18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwe obrady Niemcy-Grecja

evil_smiley • 2015-08-18, 16:09
Prawdziwy zapis z ostatnich obrad. Warto posłuchać. :shock:


żmij

2015-08-18, 16:24
Ta cała sytuacja UE-Grecja przypomina mi dialog z filmu "Sami swoi";
-Pomóc Ci?
-Nie trzeba.
-No to Ci pomogę.

Dzemorek

2015-08-18, 16:57
Mmmm... Jak sprytnie ułożone flagi :D
1 Niemiecka, 2 UE, 3 Grecji :D (jak na podium)

bialawitz

2015-08-18, 17:33
Ten Cipras wygląda jakby był lekko niedopchnięty

mygyry

2015-08-18, 18:13
Mam wrażenia, że unia boi się strasznie, że któreś z państw wystąpi ze wspólnoty co może spowodować efekt domina w całym tym związku

Essent

2015-08-18, 18:20
Ale dogadali się.Rozmowa w 00:46 dobitnie pokazała,że UE pomoże.

carl92

2015-08-18, 19:29
Co jak co, ale gościu wybitnie przerabia na kanale ma tego pełno

Br...........er

2015-08-18, 21:06
bialawitz napisał/a:

Ten Cipras wygląda jakby był lekko niedopchnięty


Ostatecznie to socjalista, dziwisz się?

kubex10091

2015-08-19, 01:41
Dziś w radiu niemieckim słyszałem, że Niemiecki koncern, który posiada kilka lotnisk w Niemczech kupił 3 sprywatyzowane greckie lotniska. Niemcy kupują domy i kurorty nad morzem w Grecji. Ktoś kiedyś (chyba Max Kolonko) powiedział, że o takich czasach jak teraz to Hitler mógł tylko pomarzyć. We wszystkich mediach pokazują jak to wspaniała Unia stara się odratować greków, a kolejne pożyczki mają ich postawić na nowo... Gówno, jak Kowalski ma kredyt we frankach, a że był chciwy i głupi to go wydymali, całą kasę przepieprzył na urlopy i życie ponad normę i nie ma z czego spłacić, to co mu do cholery da pożyczka z providenta? Ludzie łykają historyjkę z jakąś kasą za mycie rąk na stołówce itp. wkurzają się i krzyczą, że Grekom się należy bo leniwi i śmierdzący są, a jak bank światowy za Polskę się weźmie pełną parą, a na pewno się weźmie (z takimi sprzedajnymi łajzami w rządzie) to Polacy zamiast wystawić dupę w stronę tej złodziejskiej instytucji jak to zrobili Islandczycy czy Węgrzy, będzie potulnie zgadzać się na kolejne prywatyzację i zastanawiać się czy wybierać między PIS czy PO i komu jeszcze można być tolerancyjnym.
Polecam pooglądać różna filmy o banku światowym, o tym jak funkcjonuje, jak powstają jego aktywa (spekulacje). Dla mnie to kiedyś też były filmy propagandowe (teorie spiskowe), ale jak zacząłem się zagłębiać w temat to widzę jakie to klarowne, a przede wszystkim logiczne.

pedoen

2015-08-19, 19:20
Merkel stoi jak by wstrzymywała kloca ,a ten Grek to nafukany koksem :D