18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy kumpel podzieli się z tobą wszystkim

~Angel • 2015-07-17, 15:54
a ty zawsze podasz mu swą pomocną dłoń


Policeman

2015-07-18, 12:50
@up chyba żeś k***a baranie chyba za granicą nie był w miejscowościach turystycznych popularnych dla Polaków. Bo ja bywałem tu i tam. Jak słuchałem od Turasów, że najbardziej lubią Polki, bo te zawsze chętne, to samo w Egipcie, Hiszpanii, Grecji, ogólnie bicie rekordów świata w ilości penisów. Chyba tylko więcej miała twoje dupa w gimnazjum, że tak och*jałeś szczylu. k***a 20 lat i już się mądrzy.

PixLord

2015-07-18, 15:04
Cytat:

Policeman


Moja żona wyniosła z Erasmusa więcej wiedzy o niemieckim języku i historii niż ty kiedykolwiek sobie będziesz w stanie wyobrazić. Wkładasz wszystkie do jednego wora, bo żadna Twojego wora nigdy nie dotknęła. :-D

miszazawisza

2015-07-18, 15:12
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Prosiłem byś nikomu nie pokazywał filmu z mojej studniówki. :emo:



Prosiłaś*

rolkarz1

2015-07-18, 15:54
Policeman napisał/a:



"ex" od dzisiaj jak mniemam. Znam kilku gości, którzy sobie grzecznie siedzieli w Polsce gdy ich dziewczyny były na wymianie studenckiej. Najlepsze jest to, że mnóstwo osób naprawdę wierzy w to, że ma to cokolwiek wspólnego z wymianą, a nie chlaniem i rżnięciem, to kolejny sposób na zdemoralizowanie i upadek młodego pokolenia. Wyobraźcie sobie, że wymiany studenckie istnieją już od kilkuset lat, ale kiedyś o dziwo trzeba było poznać język i się uczyć.

P.S to nawet pasuje do polek, naj***ć się i dać dupy wszystkim w klubie i tak przez pół roku, największa przygoda w życiu. Dla faceta? Skok ze spadochronem, wspinaczka, spływ rzeką górską etc.



ch*ja prawda, jestem na erasmusie w Niemczech i znam masę ludzi tutaj studiujących. Trzeba robić (ja jestem na uczelni 40h tygodniowo) ale fakt, można też por*chać 8-)

fOztt

2015-07-18, 18:20
daje sobie ch*ja uciąć że to holandia te pojeby jednak potrafią :D
btw w tle słychać niderlandzki :D

Policeman

2015-07-19, 22:28
PixLord napisał/a:


Moja żona wyniosła z Erasmusa więcej wiedzy o niemieckim języku i historii niż ty kiedykolwiek sobie będziesz w stanie wyobrazić. Wkładasz wszystkie do jednego wora, bo żadna Twojego wora nigdy nie dotknęła. :-D



Tak, bo sram na historię niemiec [czego się uczyła, o polskich obozach śmierci?], tak jak na ich język i wszystko inne. Jak dobrze się zastanowię to sram na ciebie i na twoją żonę.

P.S wyniosła też poszerzony odbyt, możesz podziękować za komfortowe r*chanko Ahmedowi i Jamalowi

Prometheus_Coprophagus

2015-07-19, 22:58
Powyższa wypowiedź przypomniała mi pewien dowcip.

Agnieszka wychodzi z klubu w towarzystwie Mokébe, a Justyna razem z Abdulem jadą do hotelu. Kogo w nocy bardziej będzie boleć dupa?

spoiler

morski555

2015-07-20, 11:29
Zna ktoś nute?

Giockondda

2015-07-20, 13:48
up: Het is een nacht - Guus Meeuwis

Na wymianie w Almerii holenderska piosenka ? :D

tranzystor

2015-07-25, 23:10
Giockondda napisał/a:

Na wymianie w Almerii holenderska piosenka ?




A jakby była angielska piosenka, to oznaczałoby, że akcja dzieje się w UK?

brn91 napisał/a:

Źródło poproszę!!! Na 99% to jest moja ex na Erasmusie w Almerii, (Hiszpania) także by się zgadzało :D :D zniszczę szmatę 8-)




Pokaż jakieś foty Twojej wybranki, to ocenimy, czy to ta sama, co na filmie.

PixLord

2016-01-14, 03:46
Policeman napisał/a:



P.S wyniosła też poszerzony odbyt, możesz podziękować za komfortowe r*chanko Ahmedowi i Jamalowi



Ahmed i Jamal byli zajęci zapinaniem w dupsko Twojej matki. Wiem, bo słyszałem, jak meczała. :D