18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe Poświęcenie..

UtnijReke • 2015-09-02, 23:43
Dziewczyna prowadzi pamiętnik:
Dzień 1:
Kochany pamiętniczku: Jestem w szpitalu i choruje na serduszko. Przeżyję jeśli tylko ktoś mi je odda co jest nie możliwe. Szkoda że mój chłopak nie wspiera mnie w trudnych chwilach
Dzień 2:
Kochany pamiętniczku: Operacja się udała! Szkoda tylko że mój chłopak w ogóle nie odbiera telefonu Emotikon frown
Dzień 3:
Kochany pamiętniczku: Dzisiaj chciałam pójść do mojego chłopaka aby mu powiedzieć że operacja się udała. Dzwoniłam i waliłam w drzwi. W końcu gdy nikt nie otwierał wywaliłam drzwi z zawiasów. Mojego chłopaka nie było. Ale na stole leżała jakaś kartka a na niej wiadomość:
Wybacz mi kochanie że nie wspierałem cie w trudnych chwilach ale w Kaliszu był koncert grubsona za free i musiałem pojechać bo taka okazja nie zdarza się 2 razy.


Sprawdzałem ale możliwe że niedokładnie ;-)

pinkie222

2015-09-03, 04:18
Logiczne. Skoro nikt nie otwiera to na pewno trzeba wywalić drzwi z zawiasów. Kto by przecież pomyślał, że widocznie nikogo nie ma w domu. Wyważanie drzwi to całkiem normalna rzecz w związkach.

W............R.

2015-09-03, 05:15
Nie wiem co to jest grubson i mimo sprawdzenia nadal nie chcę wiedzieć. Do kibla paszoł won.

TB303

2015-09-03, 05:26
Chłopie, ty się nie chwal lepiej wpisami ze swojego pamiętnika.
PS Współczuję chłopaka, musi cię nie kochać.
:idzwch*j:

pinkie222

2015-09-03, 05:48
W.S.N.R. napisał/a:

Nie wiem co to jest grubson i mimo sprawdzenia nadal nie chcę wiedzieć. Do kibla paszoł won.



Mówisz masz :amused:



goliat1982

2015-09-03, 09:29
Można ze śmiechu "pęc" ! Ubaw k***a po pachy! Dawno mnie tak nic nie rozbawiło

Foodman

2015-09-03, 09:29
fascynujące.
dzien pierwszy
dzien drugi operacja
dzien trzeci wywarzam drzwi


k***a życie jak w simsach!

Ra...........it

2015-09-03, 11:09
Wszystkim którzy nie zrozumieli (a powyżej widzę kilku) tłumaczę:

Dowcip rozwija się w łzawy sposób, czytelnik może domyślać się że chłopak poświęcił serce dla dziewczyny (dosłownie - został dawcą). Jednakże on nie wspiera jej wybierając koncert jakiegoś idioty.

PS. znam przypadek koleżki co przyjechał z zoną rodzić (1 dziecko) i po 2 godzinach poszedł na kiełbaskę (hala targowa Kraków - tam jest kolejka) kiedy wrócił po 1,5 h dziecko już było. Mam zamiar to kiedyś opowiedzieć jego córce bo nie lubię tego śmiecia.


uka_chr

2015-09-03, 11:32
@up

Wyr*chaj mu córę, z tego bedzie niezadowolony bardziej

AmnetikDXM

2015-09-03, 11:46
dzień po operacji na serce dostała wypis ze szpitala i wyk***ia drzwi jak czak noris, kooozak świnia

Philosophy

2015-09-03, 12:20
Dziewczyna rozmawia z chłopakiem.

Dz: Kocham Cię
Chł: Ja bardziej.
Dz: Jutro będę miała operację na serce.
Chł: Wiem.

Po operacji dziewczyna budzi się a przy jej łóżku siedzi tylko tata.

Dz: Gdzie on jest?!
Tata: Nie wiesz kto był dawcą serca?

Dziewczyna rozpłakała się

Tata: Żartuję, poszedł do kibla.

astmuus

2015-09-03, 14:21
A na sb mówili, że bongman się nie udziela :/.

pemb

2015-09-03, 14:27
Dziewczyna rozmawia z chłopakiem.

Dz: Kocham Cię
Chł: Ja bardziej.
Dz: Jutro będę miała operację na serce.
Chł: Wiem.

Po operacji dziewczyna budzi się a przy jej łóżku siedzi tylko tata.

Dz: Gdzie on jest?!
Tata: Nie wiesz kto był dawcą serca?

Dziewczyna rozpłakała się i piedolnęła na zawał...

eligurf

2015-09-03, 15:40
@RagicMabbit

No i dobrze zrobił, jak poszedł na kiełbaskę. Do porodu jest potrzebna rodząca i czasami położnik. Ojciec już zrobił swoje.
Byłem dwa razy, straszna nuda, a pomoc żadna, bo kobieta i tak łazi nerwowo i lepiej w oczy nie wchodzić. Jedyne do czego potrzebny jest ojciec, to co najwyżej żeby hydraulicy nie zaczęli naprawiać na sali kaloryfera w czasie porodu itp. (kto kojarzy Monthy Pythona wie o czym piszę). No i zrobić zdjęcia tych wszystkich kart, żeby te ch*je ich nie podmienili jak coś pójdzie nie tak.

Podobnie od operacji serca potrzebny jest pacjent, internista, chirurg i parę piguł. Jak koncert był dobry (choć nie wiem kto/co to grubson) to pewnie warto było.

Wywalić drzwi dzień po operacji serca - pachnie fejkiem.

blizzarder

2015-09-03, 16:10
Cytat:

PS. znam przypadek koleżki co przyjechał z zoną rodzić (1 dziecko) i po 2 godzinach poszedł na kiełbaskę (hala targowa Kraków - tam jest kolejka) kiedy wrócił po 1,5 h dziecko już było. Mam zamiar to kiedyś opowiedzieć jego córce bo nie lubię tego śmiecia.



- Tato, byłeś przy moich narodzinach?
- Oczywiście kochanie.
- I jak było?
- Musztarda trochę za kwaśna, ale za to kiełbaska spieczona w sam raz.