18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik budowy nadział się na pręt zbrojeniowy w Piotrkówk

bizitykrolu • 2016-05-27, 12:29


nie ładnie :-D

_B...........r_

2016-05-27, 12:50
Ja pie**olę nic się nie stało przesadzacie jak h*j.

Wystarczy wyjąć jak drzazgę, na Hardzie to mamy zajebiste przypadki np, w sercu czy w mózgu wtedy jest szał macicy. Ale do tego to można jedynie sobie zwalić

hellbwoi

2016-05-27, 13:26
Nadziany kolo... nie wiem jak w z przepisami w pl-u w Hiszpanii w mają obowiazek nakladania takich czerwonych plastikowych grzybkow na tego typu wystające prety.

Toolpa

2016-05-27, 14:25
Czołówka z rozmachem, jak w jakimś hamerykańskim brejking nius.

Qunda

2016-05-27, 15:37
Za erki i straż zawsze piwo, najbardziej szanujace sie zawody! Policja ,jak to policja :roll:

~CanesPL

2016-05-27, 15:59
hellbwoi, osłonki Secumax w Polsce? Kto by się z tym pie**olił, kiedy terminy gonią. Do tego koszty... Z zabezpieczeń wystarczy antykorozyjne. ;-)

TT4

2016-05-27, 17:01
Pożary Wybuchy Cobra - ja pierdziele :)

Knori

2016-05-27, 18:08
Znajomy ratownik mi o tym opowiadał :P . Kiedyś możę nagram jego opowieści jak sadole mnie nie zezwą

RmX

2016-05-27, 18:41
Przej***ne pracować na budowie w Polsce to jak igranie ze śmiercią dzień w dzień żadnych zabezpieczeń już nie tylko o osłonki na pręty chodzi dla nich to za duże koszty.

blazej91

2016-05-27, 19:44
Szkoda, że się porządnie nie ubiorą, przez to wiele tracą w oczach. Są profesjonalistami a wyglądają nieprofesjonalnie. Poza tym niech (odpukać...) się coś stanie ratownikowi i wtedy kłopot...

jinn

2016-05-27, 21:13
RmX napisał/a:

Przej***ne pracować na budowie w Polsce to jak igranie ze śmiercią dzień w dzień żadnych zabezpieczeń już nie tylko o osłonki na pręty chodzi dla nich to za duże koszty.


Powiem Ci, że trochę się mylisz. BHP nie istnieje na małych budowach typu: domki jednorodzinne, garaże i ogólnie takich gdzie pracuje kilku ludzi. Co innego jest na dużych budowach, na których pracuje kilkudziesięciu lub kilkuset pracowników. Główni wykonawcy tacy jak Skanska, Strabag, Budimex i inne tego typu wielkie firmy to sk***ysyństwo pierwszej klasy. Wszystkie sk***ysyny w tych białych kaskach z nadzoru tzn. kierownicy, dyrektorzy kontraktów, inżynierowie i BHP-owcy czekają tylko żeby uj***ć robola, a raczej jego szefa (znam z autopsji- prowadzę niewielką firemkę zbrojarsko-ciesielską). Podpisując umowę z taką firmą musisz zgodzić się na ich wyśrubowane warunki. Nie możesz np. założyć krótkich spodenek na budowie nawet w temp. 34 stopni. Niektórzy bhpowcy nie pozwalaja nawet nosic krótkiego rękawa. Nie mówię już nawet o kamizelce założonej na gołą klatę. Pracowaliśmy kiedyś dla firmy Skanska, która zażadała żeby każdy pracownik był wyposażony w hełm firmy Peltor (droga sprawa) i musiał nosić przez cały dzien okulary ochronne, które tak k***a parowały, że nie dało rady pracować. Oczywiście nie muszę mówić, że jeśli nadzór złapał kogokolwiek w innym hełmie lub bez okularów, upie**alał z faktury parę stówek. Ja nie mówię, BHP- rzecz święta, ale bez przesady. U nas zaczyna się robić podobnie jak na wyspach, tylko że stawki zostają na polskim poziomie.

karolo_m

2016-05-27, 22:08
Mam wielki szacun do strażaków, sam działam w OSP KSRG, ale jak widzę jak przyjeżdżają na akcje tak ubrani strażacy to mnie skręca.. Stracilibyście Panowie 1 minutę żeby się zabezpieczyć w pełne ubranie specjalne i hełmy, a tak odpierdzielacie maniane.. Pewnie działacie już kupę lat, a zachowujecie się jak amatorzy w kwestii bezpieczeństwa własnego. Dobry ratownik to żywy ratownik. Poza tym co do ewakuacji poszkodowanego to super.

kaiel

2016-05-27, 23:51
a ja się pytam kto zatrudnił "kebabiarza rożniaża" na budowie, jak on tylko się będzie kręcił i nadziewał, co i na co popadnie

freelancer.

2016-05-27, 23:59
'nie ładnie' pisze się razem...

cuurniprime

2016-05-28, 00:55
k***a! To 998 tv też mamy?