18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pragnienie Adama...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-07-17, 11:03
33-letni Adam z Poznania rozpoczął swoją metamorfozę w wieku 21 lat. Początkowo tatuował sobie tylko postaci z kreskówek, ale z czasem pokrył tuszem 85 proc. ciała. Później mężczyzna postanowił zgłosić się do programu "Druga twarz" Karoliny Gilon. Na wizji pierwszy raz wyznał, że specyficzny wygląd utrudnia mu funkcjonowanie w społeczeństwie. Jednak determinacja do osiągnięcia "upragnionego" wizerunku nie powstrzymała go, żeby pójść o krok dalej. Adam przeszedł zabieg usunięcia penisa i jąder.



spoiler


Polacy nie gęsi, też swoich degeneratów mają.

https://teleshow.wp.pl/adam-z-drugiej-twarzy-nie-chcial-pozbyc-sie-tatuazy-poszedl-o-krok-dalej-poddal-sie-drastycznej-operacji-6274300562355841g

banerr

2018-07-17, 20:13
Jestem Adam
z ch*jem nie gadam.

bloodwar

2018-07-17, 20:34
@Stewie - cierpi na atopowe zapalenie skóry BO się tatuował, jego "choroba" i sposób leczenia ma tyle wspólnego z prawdziwą chorobą co "bielactwo" Michała Jacksona z prawdziwym bielactwem - fanaberia bogatych.

Moodyxcore

2018-07-17, 21:04
Slatojesos napisał/a:

No dobra już wiem,
Biedny Adam głównie zajmuje się żaleniem nad swoim losem,poza tym dużo fotografuje(przede wszystkim siebie)poz tym chodzi po różnych programach i ma fajną "dziewczynę"
Adam zarabia na celebrowaniu
Występuje jako Adam Curlykale




Wiewór

2018-07-17, 21:58
Pojebus roku. Jaki lekarz go wykastrowal. Powinien go zamknąć w kobierzynie bo ten człowiek jest ciężko chory a nie ucinac czubkowi jaja.

kampton

2018-07-17, 22:01
Ten xronix jest z mojego miasta. Znałem chłopacka i muszę wam powiedzieć, że kiedyś był normalny.Chciałem się rozpisać, ale co tu pisać o wariatach. Każdy widzi jak wariat wygląda.

do...........ka

2018-07-17, 22:05
Up, nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-17, 22:13
Spiderowski napisał/a:

Ja tam nie mam problemu że jakiś Adam z Poznania czuje się inny i co robi ze swoim ciałem...



Ja w sumie też nie mam... ale k***a on nie jest normalny, więc wrzuciłem jako ciekawostkę, co dzieje się z ludźmi i ze światem.
h*j z tatuażami. Ale po jakiego h*ja... upie**olił sobie h*ja (i jaja)??
Ciążył mu? Zawadzał? No ni w p*zdu nie rozumiem.

Mam taką teorię, ta jego dziewczyna ma ku*asa, on jest bierny. Ale ta jego "dziewczyna" powiedziała, że nikogo z ku*asem dymać nie będzie.
Wiem, konfabuluję... ale k***a może mam rację :mrgreen:

Mors_Nigra

2018-07-18, 00:15
dobra.wróżka napisał/a:

Up, nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.



I wszy-stko jasne...

boer

2018-07-18, 00:36
Wiecie że on będzie zarabiał więcej niż my razem wzięci na miecha?! Widzicie czarny + bez jajec ale za to z dziurą a nawet dwiema = rarytasik i to w dodatku exzotic :D Da dupy raz albo zrobi loda i ifone albo jakieś inne gówno będzie, a mało czarnych pederastów w naszym katolickim białym kraju jest, więc wzięcie będzie miał a co za tym idzie i cena :( a może :)

Przyznać się panowie ilu z was chętnych w kolejce :D

radek225

2018-07-18, 01:42
Mam szczerą nadzieję, że to coś umrze.

Cryo

2018-07-18, 01:54
Cóż, dobra wiadomość jest taka, że się nie rozmnoży.

Mom and Death

2018-07-18, 05:09
A jak dla mnie to wygląda nawet zajebiście, szczególnie cały wydziabany łeb w kombinacji z czarnymi soczewkami i białymi wąsami. Dla społeczeństwa, jak na razie, nie do zaakceptowania ale za jakiś czas to będzie norma. Całe wydziabane ciała i tatuaże na twarzach już nie wywierają praktycznie żadnego wrażenia a jeszcze stosunkowo niedawno to był dla ludzi szok. Nastał taki czas że ludzie mają odwagę robić to na co mają ochotę i w ch*ju mają co przedstawiciele tak zwanego socjum (który jest niczym innym jak wilczym stadem) o tym myślą. Dla mnie to jest zjawisko pozytywne dopóki nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Chciało by się wierzyć że w końcu dojdziemy do totalnej wolności (tej właśnie pozytywnej) nie skrępowanej przez poj***ne purytańskie "normy" i zakazy które robią z człowieka niewolnika i hamują jego rozwój na wszystkich płaszczyznach.

zdun

2018-07-18, 08:29
ciekawe gdzie pracuje :)

freaky

2018-07-18, 08:36
A gdzie etyka lekarska?! Gość miał trafić nie pod nóż, a do psychiatryka. Za spowodowanie nieodwracalnego kalectwa lekarz powinien otrzymać zakaz wykonywania zawodu, a najlepiej pójść do pierdla...
dobra.wróżka napisał/a:

nie znam gościa osobiście, ale pamiętam, że jeszcze przed operacjami prowadził bloga, którego czasami odwiedzałam.

Zaczął od dredów.


Czyli pierwszym sygnałem dla rodziców jest gdy dzieciak zaczyna słuchać Bednarka.

PieronJasnySzlag

2018-07-18, 09:34
Mom and Death napisał/a:

A jak dla mnie to wygląda nawet zajebiście, szczególnie cały wydziabany łeb w kombinacji z czarnymi soczewkami i białymi wąsami. Dla społeczeństwa, jak na razie, nie do zaakceptowania ale za jakiś czas to będzie norma. Całe wydziabane ciała i tatuaże na twarzach już nie wywierają praktycznie żadnego wrażenia a jeszcze stosunkowo niedawno to był dla ludzi szok. Nastał taki czas że ludzie mają odwagę robić to na co mają ochotę i w ch*ju mają co przedstawiciele tak zwanego socjum (który jest niczym innym jak wilczym stadem) o tym myślą. Dla mnie to jest zjawisko pozytywne dopóki nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Chciało by się wierzyć że w końcu dojdziemy do totalnej wolności (tej właśnie pozytywnej) nie skrępowanej przez poj***ne purytańskie "normy" i zakazy które robią z człowieka niewolnika i hamują jego rozwój na wszystkich płaszczyznach.


Wszystko fajne, fajne ale to co piszesz to marksistowska utopia.
Nie da się tego przełożyć na społeczeństwo. Chyba że za pomocą tyranii i mordu co już każdy marksista próbował.
Społeczeństwo jest jak stado, żeby dobrze funkcjonowało i szło do przodu to potrzebuje przywódcy, autorytetów, hierarchii, norm i zasad.

Jeśli ktoś się z tym niezgadza bo czuje się uciskany przez poj***ne purytańskie normy to zawsze może sprzedać smartfona, oddać ciuchy szyte przez dzieci w Tajlandii i żyć po swojemu w lesie, srać do dziury i jeść korzonki i borówki.