18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prawda o islamie

antihrist • 2013-05-24, 17:45
à propos ostatnich wydarzeń :psycho:




Jai

2013-05-24, 21:40
Oto cała prawda o islamie!

Jenkin

2013-05-24, 21:50
Widzę, że temat szybko trafił na główną... To dobry znak.

Tak mi przyszło do głowy- jakby wydrukować tą broszurkę, która podaje koleś, przetłumaczyć na j. polski i zostawić w jakimś kościele. Ciekawe, czy te tłuczki, ślepo wierzące w Kościół, a nie w Boga, zrozumieliby coś choć trochę?

Najbardziej wk***ia mnie to, że jak mówię znajomym, że islam (celowo z małej litery) to największe gówno jakie nam aktualnie grozi, to śmieją się i nic nie ogarniają!

Zawsze unikałem komentarzy na Sadolu, ale w tej sytuacji wk***ienie wzięło górę.

Pozdro.

pkh

2013-05-24, 21:59
Kurde, ale ja lubie czasem zjeść kebaba :( :(

Chyba wydam trochę ze swojej prawie pustej kieszeni i wydrukuję takie broszurki.

pi...........ta

2013-05-24, 22:08

Oto prawda o isramie!

Kuriki

2013-05-24, 22:13
pkh napisał/a:

Kurde, ale ja lubie czasem zjeść kebaba


Co ma kebab do muslimów?
A tak na marginesie pisząc to ja również uwielbiam kebab. Ale jadam tylko zrobiony własnoręcznie coby mieć pewność, że mi ktoś nie wrzuci "niewidocznej niespodzianki" do środka(napluje czy ki ch*j).

Eh ludzie, się przyznam... Ja to się trochę boję tych muslimów. Bo przyjdzie się do np muzeum z taką plakietką na plecaku, a tu jakiś ciapaty podpatrzy, będzie śledził i może z zaskoczenia maczetą przyj***ć czy coś w tym stylu. Na władzę mogę naskakiwać, cyganom mogę wpie**ol spuścić ale kuźwa z muzułmanami to wolał bym jakoś bardziej "tajniacko" sie bawić, by się nie zorientowali kto jest przeciw nim- rozsyłanie linków do uświadamiających stron czy inne "działanie w podziemiu". Może całego świata nie rozpie**olą na raz :shock:

Kuriki

2013-05-24, 22:23
eNeRgOo napisał/a:

KAŻDA RELIGIA NIE WAŻNE CZY MUZUŁY, KATOLE I ŻYDY - JEST POj***nA.


Jednak nie w każdej religii jest tak, że jej wyznawcy chcą resztę ludzi wyrżnąć jeśli nie przyjmą ich wierzeń :roll:
Dlatego proponuję atakować inne religie dopiero po całkowitym pokonaniu islamu.

Ps A za caps lock'a to nie jest przypadkiem ostrzeżenie?

Blackow

2013-05-24, 22:24
Proponowałbym spojrzenie na temat z nieco innej strony. Oczywiście, sam uważam, że kultura muzułmańska pozostawia wiele do życzenia, szczególnie jej interpretatorzy, którzy upie**alają głowy innowierców w biały dzień, a ich podejście do kobiet jest barbarzyńskie. Ale... Jak reagują media? Weźcie pod uwagę inny temat, który zazwyczaj bojkotujecie, tzn. homoseksualizm. W mediach pokazywany w samych superlatywach, co oczywiście, i prawidłowo, zwraca Waszą uwagę w szczególności na negatywne aspekty postępujących procesów kulturowych i prawnych w tej kwestii. Jeśli natomiast chodzi o sprawę muzułmańską, zadziwiające jest w jaki sposób media są zgodne z wiodącym nurtem "internetowej publiczności". Zauważam coś, co, jak mi się wydaje, nie ma precedensu - wszelkie informacje medialne łykane są bez najmniejszego namysłu i natychmiast rozogniane przez internautów. Inna kwestia - sadistic.pl nie jest już, niestety, azylem bez cenzury, sami doskonale wiecie, że pewne niewygodne materiały ulegają już cenzurze, ale nigdy nie widziałem, aby cenzurze uległ artykuł poświęcony muzułmanom, mimo gróźb karalnych czy obrażania uczuć religijnych. Nie bronię teraz kozojebców, bronię chłodnej kalkulacji. Coś tu śmierdzi.

viader80

2013-05-24, 22:28
up co ma kebab do muslimów??. masz przykład w niemczech. przyjechał turas muslim. co umie robic?? nic oprocz kebaba. otwiera bude. niemiaszki zachwycone zra bule z miesem. turas zarabia i sciaga rodzinie. interes sie rozwija. robi dzieci dostaje socjal na male muslimy. dzieki tej kasie moze zyc. dalej sprowadza rodzinie, znajomych. może kogos smieszyc, ale to sa poczatki od czegos sie na inwazja zaczela. mozna jesc w polskich budkach kebabowych. chyba ze wolicie dalej wznosic hasla " wywale muslima na zbity pysk poza granice Polski" a sami kupujac u nich dajecie im prace. i to jest teks na poważnie a nie żart

JoTuBył

2013-05-24, 22:36
I nagle okazuje się, że krucjaty to nie było samo zło, że w średniowieczu już próbowali coś z tym zrobić.... :jezdziec:

eNeRgOo

2013-05-24, 22:59
Kuriki napisał/a:


Jednak nie w każdej religii jest tak, że jej wyznawcy chcą resztę ludzi wyrżnąć jeśli nie przyjmą ich wierzeń :roll:
Dlatego proponuję atakować inne religie dopiero po całkowitym pokonaniu islamu.

Ps A za caps lock'a to nie jest przypadkiem ostrzeżenie?



Powiem tak. Aktualnie żyję w Hamburgu w okręgu jakże o wspaniałej i oryginalnej nazwie Hamburg-Mitte, w dzielnicy Wilhelmsburg, który słynie z bardzo różnorodnej ludności. Jeżdżąc codziennie na wykłady mijam muzułmanów na ulicy, w metrze, w sklepach i nawet mam kilku znajomych wyznających ową religię. Nie raz rozmawialiśmy na temat dżihadu. Prawda jest taka, że usłyszałem bardzo niemiłą historię, a nawet zobaczyłem wiele tragicznych filmików za czasów kiedy żyli jeszcze w tych całych Arabolandach, bo oczywiście są imigrantami. NIE sądzę, aby ludzie, którzy uciekają z własnej ojczyzny w której toczy się wojna i lada chwila mogą stracić dach nad głową czy głowę, wyjeżdżają tylko dlatego, żeby toczyć wojnę w innym kraju. Byłby to istny bezsens. Są normalnymi ludźmi, uczą się, pracują, jedzą, srają, jedyne co mnie od nich różni to wiara. Sami potępiają dżihad i przelew krwi. Są mili, tolerancyjni i gościnni i jakoś jeszcze nie straciłem głowy mówiąc, że według mnie Analah i Pohwe to bajki.

Prawda jest taka, że trzeba odróżniać ortodoksów, których również widzę na ulicy - dementorzy :mrgreen: . Często wyznają oni twarde zasady i zazwyczaj ciężko z takimi nawiązać normalny kontakt, bo przecież nie mogą gadać z 'nie-muzułmanami'. Poza tym jest jeszcze jedna fajna taktyka, która działa na ortodoksyjnych szmatłowców, oczywiście przedstawili mi ją moi muzułmańscy znajomi. Psy, czyli według ortodoksów zwierze nieczyste. Szmatogłowcy wierzą, że jeśli pies ich dotknie bądź ugryzie to nie pójdą do swojego nieba (co ich przeraża) i musza odmawiac ilestam modlitw czy jaki tam ch*j zeby Analah im przebaczył. Zatem czym większy i groźniejszy nasz zwierzęcy przyjaciel, tym my jesteśmy bezpieczni.
W sumie jeszcze troszkę o historii islamu, co warto zapamiętać, Oni tez mieli swoje rozłamy, bo wielu nie podobała się harda postać tejże religii w wielu aspektach, również dżihadzie.

W każdym bądź razie, czytam tak tego harda co jakiś czas i serio stwierdzam, że jednak Polska to kraj zacofany społecznie, bo ilu z Was zna choć jednego muzułmanina? Ilu postarało się przyjrzeć problemowi bliżej? Jedyne co robicie to internet i telewizor.
A media - to media. Ja jednak wolę mieć własne zdanie na własnych doświadczeniach, niż te, które media mi przekazały. Pozdrawiam.

psemeq

2013-05-24, 23:28
Moim zdaniem trzeba polegać na r*chach narodowościowych - bojówki narodowców mam nadzieję, że zarzegnają sytuację.

Na muzułmanów jest jeszcze jeden haczyk: świnie - jeśli zwłoki muzułmanina zostaną "zbezczeszczone" boczkiem, krwią, etc. to nie idzie do nieba.

Coś czuję, że niedługo zmieni się dowcip:
duże czarne i wisi na szyi muzułmanina?
owczarek niemiecki :P

Darthu

2013-05-25, 00:29
Co jak co, ale koleś dobrze gada a ciapate k***y niech się pie**olą. Zero j***nej tolerancji dla tego rozszerzającego się gówna.

Els

2013-05-25, 01:02
Chyba każda religia miała w swojej historii niechlubne momenty. Ale MIAŁA. I to dawno temu. Obecnie najbardziej prześladowaną religią jest chrześcijaństwo, głównie w Afryce. Ja już sto razy wolę nasze mohery - pomarudzą, pokrzyczą ale krzywdy nie robią.
Mam nadzieję, że nasz kraj długo pozostanie "nietolerancyjny" i w miarę katolicki. W Europie Zachodniej muslimy trafiły na bardzo podatny grunt, przez pogłębiający się ateizm europejczyków ( nie potępiam ateizmu, ale ciapate jak widać na załączonym obrazku wiedzą jak go wykorzystać ).