18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prawdziwa patriotka

pazuzu • 2017-11-21, 14:22
Nasuwają mi się dwa pytania:
- czy bzykanie takie laski i spust na plecy to znieważenie godła ?
- Dlaczego użyte są rosyjskie litery "z" ? Aż tak blisko naszym patriotom do Kremla ?


krzyks

2017-11-21, 15:29
Prawdziwa patrzidiotka 8-)

Pewnie r*cha się z tym patrzidiotą :mrgreen:


poligon6

2017-11-21, 15:29
Odj***ła sie jak ten cap z wyborczej na 11 listopada. Tragedia, nie dość ze godło nie nadaje się na tak duży tatuaż, to jeszcze ten napis na dupsku. jeżeli jest wierząca to gratuluje umiejscowienia. Tatuator pewnie płakał jak robil a kosztowało to pewnie małe wesele.

bodzio667

2017-11-21, 15:32
Bardziej z angielskim. Jeszcze małe r jest porąbane.

vass

2017-11-21, 15:41
Jak ta polityka potrafi ludziom wyprać mózgi. Fanatyzm, to najgorsze ścierwo na ziemi, obojętnie jaki.
A nie prościej zachować zdrowy rozsądek. Jest wojna, biorę karabin i walczę. Jest czas pokoju to pracuje, płacę podatki, przestrzegam prawa, zakładam rodzinę i płodzę dzieci jak mam taką ochotę.
Do wszystkiego trzeba dorabiać jakąś chorą ideologię i to manifestować ?

poprostudamian

2017-11-21, 15:46
Nie no ładne, małe dziarki są sexi, ale to już przesada... Motylek na dupie nie siadł to jebnęła sobie orła na plecach i psalm nad tyłkiem. Wal teraz taką od tyłu jak orzeł na Ciebie patrzy a bozio do Ciebie mówi.

KlinikaAborcyjna

2017-11-21, 15:51
pazuzu napisał/a:


- Dlaczego użyte są rosyjskie litery "z" ? Aż tak blisko naszym patriotom do Kremla ?



ty tak na poważnie czy jednak niedoj***ny jesteś :roll:







remi1982

2017-11-21, 15:56
Tak sobie czytam te komentarze wielce oświeconych i wychodzi z nich straszny zaścianek. Fajna laska, fajna dziarka (zarówno orzeł jak i cytat z psalmu).

@Abraxus Widac mało wiesz o życiu i nie wielu ciekawych ludzi znasz. Bo powiem Ci, że wielu prawników, lekarzy, architektów itd. jest wydziaranych. Po prostu, tego nie widzisz na co dzień. A, że Tobie tatuaż kojarzy sie z patologią. No cóż w jakim środowisku sie obracasz, takie masz skojarzenia.

kotorminator

2017-11-21, 15:58
Po tym pochylonym łbie w bok widać, że to pustynia intelektualna. Tatuaż tylko potwierdza brak mózgu.

lucilla

2017-11-21, 15:59
"No cóż w jakim środowisku sie obracasz, takie masz skojarzenia."

pie**olisz jak potłuczony. Mnie się tatuaże nie podobają i uważam, że trzeba być debilem żeby się "ozdabiać".

jackalski

2017-11-21, 16:06
pazuzu napisał/a:


Jakoś mnie nie przekonałeś, nigdy sie nie uczyłem pisać takiego z.



A ja się uczyłem. Zapewne są rzeczy, których Ty się uczyłeś, a o których ja nie mam pojęcia, więc to chyba nie problem.



pazuzu napisał/a:


Tak czy inaczej podejrzewam że większości ludzi to się kojarzy z rosyjską pisownią



Co źle świadczy o poziomie edukacji w Polsce.

Więcej info:
https://en.wikipedia.org/wiki/Cursive
https://en.wikipedia.org/wiki/Z

bodzio667 napisał/a:

Bardziej z angielskim. Jeszcze małe r jest porąbane.



Serio masz 43 lata? OK, ja rozumiem ludzi młodszych ode mnie, ale jak ktoś jest starszy i nie kojarzy kursywy to mnie zaczyna zastanawiać. Przecież to jest początek podstawówki... Nie uczyli dzieci przecież pisać drukowanych liter, tylko odręczne... :(

A sam tatuaż z punktu widzenia pisowni jest niedbały - słowa pisane kursywą powinny być pisane bez odrywania ręki. Litery powinny się łączyć zgodnie z pewnymi zasadami i zachowywać swoje proporcje. Niepoprawny kerning,zła ligatura, nieutrzymana linia bazowa.
Na plus: przynajmniej bez błędów :)

No i sama Karyna zgrabna. A dziara jak to bywa, pod konkretny typ zawodnika, więc nie ma się co spinać - jedna sobie wytatuuje Legiunię, inna smoka wawelskiego, ta jedzie dość uniwersalnie :D

Ni...........ny

2017-11-21, 16:15
jackalski napisał/a:

A ja się uczyłem...


Uczyłeś się tego w czasach słusznie minionych gdy ruscy byli bratnim narodem ;-)
Tak czy inaczej, niesmak pozostanie


Novik

2017-11-21, 16:44
Jest dobrze stulejarze spokój mi tu

Jo...........23

2017-11-21, 16:45
Chrześcijanie mają religijny zakaz tatuowania.
(Z wyjątkiem Koptów w Egipcie.)
Jest to grzech.
Orzeł przybity masońskimi gwiazdkami.
Ktoś jeszcze kojarzy co znaczy pięcio ramienna gwiazda?


TB303

2017-11-21, 16:46
Jod123 napisał/a:


Orzeł przybity masońskimi gwiazdkami.
Ktoś jeszcze kojarzy co znaczy pięcio ramienna gwiazda?


No teraz to przesadziłeś :lol: