18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik miesiąca

Ow...........an • 2018-10-14, 01:29
kontra złodziej laptoków 0-3.
od 0:25


tebal

2018-10-14, 01:40
Tak właśnie ludzie przykładają się do pracy, jak im się płaci najniższą krajową.

Heydash

2018-10-14, 02:25
@up a po tym zdarzeniu zatrudni ochroniarza też za najniższą krajową i na jeden ch*j wyjdzie :amused:

traf

2018-10-14, 08:22
jeden z lepszych materiałow w tym temacie :)

~Velture

2018-10-14, 09:27
tebal napisał/a:

Tak właśnie ludzie przykładają się do pracy, jak im się płaci najniższą krajową.


Powtórzę to któryś już raz, bo pisałem o tym wielokrotnie.
Nie pasuje ci płaca? Wypie**alać szukać innej roboty. Skoro idziesz do pracy za ustaloną kwotę to wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz albo.... albo wypie**alać szukać czegoś innego.

Gondone

2018-10-14, 09:28
ale sprzedawca to nie ochroniarz.

ho...........zo

2018-10-14, 09:48
Velture napisał/a:


Powtórzę to któryś już raz, bo pisałem o tym wielokrotnie.
Nie pasuje ci płaca? Wypie**alać szukać innej roboty. Skoro idziesz do pracy za ustaloną kwotę to wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz albo.... albo wypie**alać szukać czegoś innego.


Przestań być takim smutasem :roll:

mygyry

2018-10-14, 09:50
Połowa młodych narzekających na swój status finansowy pracuje dokładnie w taki sposób, pół dnia z ryjem w telefonie, po kilku miesiącach pracy nie ogarnia najprostszych rzeczy, bo nigdy nie zwracał na nie uwagi, żeby się k***a zainteresować, wkrótce trzeba będzie w pracy wprowadzać zakaz prywatnych tel i zabierać jak dzieciom w szkole, bo mentalnie się niewiele różnią...

Nihilista

2018-10-14, 09:54
hoszo napisał/a:


Przestań być takim smutasem :roll:


Zrobiłeś literówkę w ku*asie.

freddy.krueger

2018-10-14, 10:04
jak on atrapy kradnie to po co się będzie chłopak narażał .... to nie biedronka że wejdziesz w bluzie z kapturem i emeryt w koszuli ochroniarza łazi za tobą i cie inwigiluje ...

KlinikaAborcyjna

2018-10-14, 11:01
Velture napisał/a:


Powtórzę to któryś już raz, bo pisałem o tym wielokrotnie.
Nie pasuje ci płaca? Wypie**alać szukać innej roboty. Skoro idziesz do pracy za ustaloną kwotę to wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz albo.... albo wypie**alać szukać czegoś innego.



zluzuj bo ci żyłka w odbycie pęknie, zatrudniasz patałachów że tak ci ciśnienie skacze?

Co do przysłowia jaka płaca taka praca to powiem że każdy kij ma dwa końce i jak płaca jest dobra to się efektywnie zapierdziela a morda cieszy się przy wypłacie :kawa:

Proximate

2018-10-14, 11:10
@nowy_użytkownik
Plants vs zombies

mygyry

2018-10-14, 12:07
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Co do przysłowia jaka płaca taka praca to powiem że każdy kij ma dwa końce i jak płaca jest dobra to się efektywnie zapierdziela a morda cieszy się przy wypłacie


Chcesz mi powiedzieć, że zatrudniając nową osobę do pracy dasz jej co najmniej średnią krajową do ręki wierząc w jego wewnętrzny talent i zaangażowanie a jak się okaże, że gówno robi i nic nie kuma to dasz mu podwyżkę sądząc, że to wina kiepskiej płacy?

tebal

2018-10-14, 14:06
Velture napisał/a:


Powtórzę to któryś już raz, bo pisałem o tym wielokrotnie.
Nie pasuje ci płaca? Wypie**alać szukać innej roboty. Skoro idziesz do pracy za ustaloną kwotę to wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz albo.... albo wypie**alać szukać czegoś innego.



Już się tak nie podniecaj, bo się zaraz zesrasz.