18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pragnienie Adama...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-07-17, 11:03
33-letni Adam z Poznania rozpoczął swoją metamorfozę w wieku 21 lat. Początkowo tatuował sobie tylko postaci z kreskówek, ale z czasem pokrył tuszem 85 proc. ciała. Później mężczyzna postanowił zgłosić się do programu "Druga twarz" Karoliny Gilon. Na wizji pierwszy raz wyznał, że specyficzny wygląd utrudnia mu funkcjonowanie w społeczeństwie. Jednak determinacja do osiągnięcia "upragnionego" wizerunku nie powstrzymała go, żeby pójść o krok dalej. Adam przeszedł zabieg usunięcia penisa i jąder.



spoiler


Polacy nie gęsi, też swoich degeneratów mają.

https://teleshow.wp.pl/adam-z-drugiej-twarzy-nie-chcial-pozbyc-sie-tatuazy-poszedl-o-krok-dalej-poddal-sie-drastycznej-operacji-6274300562355841g

corpo_kills_me

2018-07-18, 12:24
A ja trochę z innej beczki. Skąd ci przech*je - i ci z materiału powyżej i w ogóle tego typu odjeby jak ten co sie na kota przerobił - maja kasę na te wszystkie operacje i przeróbki ciała. Przecież to w ch*j hajsu kosztuje. Jebia w jakimś korpo LGBT sp z o.o. czy maja własną działalność? Musi być zajebiście dochodowa.

MadDave

2018-07-18, 15:34
@up podpinam się do pytania.
Mój kumpel ma normalną prace i na rękaw ciułał prawie rok + wypełnienie, wyszło to całkiem k***a sporo.
A ten jest opie**olony cały i wygląda jak smolarz (rodzaj wpółbezdomnego żyjącego w lesie i osobnika spoza marginesu społecznego, w indiach nazwałbyś go pariasem)
Sam się do tego stanu doprowadził i jakim k***a prawem on jeszcze ma pretensję od społeczeństwa że go ludzie nie akceptują?
Osobiście nie umiałbym z kimś takim rozmawiać na równym sobie poziomie bo koleś wygląda jak idiota.

@Mom and Death
Ale o czyjej wolności mówisz? Niektórzy ludzie mają ochotę Cię pobić i okraść lub zgwałcić twojego ojca i dla niektórych to jest nawet bardzo pozytywne.
Zrozum więc że nie może być wolności i równości bo wtedy się pozabijamy. Albo bardziej prawdopodobne że ktoś nas pozabija.

radek225

2018-07-18, 16:03
Spiderowski napisał/a:

Ja tam nie mam problemu że jakiś Adam z Poznania czuje się inny i co robi ze swoim ciałem. Jego życie, jego sprawa.....



No, nie do końca. Jesteśmy w dalszym ciągu zwierzętami, a zwierzę, gdy widzi, że w jego stadzie ktoś zachowuje się nienormalnie, taki osobnik jest ze stada usuwany. Czemu? Bo może być chory, nie jest w stanie zdobyć pożywienia, ani nie nadaje się do reprodukcji. Ogólnie dlatego, że jest z nim coś nie tak. Gdy idziesz do marketu, i wybierasz pomidory, to wybierasz jędrne, czerwone, bez zgnilizny. Podobnie z jabłkami. Gdy widzisz warzywa, czy owoce popsute, to je zostawiasz. Podobnie jest z ludźmi. Ludzie do takich osobników czują lęk i niepokój. Sądzisz, że przeciętna kobieta brałaby pod uwagę TO COŚ na ojca jej dziecka? Czułbyś się komfortowo, gdyby taki zjeb obsługiwał Cię w markecie, banku, w salonie samochodowym, albo gdyby przyszedł spisać liczniki w Twoim domu?


Mom and Death napisał/a:

A jak dla mnie to wygląda nawet zajebiście, szczególnie cały wydziabany łeb w kombinacji z czarnymi soczewkami i białymi wąsami. Dla społeczeństwa, jak na razie, nie do zaakceptowania ale za jakiś czas to będzie norma. Całe wydziabane ciała i tatuaże na twarzach już nie wywierają praktycznie żadnego wrażenia a jeszcze stosunkowo niedawno to był dla ludzi szok. Nastał taki czas że ludzie mają odwagę robić to na co mają ochotę i w ch*ju mają co przedstawiciele tak zwanego socjum (który jest niczym innym jak wilczym stadem) o tym myślą. Dla mnie to jest zjawisko pozytywne dopóki nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Chciało by się wierzyć że w końcu dojdziemy do totalnej wolności (tej właśnie pozytywnej) nie skrępowanej przez poj***ne purytańskie "normy" i zakazy które robią z człowieka niewolnika i hamują jego rozwój na wszystkich płaszczyznach.



Jednym słowem róbta co chceta? Jesteś taki odważny? To wyjdź jutro bez gaci z domu do pracy. No dalej! Żadne społeczne normy nie będą Cię ograniczać! Z resztą nawet Biblia mówi, że dopóki Adam i Ewa nie zjedli zakazanego owocu, chodzili po Raju nago. Dopiero po zjedzeniu zakazanego owocu z zakazanego drzewa zaczęli odczuwać wobec siebie wstyd! No, dawaj! Załóż maskę Batmana, bo jako dziecko pewnie go lubiłeś, puść z telefonu czołówkę z My Little Pony, by lepiej wyrazić siebie i jazda na miasto pokazywać innym jaki jesteś inny! W każdym społeczeństwie są z góry określone pisane bądź nie pisane normy, by ich przestrzegać. Polacy nie są może jakimś super liberalnym krajem, ale czasy średniowiecza już minęły. Ludzie robią sobie wymyślne fryzury, tatuaże, tunele, przebijają uszy, nos, i nawet starsi ludzie nie patrzą na nich jak na kosmitów. Ale są pewne fundamentalne granice, których nie należy przekraczać, jak r*chanie zwierząt, dzieci, zakładanie ubrania, mycie się itp, itp. Jak napisał Spiderowski:

Spiderowski napisał/a:


Jeśli ktoś się z tym niezgadza bo czuje się uciskany przez poj***ne purytańskie normy to zawsze może sprzedać smartfona, oddać ciuchy szyte przez dzieci w Tajlandii i żyć po swojemu w lesie, srać do dziury i jeść korzonki i borówki.


Mom and Death

2018-07-18, 17:55
Radek225 Napisałem, że chciałoby się wierzyć że kiedyś (czyt. we względnie dalekiej przyszłośc)i tak będzie. Biorąc pod uwagę, że, w przeciwieństwie do zwierząt, świadomość i duchowość człowieka jednak ewoluuje i się rozwija, to nie można wykluczyć takiej możliwości. Ja akurat jestem Thelemitą i podzielam stanowisko Alistera Crowleya że już jesteśmy w tzw Eonie Horusa którego mottem jest "Czyń wolę swą - niechaj będzie całym prawem". Ale nie chodzi tutaj absolutnie o "róbta co chceta" i spełnianie swoich egoistycznych pragnień tylko o odnalezieniu i czynieniu swojej prawdziwej Woli która zgodna jest z miłością i wolą Boską. Według Crowleya nowy Aeon ma nadejść za około ~500 lat i poprzedzony być ma totalną degradacją duchową, zezwierzęceniem oraz demonizacją ludzi - co również jest dzisiaj bardzo widoczne. Co ciekawe, Karl Gustav Jung - twórca psychologii analitycznej którego dokonaniem było przełożenie wszelkich zagadnień z okultyzmu, religii, alchemii mitów itp na język naukowy, również był zdania że transformacja świadomości człowieka ma nadejść po upływie tego okresu. No ale to tylko moje wierzenia i taka ciekawostka. Można mnie nazwać obłąkanym ale mało mnie to pie**oli. Pożyjemy, zobaczymy.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-18, 20:09
Mom and Death napisał/a:

...Pożyjemy, zobaczymy.



No z tego co napisałeś, to nie zobaczymy... :mrgreen:

bloodwar

2018-07-18, 20:30
Z tego co ten kolo sam mówił imał się różnych zajęc (min napie**alał palety w Biedrze) a potem poznał jakiegoś kolesia i w magiczny sposób bez szkoły i doświadczenia został wysokim menadżerem w korpo :) Więc pewnie to jest odpowiedź na Wasze pytanie: "Jak ten kolo na to zarabia" - ma bogatych sponsorów. 3/4 gejow to różnego rodzaju dewianci seksualni których nie kręci normalny, cukierkowy seks tylko rózne perwersje, wiec pewnie na takiego wymalowanego ufoludka jest spore branie.

powoluku

2018-07-18, 20:52
Ja jedno pytanie.Skoro narzekają że ciężko o prace i w społeczeństwie to skąd biorą na hajs na dziary? Tanie to to nie jest.

madafaka77

2018-07-18, 21:19
up. sami sie dziaraja na wzajem, to co ma ten typ na sobie nie wymaga skila, wystarczy lubiec cierpiec i byc dokladnym

TrisK

2018-07-19, 22:35
Ja np bardzo lubię takie freaki, sama bym chciała wyglądac dziwnie, ale chyba jaj nie mam ;) Ale lubię i oglądam pasjami. Preferuje właśnie alieny i ogólnie ludzkie concept arty (człowiek tygrys, kobieta demon, człowiek elf) nie przepadam za ludźmi Ken i Barbie za to. I lubię XRoniX - bardzo, fajna, kumata laska która wie co chce i sensownie gada. I wygląda trzeba przyznać sensownie. Ale jego nie do końca kumam. Bo ona jest konsekwentna, robi według planu te rzeczy. Umotywowane to wszystko. A on to jakiś taki bez sensu i nawet jak mówi to dziwnie. Także może i fakt że chory psychicznie. A że miłość nie wybiera to XRoniX przy nim wiernie trwa. W sumie bardzo w porzo. A hajs na dziary to mają z pracy w zawodzie tatuazysty właśnie i piercera (przynajmniej ona) w modelingu też. Przypuszczam też, że w gronie znajomych nieodpłatnie sobie robią modyfikacje. Ale z kolei operacja obojga w Meksyku 9bo ogólnie nulifikacja to nielegalna jest) to pewnie sporo kosztowała.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-03, 09:58
Rannhide napisał/a:

Nie przejmujcie się. Daje mu rok maksymalnie dwa i będą nagłówki "Adam z Poznania ten bez jąder powiesił się" nikt normalny tak nie robi i nikt normalny nie ucina sobie jajec. Jaja ucięte, stanie się teraz jeszcze większą p*zdą niż baba. Depresja murowana, nieakceptowany przez spoleczenstwo.. tylko lina :) róbcie screeny



Pewnie masz rację...




https://kultura.onet.pl/wiadomosci/zombie-boy-nie-zyje-znany-z-teledysku-lady-gagi-model-popelnil-samobojstwo/l03v55v

bugmenot7

2019-07-30, 10:36
Ten dziwoląg jest dostępny jako Gabriel Black na roksie :-D