebie.

waloos

2016-12-23, 16:56
@KJP678 no Ty to tym bardziej doj***łeś z nerwami w kłach!

Poza tym chyba nigdy nie widziałeś jak kot łapie mysz - w pysk, puszcza, jebnie łapą, znów złapie, podrzuci, potarmosi i tak bez końca aż zwyczajnie taka myszka zerwie kręgi.
Nie mówię, że będzie machać jak pies zabawką, ale moja teoria jest sto razy bardziej prawdopodobna niż nerwy w kłach. Kot ma zęby takie jak każdy ssak.

KJP678

2016-12-23, 20:02
@up No dobra, doczytałem dokładniej. Nie w kłach, tylko doczepione do kłów. Jest różnica.
Ale widziałem jak koty bawią się ofiarą i znowu muszę się doczepić. Zerwanie kręgów nie jest głównym powodem, dla którego koty się ofiarą (Jak już, to przez przypadek). Tak po prawdzie, to koty mają wyj***ne, jak ich ofiara umrze (Zerwanie kręgów, uduszenie, zamęczenie czy zmiażdżyć żywcem czaszkę, im jeden ch*j). Mogą sprawdzić w ten sposób, czy mysz się boi (Jak się nie boi, to ma toksoplazmozę). Po drugie, męczona mysz wytwarza kwas mlekowy i wtedy ją łatwiej strawić. Po trzecie, koty to koty i lubią się bawić.

elfis

2016-12-23, 21:50
pokażę film mojemu kotkowi , niech przemyśli

kopnijkota

2016-12-24, 15:17
Będzie dymał puki ciepłe.

donwagon

2016-12-24, 16:01
Wierzcie lub nie ale kot jest w stanie dogonić i zabić zająca.Mieszkałem parę lat na wsi i widziałem na własne oczy jak kot dojechał zająca, trochę szarpaniny,wbił mu się w grdykę i po futrzaku.pozdrawiam

marcel 1212

2016-12-25, 13:48
Przelogowałem Się specjalnie.
Przykladu myszy nie można podawać, koty bawią się myszami ponieważ często myszy są nosicielami toksoplazmozy, przestają sie bać kota dzieki pasozytowi.
Zabawa kota myszą to sprawdzenie czy ma pasozyta.
Ucieka - Zjadaj.
Nie ucieka - nie jedz.