18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy bohater

~Velture • 2019-10-19, 11:44
k***a, szacun dla policjanta bo uratował debilowi życie narażając własne. :ok:

(po uderzeniu już w sumie nic się nie dzieje)


BanujNasNieMichalka

2019-10-19, 15:26
Mógł go zastrzelic tak jak to robią prawdziwi policjanci z Juesej.

maksymilian45

2019-10-19, 17:22
Rannhide napisał/a:

Mógł go zastrzelic tak jak to robią prawdziwi policjanci z Juesej.



Jedyni policjanci którzy nie pie**olą się w tańcu.

Takafura

2019-10-19, 19:38
Ostatnio mam problemy z oceną tego co widzę - dlaczego kierowca auta na torach nie uciekał ? Był jakoś poszkodowany po uderzeniu w skarpę czy pijany ?

shoe5maker

2019-10-19, 21:23
Myślałem że amerykańskie pociągi się nie zatrzymują.

Noemi1998

2019-10-19, 22:15
Takafura napisał/a:

Ostatnio mam problemy z oceną tego co widzę - dlaczego kierowca auta na torach nie uciekał ? Był jakoś poszkodowany po uderzeniu w skarpę czy pijany ?



No wiesz... jak ktos chce popelnic samobójstwo na torach ma dwie opcje ; albo sie położy na szynach albo wjedzie samochodem pod pociąg , czy też ustawi go na torach i bedzie czekał az kilkaset rozpedzonych ton stali uderzy w 1,5 tonowe auto... A dlaczego nie uciekał hmm.. moze przezywal takie zalamanie nerwowe że nie kontaktował z rzeczywistoscią , zanim przyjechal radiowoz myslal o śmierci wiec trudno by zaczol uciekac , miec siły, do biegania po jakis polach (chyba ze bylby nafukany ) policja tez jest szkolona jak jadą do samobójców by nie uzywac siły kiedy odciagną go od celu , kiedy juz go wyciagli z samochodu nie rzucili go na glebe i skuli kajdankami ( chyba ze bylby nafukany i mial bron w ręce) . codziennie na Świecie K I L K A N A Ś C I E Tysiecy ludzi targa sie na Swoje zycie , 95 % ze skutkiem pozytywnym... w Samej 35 mln Polsce rocznie to od 5-do 6 Tysiecy.

Takafura

2019-10-19, 22:59
Możesz mieć rację ze samobójca.
Moja pierwsza myśl że zasłabł i wjechał z rozpędu na sporą skarpę a auto utknęło na torach.

~Velture

2019-10-19, 23:01
Takafura napisał/a:

Możesz mieć rację ze samobójca.
Moja pierwsza myśl że zasłabł i wjechał z rozpędu na sporą skarpę a auto utknęło na torach.



Jest też opcja, że chciał auto ratować tak jak u nas ci co zamiast wyłamać plastikowy szlaban to manewrują pół godziny na torach.

V8ROG

2019-10-20, 08:42
Raz hejt na policję a raz szacun dla nich. To jak to jest z tą policja? Ktoś wie?