topic

Prawda o żydach

1303
piwo
Rysiuu95  @ 2014-01-21, 16:59
Oto pewna historyjka którą udało mi sie znaleźć dotycząca żyda i Polaka. Wygląda na wiarygodną.Znalezione w zakamarkach internetu. Oto jak żydzi byli wdzięczni za pomoc oferowaną przez Polaków. Jestem dumny z bycia Polakiem.
j***ć żydów.

Loaloa 

2014-01-21, 21:17 [link]
Polacy nie strzelali do zydów. Woleli ich palić w stodołach.

jeloo 

1
2014-01-21, 21:39 [link]
Żydzi od zawsze byli wybielani. Kto wymordował całą elitę polską na ukrainie, po 1939 roku? To żydzi siedzieli na stołkach najwyższych urzędów służb radzieckich. To żydzi wskazywali miejsca pobytu, kryjówki, rodziny osób które próbowały przeżyć ten trudny czas. To żydzi sporządzali listy osób które bezpieka miała wyeliminować. To żydzi prowadzili procesy Żołnierzy Wyklętych, mordowali ich w katowniach ubeckich i tak dalej. To żydzi znajdowali się w ówczesnej wierchuszce.

Owszem, wśród Polaków nie wszyscy byli święci. Zdarzali się kapusie. Ale tysiące żydów polacy uratowali, być może nawet tych którzy potem mordowali swoich wybawców. Taka jest prawa. A teraz próbuje się zrobić z polaków tych złych, kiedy to właśnie polacy mają sobie najmniej do zarzucenia. W żadnym innym państwie Europy nie karano śmiercią za ukrywanie żydów. Tylko w Polsce. W żadnym innym państwie ich nie ukrywano w zasadzie. I teraz te j***ne tchórzyny mają czelność wypominać Polsce, że to tam znajdowały się obozy? W Polsce palono wioski, mordowano dziesiątki tysięcy ludzi za pomoc żydom lub partyzantce. Na zachodzie nie spalono żadnej wioski, żabojadki biegały po kawiarniach tak jak zawsze, a jedyną różnicą był od czasu do czasu spacerujący patrol. Nie bez przyczyny w armii niemieckiej na wschodzie lądowało się za karę, a do Francji jeżdżono na wakacje...

WolfManGoth 

2014-01-21, 22:19 [link]
Rysiuu95 napisał/a:
Znalezione w zakamarkach internetu.
|

Ta jasne... Najpierw upublicznione na facebookowej grupie Marszu Niepodległości, potem na kwejku, a teraz tutaj.

Tak bardzo zakamarki internetu... Tak bardzo.

Dickk 

2014-01-21, 22:33 [link]
opec napisał/a:
To calkiem zabawne ze wszyscy nagle jebia zydow, zamiast docenić gest tego polaka.

Idac wasza logika jebac tego polaka bo nie zastrzelil j***nego zyda nie? 99% sadolowych internetowych napinaczy na miejscu tego zyda zesrało by sie w majty i zrobiło dokladnie to samo co on. (Ja pewnie tez) :skrzypek:


Naprawdę nie umiesz czytać? Nikt nie mówi, że KAŻDY, kto nie ma napleta jest zabójcą, sk***ielem, zepsutym ch*jem. MIMO to, patrząc na największe rodziny banksterskie(nazwiska i historie ich rodów), oraz czytając Talmud, ogarniając co się dzieje na świecie, człowiek może dojść do bardzo, bardzo nieprzyjemnych wniosków. Mianowicie, jeżeli chodzi o naród żydowski, ze względu na syjonistyczne zapędy, ma nieciekawą wizję świata, jeżeli chodzi o nas - niewiernych. Pamiętając jednocześnie, że ci ludzie, mają wszelkie zasoby materialne i ludzkie, aby tego dokonać w przyszłości. Żydzi, "generalnie", według mnie, mają jakieś spaczenie. Nie wiem, czy na tle kulturowym, czy religijnym, ale coś jest nie halo. Tu się rozchodzi o krytyczne, trzeźwe, logiczne, spójne myślenie i łączenie faktów. Szkoda, że w szkołach, czy na uczelniach tego nie ma w programie, nie? Ten obrazek to prawdopodobnie bzdura, tak na marginesie. To w końcu Internet.

TenStan 

2014-01-21, 22:54 [link]
Żydzi w swojej wierze, są wychowywani w taki sposób aby bronić PRZEDE WSZYSTKIM własne życie. Wyobraźmy sobie sytuacje że żyd ma do wyboru - albo za chwile dostanie kulke w łeb i ocali życie swojej żony i dzieci, albo to Ci drudzy giną a on odchodzi wolno. Żyd zawsze postąpi tak aby uchronić własny tyłek, bo tak mają wpajane od dziecka.

Wiedza z przedmiotu "stosunki kulturalne" 2 roku studiów stosunków międzynarodowych... :D

P.S oczywiście nie żebym ich tłumaczył, ale wyjaśniam, większość być może o tym nigdy nie słyszała. A tamci niemcy z pewnością mieli tego świadomość. O ile ta sytuacja jest prawdziwa.

naiwny01 

1
2014-01-22, 12:09 [link]
To już coś w rodzaju miejskiej legendy. Ze dwa tygodnie temu był temat, że czyjś dziadek jechał przez las furmanką, podwoził żyda i dalej ta sama historia ze strzelaniem z nienaładowanej broni. (nie chce mi się szukać)

mysterpi 

2014-01-23, 18:08 [link]
sorki że nie wpisuje się w klimat większości wypowiedzi ale to co się dzieje na tej stronie to przegina. szydera z czarnych żydów itp dla zabawy jest OK ale z tego co tu czytam to widzę ,że co po niektórym to się w główkach poprzestawiało. Jeśli naprawdę macie takie przekonania to pójdźcie jutro do pracy, szkoły czy gdziekolwiek z przepaską ze swastyką, pokażcie że jesteście kozakami.... a jeśli tylko w klawiaturę potraficie stukać to ch*j wam w dupę

ulifont 

2014-01-23, 18:48 [link]
naiwny01 dokładnie tak, to samo napisałem kilka komentarzy wcześniej, ale lepiej się nie spierać, bo kto nie jest przeciw żydom, nie smieje się z durnych kawałów o pedofilach,płodach, nie zachwala korwina itp to cie zaraz od lewaków powyzywają . Jeśli tak mają się zachowywać prawicowcy to naprawdę już chyba wolę lewicę(odbiłem od tematu)
   Popularne tagi
pawłowicz
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]