18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa patriotka

pazuzu • 2017-11-21, 14:22
Nasuwają mi się dwa pytania:
- czy bzykanie takie laski i spust na plecy to znieważenie godła ?
- Dlaczego użyte są rosyjskie litery "z" ? Aż tak blisko naszym patriotom do Kremla ?


Al...........go

2017-11-21, 22:25
Po taką to z miejsca śmieciarkę trzeba wysłać.

Gong_w_potylice

2017-11-21, 22:35
Cytat z księgi Dawida pod Orłem Polski. To tak jakby żyd nazywał się Polakiem...

adamZjeb

2017-11-22, 01:48
To pewnie inwentarz jakiegoś sebka alfonsa prawilnego. niech się pruje i rozdaje hifa co tam ma w kroku.

Wiewór

2017-11-22, 08:13
remi1982 napisał/a:


@Abraxus Widac mało wiesz o życiu i nie wielu ciekawych ludzi znasz. Bo powiem Ci, że wielu prawników, lekarzy, architektów itd. jest wydziaranych. Po prostu, tego nie widzisz na co dzień. A, że Tobie tatuaż kojarzy sie z patologią. No cóż w jakim środowisku sie obracasz, takie masz skojarzenia.


Zależy co rozumiesz przez mało ciekawych ludzi. Ja się nie obracam w środowisku półświatka przestępczego także znam niewielu wytatuowanych.
Tych których poznałem i mieli tatuaże to prymitywy albo ludzie niedowartościowani z kompleksami.
W Polsce nigdy nie było tradycji tatuażu. Tatuowali się tylko marynarze i kryminaliści.
W Rosji jest tak samo. W Rosji tatuują się tylko gopniki i urkowie.
W kulturze krajów słowiańskich tatuaże po prostu są uznawane jako domena środowiska patologicznego i kryminalnego.
I bardzo dobrze. Z resztą jak ktoś ma ciało jak Adonis to po ch*j mu tatuaż. Na Ferrari nie nakleja się zj***nych naklejek...

krajsik napisał/a:

Ja bym r*chał


I to jest wspaniele pozwiedzanie w przenośni i dosłownie.
Polska i Polacy zawsze się dają j***ć.

wglowiesieniemiesci

2017-11-22, 10:19
zapewne jakbyś zapytał się kiedy Polska odzyskała niepodległość to spojrzałaby by w ziemie

ale i tak bym r*chał

ab...........85

2017-11-22, 12:13
Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Jak ktoś głupi to niech robi z siebie brudnopis. Zazwyczaj mam na to wyj***ne, ale jak jedna szmata wytatuowała sobie orła wojsk lądowych na dupsku i wrzuciła to na fb, to od razu zgłosiłem do prokuratury i doj***li tępej cipie dość sporą grzywnę.

Wiewór

2017-11-22, 13:27
abrakadabra1985 napisał/a:

szmata wytatuowała sobie orła wojsk lądowych


Może po prostu cały pułk tam był i wystawił jej znak jakości ;)

ab...........85

2017-11-22, 14:23
Abraxus napisał/a:


Może po prostu cały pułk tam był i wystawił jej znak jakości ;)



k***a o tym nie pomyślałem. Może to własność MONu. Możliwe że wojsko jest na tyle samowystarczalne, że nawet dz**ki ma swoje własne.

eMJay8086

2017-11-22, 19:25
@Jod123
To nie gwiazdki tylko trójliść niefortunnie ułożony - vide: Wiki

RedIsGood

2017-11-23, 04:22
Patriotce spuszczasz się głęboko w PISdzie. Spuszczanie się w patriotkę służyć ma wyłącznie prokreacji coby narodził się nam kolejny Artur Zawisza, Rydzyk lub Kaczyński ewentualnie Marian Kowalski Lub Korwin Mikke. Ten kraj potrzebuje wielkich ludzi :mrgreen: żeby się rozwijać :mrgreen: