18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy kumpel podzieli się z tobą wszystkim

~Angel • 2015-07-17, 15:54
a ty zawsze podasz mu swą pomocną dłoń


Ja...........ro

2015-07-17, 17:57
Nie wytrzymie, no nie wytrzymie! Nie znoszę pedalstwa ale to zwyczajnie rozpie**ala system!
Piwo leci, bo chyba ktoś tu będzie mieć traumę :amused:

Rossa

2015-07-17, 18:13
A tam ch"j :dickhead:

Sayagin666

2015-07-17, 18:36
czy to biela dziewczyna z jakims łysiejącym arabem ?

brylant1412

2015-07-17, 18:37
i tak ją za ku*asa złapał

brn91

2015-07-17, 18:45
Źródło poproszę!!! Na 99% to jest moja ex na Erasmusie w Almerii, (Hiszpania) także by się zgadzało :D :D zniszczę szmatę 8-)

14...........ty

2015-07-17, 18:54
Sayagin666 napisał/a:

czy to biela dziewczyna z jakims łysiejącym arabem ?


Bardzo dziwnie piszesz słowo szmata.

guteksk7

2015-07-17, 20:28
Ale sie musiala zdziwić jak zobaczyla ze ma jednak 2 ręce

Markosz

2015-07-17, 20:59
@~Prometheus_Coprophagus a ta na filmie to rozumiem Twoja studniówkowa partnerka? :)

eLzar

2015-07-17, 22:21
brn91 napisał/a:

Źródło poproszę!!! Na 99% to jest moja ex na Erasmusie w Almerii, (Hiszpania) także by się zgadzało :D :D zniszczę szmatę 8-)




Jeśli jest to prawda... to Ci współczuję ;)
Masz jakieś jej fotki by to potwierdzić, że to ona ? ;)
PS profil na FB i innych sch*jozałych portali :)

Łączymy się w "bulu" i cierpieniu z Tobą :D

Policeman

2015-07-18, 00:49
brn91 napisał/a:

Źródło poproszę!!! Na 99% to jest moja ex na Erasmusie w Almerii, (Hiszpania) także by się zgadzało :D :D zniszczę szmatę 8-)



"ex" od dzisiaj jak mniemam. Znam kilku gości, którzy sobie grzecznie siedzieli w Polsce gdy ich dziewczyny były na wymianie studenckiej. Najlepsze jest to, że mnóstwo osób naprawdę wierzy w to, że ma to cokolwiek wspólnego z wymianą, a nie chlaniem i rżnięciem, to kolejny sposób na zdemoralizowanie i upadek młodego pokolenia. Wyobraźcie sobie, że wymiany studenckie istnieją już od kilkuset lat, ale kiedyś o dziwo trzeba było poznać język i się uczyć.

P.S to nawet pasuje do polek, naj***ć się i dać dupy wszystkim w klubie i tak przez pół roku, największa przygoda w życiu. Dla faceta? Skok ze spadochronem, wspinaczka, spływ rzeką górską etc.

IwanMT

2015-07-18, 02:30
Policeman napisał/a:



"ex" od dzisiaj jak mniemam. Znam kilku gości, którzy sobie grzecznie siedzieli w Polsce gdy ich dziewczyny były na wymianie studenckiej. Najlepsze jest to, że mnóstwo osób naprawdę wierzy w to, że ma to cokolwiek wspólnego z wymianą, a nie chlaniem i rżnięciem, to kolejny sposób na zdemoralizowanie i upadek młodego pokolenia. Wyobraźcie sobie, że wymiany studenckie istnieją już od kilkuset lat, ale kiedyś o dziwo trzeba było poznać język i się uczyć.

P.S to nawet pasuje do polek, naj***ć się i dać dupy wszystkim w klubie i tak przez pół roku, największa przygoda w życiu. Dla faceta? Skok ze spadochronem, wspinaczka, spływ rzeką górską etc.


Nie pie**ol, że to "pasuje do Polek", bo własnie największe jebadła są właśnie z innych krajów.
W ogóle te "nowoczesne" kraje mają mocno "wyzwolone" kobiety, chociaż ja bym to wolał nazwać sk***ieniem.