18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Prawda o wizach do USA dla Polaków

MichaU • 2020-09-05, 10:08
Kto chce jechać? :amused:


freaky

2020-09-05, 10:26
Gdybym chciał poczuć Stany, pojechałbym do Łodzi.

Zjebany_Ryj

2020-09-05, 10:38
Że niby Polacy zrobili z USA taki burdel? Nie wstyd Ci?

kr...........81

2020-09-05, 10:56
Przed i po ten sam burdel nic nowego typowy kraj terrorystyczny

Halman

2020-09-05, 11:02
bez sensu ta wstawka... :homer:

35i

2020-09-05, 11:02
Prędzej kinematografia vs rzeczywistość.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-05, 11:26
Zj***ny_Ryj napisał/a:

Że niby Polacy zrobili z USA taki burdel? Nie wstyd Ci?



Ja wyciągnąłem zupełnie inne wnioski...

C0C0JUMBO

2020-09-05, 12:12
W PL masz tak samo... Z jednej strony Centrum Warszawy, Kraków Wawel i Rynek, molo w Sopocie... Z drugiej Śląsk i Podlasie 8-)

skywalker75

2020-09-05, 14:15
C0C0JUMBO napisał/a:

W PL masz tak samo... Z jednej strony Centrum Warszawy, Kraków Wawel i Rynek, molo w Sopocie... Z drugiej Śląsk i Podlasie



Raczej z jednej strony Kraków Wawel i Rynek, molo w Sopocie, Śląsk i Podlasie, a z drugiej centrum Warszawy

waka91ajmw

2020-09-05, 19:36
Zawsze wiedziałem, że "American dream" to sztucznie napompowana banka, która musi kiedyś pie**olnąć.

StereoTyp

2020-09-05, 21:35
Co to za k***a propaganda jak na CNN XD
Ameryczka to zawsze było i jedno i drugie...

Centurionero

2020-09-07, 05:41
StereoTyp napisał/a:

Co to za k***a propaganda jak na CNN XD
Ameryczka to zawsze było i jedno i drugie...



Widzę, że kolejny ekspert

:evil:
Moja ciocia mieszka w Detroit od 69 lat. Testament spisała w wieku 25lat bo tam już tak ludzie mają. Nigdzie nie czuła się bezpieczniej jak w domu.
Po największych burdach policja doradziła mieszkańcom dzielnic, żeby kupili sobie pistolet.
Wizy są wstrzymane ze względu na coronawirusa, ale ciocia zaprosi nas dopiero jak Trump odzyska stołek na kolejne 4 lata.

niemamskarpet.

2020-09-07, 08:20
oj tam, zobaczcie na ich ceny vs zarobki, mają taniej niż u nas a zarabiają 4x więcej, stopa życiowa jest nieporównywalna - my jesteśmy murzynami europy choćby dlatego że godzimy się na pracę za 500e miesięcznie , zachodnie firmy otwierają zakłady u nas bo wiedzą że słowiańskie robole pójdą robić za 1/3 tego co zachodni europejczyk ...

StereoTyp

2020-09-14, 05:19
Centurionero napisał/a:

Widzę, że kolejny ekspert

Moja ciocia mieszka w Detroit od 69 lat. Testament spisała w wieku 25lat bo tam już tak ludzie mają. Nigdzie nie czuła się bezpieczniej jak w domu.
Po największych burdach policja doradziła mieszkańcom dzielnic, żeby kupili sobie pistolet.
Wizy są wstrzymane ze względu na coronawirusa, ale ciocia zaprosi nas dopiero jak Trump odzyska stołek na kolejne 4 lata.



No to Twoja ciocia w jakimś ghettcie mieszka :D
Mieszkam w NY od dzieciaka i może trzy razy w życiu czułem się jakoś zagrożony. Nie wiem jak jest w Detroit, ale w Stanach jest tak wszędzie, że w miastach masz i lepsze i gorsze dzielnice i ten "mem" ukazuje jakby obie strony medalu. I nie porównywałbym "przed wizami" i "po wizach" bo to k***a wciąż ten sam kraj z tym samym syfem, który jedynie się teraz wylał, ale wylewa się tak niemal co roku. Wizy nie są wstrzymane, tylko USA zamknęło granice dla Europy - wizę możesz sobie wyrobić w każdej chwili, a dokładniej zarejestrować się w systemie ruchu bezwizowego - czyli to co polaki teraz mogą a nie mogli. A Trump nie musi odzyskiwać stołka, bo go jeszcze nie stracił - wciąż jest prezydentem.
Więc owszem k***a jestem ekspert.
peace!
:mrgreen: