18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy kozak w świecie, a nie tylko w necie!

OpenStreetMaps • 2023-01-19, 20:51
Systemy prawne w cywilizowanych krajach tworzono, po to aby nawet król nie miał władzy absolutnej nad swym podanym, skazując kogoś na zasadzie, bo ja król tak autorytarnie powiedziałem. Tyko należy ściśle przestrzegać spisanego prawa, które dotyczy również władców, ograniczając nadużywanie własnego autorytetu.

Tyle w wiekiem skrócie w teorii A jak jest w kraju zamieszkałym przez ludzi o mentalności niewolników wytresowanych do bezwarunkowego wykonywania wszystkich nawet niesłusznych poleceń, jeśli zostaną one wydane przez autorytet sędziego?

Na filmie widzimy obywatela, który próbuje wyegzekwować to, co prawnie mu przysługuje i urażone ego sędzi w dodatku kobiety, która prawdopodobnie w całej swej karierze zawodowej nie spotykała się z takim brakiem pokory.
Zatem nawet świadoma swego bezprawia dalej brnie w autorytaryzm, aby nędznemu obywatelowi robakowi pokazać, kto tu jest panem i władcą.
Mając do tego całą zgraję ślepo posłusznych i bezrefleksyjnych ludzi.

Jestem pełen podziwu dla odwagi i determinacji pana Marka, dlatego udostępniam ten film, gdzie tylko można. Ostatnie 2 lata nauczyły nas, że nieposłuszeństwo jest oznaką wolności. Posłuszni są tylko niewolnicy.
Mało kto tego nie zrozumie, lecz z pewnością pod tym tematem w komentarzach bardzo szybko uaktywnia się systemowe trolle nakierowane na to, aby każdą myślozbrodnię w sieci wyłapywać i swym wylewanym jadem na świadomość społeczną wpływać.


bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-01-20, 14:17
Naprawdę to w dziale dokument?
Typy z bólem dupy kończą na sadolu w dziale hard, ale to za słabe na harda, więc do piecyka.

Masturbator18

2023-01-20, 15:34
W sumie o co chodzi?

Kozakami chandluje?

Caddo13

2023-01-22, 03:47
Masturbator18 napisał/a:

W sumie o co chodzi?
Kozakami chandluje?



Serio?

Geraldinio

2023-01-22, 22:26
Mocne. Sędzina pewnie namaszczona przez ministra ZERO, więc wytrwale walczy ze wszelkimi przejawami wolności słowa i praworządności.

Manolito666

2023-01-24, 01:35
@Wiewór

To na prawdę wszystko na ci cię stać? Taki covidiotyczny komentarz?

lysymisio6969

2023-01-30, 12:20
nie kozak a atencjusz
jak do wejścia do pani prezes i pierwsze minuty pobytu u niej wszystko jakoś jeszcze wygląda tak po przyjęciu skargi to on, domaga się działań niezgodnych z prawem.. jak prezes sądu może wchodzić na sale i na wniosek dziennikarza czy tam obwinionego przerywać rozprawe? prezes sądu ma właśnie chronić niezależność sędziego czy nam sie podobają jego działania czy nie, czy sędzia działa zgodnie z prawem czy nie i dopiero po skardze, jej udokumentowaniu można jakieś czynności przeciw sędzi prowadzić.
21:57 zaczepia policjantów, że ładna para a on wszechwiedzący, że specjalnie dla niego przyjechali i wywierają na niego presję.. manipulant
24:39 mało się nie dostanie mikrowylewu odbytniczego bo przestępstwo się odbywa.. a jakby kogoś mordowali albo gwałcili? chyba by trupem padł a wyprzedzanie na podwójnej ciągłej przypłacałby mikrowylewem cewkowym.. chłopie.. masz dowody (twarde) to do płokułatuły dzwoń.
24:59 i znowu do łamania prawa namawia ale już policjantów
25:48 może minęła minuta jak wyszedł od pani prezes i sprawa nie zbadana.. no skandal..
29:47 i policja jest be bo na jego wniosek nie zamyka sędziego, prezes sądu i samych siebie..
30:49 no i ochroniarz też be.. chociaż jedyne sensowne rozwiązanie podpowiada.. do płokułatuły zgłosić!!
31:10 manipulacja.. "wiemy doskonale".. ja nie wiem więc niech za mnie nie mówi, a może ma tak ego przerośnięte, że o sobie w liczbie mnogiej mówi??
34:28 cham..
35:59 piany dostaje..
37:30 który z policjantów "ruszał" p. marka?
37:42 chlebodawca - dziennikarz.. mam jak najgorsze zdanie o dziennikarzach (tak jak o politykach)
39:22 zgadzam się w pełni z wypowiedzią do 39:26

darek1234

2023-01-30, 19:36
lysymisio6969 napisał/a:

nie kozak a atencjusz
jak do wejścia do pani prezes i pierwsze minuty pobytu u niej wszystko jakoś jeszcze wygląda tak po przyjęciu skargi to on, domaga się działań niezgodnych z prawem.. jak prezes sądu może wchodzić na sale i na wniosek dziennikarza czy tam obwinionego przerywać rozprawe? prezes sądu ma właśnie chronić niezależność sędziego czy nam sie podobają jego działania czy nie, czy sędzia działa zgodnie z prawem czy nie i dopiero po skardze, jej udokumentowaniu można jakieś czynności przeciw sędzi prowadzić.
21:57 zaczepia policjantów, że ładna para a on wszechwiedzący, że specjalnie dla niego przyjechali i wywierają na niego presję.. manipulant
24:39 mało się nie dostanie mikrowylewu odbytniczego bo przestępstwo się odbywa.. a jakby kogoś mordowali albo gwałcili? chyba by trupem padł a wyprzedzanie na podwójnej ciągłej przypłacałby mikrowylewem cewkowym.. chłopie.. masz dowody (twarde) to do płokułatuły dzwoń.
24:59 i znowu do łamania prawa namawia ale już policjantów
25:48 może minęła minuta jak wyszedł od pani prezes i sprawa nie zbadana.. no skandal..
29:47 i policja jest be bo na jego wniosek nie zamyka sędziego, prezes sądu i samych siebie..
30:49 no i ochroniarz też be.. chociaż jedyne sensowne rozwiązanie podpowiada.. do płokułatuły zgłosić!!
31:10 manipulacja.. "wiemy doskonale".. ja nie wiem więc niech za mnie nie mówi, a może ma tak ego przerośnięte, że o sobie w liczbie mnogiej mówi??
34:28 cham..
35:59 piany dostaje..
37:30 który z policjantów "ruszał" p. marka?
37:42 chlebodawca - dziennikarz.. mam jak najgorsze zdanie o dziennikarzach (tak jak o politykach)
39:22 zgadzam się w pełni z wypowiedzią do 39:26



Czyli, wg Ciebie, można prowadzić postępowanie karne bez obecności jednej ze stron?

Dzoyo

2023-01-31, 17:51
a w komentarzach cała reszta tresowanych imbecyli

Rick83

2023-02-12, 20:59
Dzoyo napisał/a:

a w komentarzach cała reszta tresowanych imbecyli



A cb czujny tresował czy Trynkiewicz

:mrgreen:

krzysieks997

2023-02-14, 11:38
To nie materiał na sadola, ale nikt z Was nie był chyba w sądzie. To niestety tak działa...Miałem nieprzyjemność być tam. Kolesiostwo. Policja nic nie pamięta. Notatka krótka i bez szczegółów. Bez kamerki nie podchodź jednym słowem.

lysymisio6969

2023-12-05, 21:46
darek1234 napisał/a:

Czyli, wg Ciebie, można prowadzić postępowanie karne bez obecności jednej ze stron?



nie, nie można i nigdzie tego nie napisałem, proszę przeczytaj jeszcze raz mojego posta ale uważniej

"..W internecie pojawił się kolejny szokujący film nagrany przez mężczyznę poszukiwanego listem gończym za to, że znęcał się on nad kobietą w ciąży, a następnie nad niemowlęciem. Chodzi o Marka Majchera "Czujnego", ostatnio zamieszkałego w Krakowie przy Malborskiej.."

ktoś wie o co chodzi z tym listem gończym?